Prohormony ?

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Nie dawno trafiłem w necie na artykuł, w którym kilku specjalistów grzmiało o tym jak to prohormony powodują wzrost siły itd. Jako, że w siłownię się bawię i to dość długo bo już 3 lata to się zastanawiam nad wzięciem czego dobrego na przyrost masy, jednak chciałbym żeby to było skuteczne i dobre. Wiadomą sprawą jest fakt, że rynek aż kipi od różnego rodzaju suplementów, lecz po zapoznaniu się z artykułem stwierdzam, że być może to coś dla mnie, co sądzicie panowie o tych prohormonach (groźnie to brzmi:p), a może któryś was testował ?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Nie testowałem osobiście ale słyszałem ze h-drol jest dobry na początek. Podstawowe pytanie ile masz kasy bo to nie są tanie rzeczy?
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Wiesz jestem blady w temacie więc pytam, jedyne co podobno ma dobre opinie to probolan50, choć doskonale sobie zdaje sprawę, że mnóstwo tego na rynku jest. Jednak odpowiadając na pytanie myślałem, żeby na to przeznaczyć na to jakieś 500 pln.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Mało, dozbieraj do 1000 bo tyle trzeba mieć na 4tyg i 4tyg odbloku.
Licz ph + suple + osłonki + PCT + Retain i Trisorbagen.

Omega 3-6-9,Aminokwasy,Kreatyna,Glutamina,Witaminy i Minerały, Cynk
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Być może prhormony szybko zwiększają masę, tylko pytanie z jakim skutkiem ubocznym.
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Jestem świadom wiadomo hyh... powiedz coś więcej o kuracji osłonowej jak dietę zmienić itd. ?
Wszyscy jadą na prohormony a prawda jest taka, że taki np. probolan50, przynajmniej daje dobre efekty, co prawda tak jak napisał skalpel1992 trzeba mądrą kurację osłonową zrobić :]
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
No chłopaki mówili na siłce o probolanie50 a nie probolonie, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie. Nie mniej powiedz mi na co zwracać uwagę przy wyborze ? Kolejna sprawa to ta, że podobno prohormony zwiększają naturalną produkcję testosteronu, więc nie widzę co by miało być tu niezdrowe. Choć z przyjemnością zostanę w tej materii oświecony, bo jak wspominałem nie jestem specjalistą w tej dziedzinie... W sumie każde miejsce jest dobre na liźniecie wiedzy, a tym bardziej forum hyh...
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
hmm... no właśnie chyba o tym... No dobra, sorry, że Ci d*pę zawracam, lecz jakbyś mógł napisać, czemu konkretnie jest lipą i wytłumaczyć laikowi to byłbym wdzięczny.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Co ja Ci będę tłumaczył przeczytaj opis tego produktu i wyciągnij wnioski np 400% Testosteronu śmiechu warte czy brak środków ubocznych nie wspominają nic o odbloku ani osłonkach jakbyś cokolwiek czytał czy gadał z kimś o ph to byś wiedział co i jak, przecież ja Ci nie zabronię tego kupować jak chcesz kup zdaj relacje tylko nie mów potem ze wydałeś kasę w błoto.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Nie lepiej polecieć jakimś pewnym cyklem i wiedzieć co sie można po zastosowanych środkach spodziewać? A i odblok pewniejszy...

PH to moim prywatnym zdaniem nic innego jak SAA z o wiele gorszymi skutkami ubocznymi tyle tylko że są "handlowo wybielone" i nic więcej, jest sens się w to ładować jak za te same pieniądze a może i nawet mniejsze można osiągnąć ten sam efekt a może i lepszy ?
 
Do góry