Noclegi we Włoszech, pomożecie?...

Aga666

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Uniejów
Witajcie! Szukam noclegów w Rzymie, Genewie, Mediolanie (w każdym mieście góra 3 noce) dla dwóch lub trzech osób, jedna osoba to mężczyzna). Nigdzie nie mogę znaleźć pomocy w tej kwestii. Być może ktoś z Was ma znajomych we Włoszech albo był i zna sprawdzone miejsca(niska cena się dla mnie liczy oczywiście)... A może znacie naprawdę dobre stronki na ten temat. Chciałabym się wybrać do Włoch 26 grudnia 2011r. na ok. 2 tygodnie. Liczę na Was, podróżnicy:) Agnieszka
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Byłem we Włoszech w mediolanie ale tylko na kilka godzin wiec spałem na lotnisku. A tak serio to też chętnie przyłącze sie do tematu bo bede szukał niedługo noclegu w Rzymie.
 

Aga666

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Uniejów
Byłem we Włoszech w mediolanie ale tylko na kilka godzin wiec spałem na lotnisku. A tak serio to też chętnie przyłącze sie do tematu bo bede szukał niedługo noclegu w Rzymie.
Hej, gdybyś coś znalazł to daj znać. Zależy mi, w święta wybieram się do Włoch, a nic nie mam do spania! Ech;)
 

manik9

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
W grudniu to faktycznie może być problem, bo zimno, ale generalnie we Włoszech można spać i w parku na ławce i nikt nie ma problemu.​
 
B

bajderman

Guest
Odsyłam tutaj - http://www.viavirginia.pl/

To akurat miejscówka w Rzymie - apartamentowiec, komfortowy, ale w naprawdę dobrej cenie. Jeśli chcecie zwiedzać to macie tam świetny punkt wypadowy - bardzo blisko do najważniejszych zabytków. Dobre połączenie z historycznym centrum - bez korzystania z taksówek.
 

suselka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
skorzystaj z wyszukiwarki Bookapart, na pewno uda ci się znaleźć fajny nocleg :)
 
Do góry