szukam dobrego adwokata z wrocławia

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
No właśnie moze macie jakąś dobrą kancelarię adwokacką we Wrocławiu do polecenia, nie znam tego miasta, a będę zmuszona wynająć adwokata właśnie w tym mieście. jeżeli macie namiary na inne - sparwdzone, bądź znacie tą, dajcie znać.
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
hej , niestety wątek wygasł ale moja sprawa jest aktualna i również tego typu- poszukuje adwokata, może teraz się ktoś udzieli. Czy kośby mógł się wypowiedzieć w tej kwestii. Podbijam watek, bo mam podobny problem. Bardzo proszę o rade
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Esterella, mieszkałam swego czasu we Wrocławiu i klika problemów sprawiło, że też musiałam wynająć prawnika, ta kancelaria o której piszesz specjalizuje się w prawie rodzinnym. Miałam okazję poznać panią adwokat Kramkowską,, to właśnie ona prowadziła jedną z moich spraw. Jeśli dalej potrzebujesz pomocy prawnika, to myślę, że powinnaś porozmawiać z nią, polecam.
 

maxlife125

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
58
Miasto
Wrocław
A który dział prawa Cię interesuje? Z adwokatami jest jeszcze trudniej niż z lekarzami - na wizytówce nie widać specjalizacji, a bez tego potrafią zaszkodzić zamiast pomóc. Przez 10 lat współpracowałem z kilkoma kancelariami w sprawie odszkodowań komunikacyjnych i ośmielam się sądzić, że wiem co mówię.
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
hej, dział - rozwodowy ;) siostra juz znalazla adwokata ( to dla niej miła być, mieszkamy w innym miście, uznałam, że na forum pomożecie i się nie myliłam;)). Cała rodzina rozpoczęła poszukiwania, znalazł się ;). Siostra bardzo zadowolona, dziekuję, że odpisujecie. Pozdrawiam ciepło.
 

Radek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ze swojej strony mogę polecić Panią Kamienowską. Wspaniała kobieta i bardzo skuteczny prawnik. Rzetelna, konkretna i zawsze przygotowana do działania. Można jej w 100% zaufać i powierzyć swoją sprawę, na pewno wywiążę się ze swoich obowiązków.
 

kamiloss

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witajcie, ja również ostatnimi czasy musiałem skorzystać z usług adwokata, ale przyznam, że ceny wrocławskich specjalistów skutecznie zachęciły mnie do poszukiwania alternatywnego rozwiązania... W rezultacie trafiłem do pana Grzegorza Buby z Lubina, którego umiejętności i doświadczenie pozwolily mi na sprawne pozałatwianie wszystkich związanych z założeniem firmy formalności. Doskonale zna się na swoim fachu, potrafi doradzić i wykazuje się anielską cierpliwością w stosunku do swoich klinetów i dręczących ich wątpliwości. Przy najbliższej okazji na pewno znów skorzystam w jego usług.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja też korzystałam z usług lubińskiej kancelarii Grzegorza Buby! Jestem mega zadowolona, zachwycona podejściem pana Grzegorza do klienta – 100% zrozumienia, wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Sprawa z zakresu prawa rodzinnego, wygrana! Jeśli ktoś ma problemy w tym zakresie, polecam kancelarię. Z usług wrocławskich specjalistów nigdy nie korzystałam, a to też dlatego że mieszkam w Lubinie, więc w tym zakresie nic nie poradzę.
 

Marco_darko

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szczerze, bez wątpliwości mogę polecić kancelarię pana Buby. Jestem świeżo po mojej pierwszej i – mam nadzieję – ostatniej przygodzie z sądami. Sam na forach szukałem pomocy, więc teraz chętnie podzielę się spostrzeżeniami. Adwokat powinien być konkretny i taki jest pan Buba. Ani za miły, ani za specjalnie rozmowny, ale moją sprawę o odszkodowanie załatwił szybko. Wygraliśmy, a w sumie o to chodziło!!! Działa, a nie gada!
 

kokoszka33

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Również korzystałam z usług Kancelarii Kiwała&Wspólnicy i potwierdzam, że faktycznie pracują tam osoby godne polecenia. Adwokat, który pomagał mi przy mojej sprawie świetnie operował wiedzą z prawa pracy i bardzo mi pomógł.
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
kokoszka33 napisał:
Również korzystałam z usług Kancelarii Kiwała&Wspólnicy i potwierdzam, że faktycznie pracują tam osoby godne polecenia. Adwokat, który pomagał mi przy mojej sprawie świetnie operował wiedzą z prawa pracy i bardzo mi pomógł.
mogę śmiało polecić Grzegorza Bubę, który ma swoją kancelarię w Lubinie i zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa. Pan Buba udzielił mi paru porad prawnych, kiedy przygotowywałam sie do podjęcia ostatecznej decyzji o rozwodzie. Adwokat jest sumienny, rzeczowy i naprawdę skuteczny - potem prowadził moją sprawę rozwodową i dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu.
 

Gyogio

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
borowik123 napisał:
Również korzystałam z usług Kancelarii Kiwała&Wspólnicy i potwierdzam, że faktycznie pracują tam osoby godne polecenia. Adwokat, który pomagał mi przy mojej sprawie świetnie operował wiedzą z prawa pracy i bardzo mi pomógł.
mogę śmiało polecić Grzegorza Bubę, który ma swoją kancelarię w Lubinie i zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa. Pan Buba udzielił mi paru porad prawnych, kiedy przygotowywałam sie do podjęcia ostatecznej decyzji o rozwodzie. Adwokat jest sumienny, rzeczowy i naprawdę skuteczny - potem prowadził moją sprawę rozwodową i dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu.
Z tymże temat dotyczy, jakby nie patrzeć Wrocławia:) i właśnie z Wrocławia zapraszam do kontaktu z Panem Arturem Zbrońcem. Polecam wygooglować jego nazwisko i poczytać bardziej szczegółowe informacje na stronie. Jest tam też nr telefonu i komórka.
 

ankawro

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja z doświadczenia mogę polecić usługi adwokata Jerzego Chojki. Ostatnimi czasy bardzo mi pomógł, a przede wszystkim widać było, że dobrze traktuje każdego klienta i nie zależy mu tylko na zarobku.
 

Endoman12

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
A słyszeliście o kancelarii Arura Zbrońca?? WIem, że posiada również filię w Oławie. Pomaga mu Pani Anna Babiak Sporo osób i firm wybronił, ale nie moge znaleźć kontaktu, więc wugoogluj sobie.
 

tomek80_dw

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o kancelarię adwokacką, to osobiście stałą obsługę prawną prowadzi mi mec. Andreasik - jest oczywiście z Wrocławia. Z obsługi mojej firmy jest niesamowicie zadowolony, wiem co mówię bo kożystałem już z kilku.
Ponieważ mam u niego stałą obsługę, powierzyłem mu również mój rozwód i jestem bardzo zadowolony sposobem w jaki go poprowadził, a jeszcze bardziej jego wynikiem końcowym. Ze spraw rodzinnych, to teraz jeszcze robi mi podział majątku - co do tego nie mam opinii bo dopiero mu to przekazałem, ale mam nadzieje, że będzie jak w pozostałych sprawach:) Jedyne co mogę powiedzieć, to fajnie się z nim dogadałem co do kasy. Jakby ktoś chciał go sobie sprawdzić, to podaję nr tel. bo ciężko go znaleźć 668 59 21 43.
 

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Koksztys jest z Wrocławia. Duża kancelaria, ale ma spoko ceny, przykładowo pakiet dla rodziny - 29 zł miesięcznie, więc da się przeżyć. Ich stronę znajdziesz bez problemu w necie :)Aaaa przez pierwsze 30 dni jest możliwość sprawdzenia ich usług za 1 zł.
 

tomek80_dw

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
orionn napisał:
Koksztys jest z Wrocławia. Duża kancelaria, ale ma spoko ceny, przykładowo pakiet dla rodziny - 29 zł miesięcznie, więc da się przeżyć. Ich stronę znajdziesz bez problemu w necie :)Aaaa przez pierwsze 30 dni jest możliwość sprawdzenia ich usług za 1 zł.
Wiem coś na temat korzystania z usług dużych kancelarii. Sprawa jest obsługiwana masowo, a mi o coś takiego nie chodzi. Natomiast jeżeli ktoś szuka czegoś takiego, to niech spróbujeJ
Pomijając kwestię, jakości usług, to nie sądzę, aby za 29 zł poprowadzili sprawę rozwodową J
 

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
tomek80_dw napisał:
Koksztys jest z Wrocławia. Duża kancelaria, ale ma spoko ceny, przykładowo pakiet dla rodziny - 29 zł miesięcznie, więc da się przeżyć. Ich stronę znajdziesz bez problemu w necie :)Aaaa przez pierwsze 30 dni jest możliwość sprawdzenia ich usług za 1 zł.
Wiem coś na temat korzystania z usług dużych kancelarii. Sprawa jest obsługiwana masowo, a mi o coś takiego nie chodzi. Natomiast jeżeli ktoś szuka czegoś takiego, to niech spróbujeJ
Pomijając kwestię, jakości usług, to nie sądzę, aby za 29 zł poprowadzili sprawę rozwodową J
OK, Tobie się nie przyda, ale może ktoś inny skorzysta :) A za te 29 zł masz choćby nielimitowane porady udzielane przez telefon z takich dziedzin jak np. odszkodowań, sporów z sąsiadami, problemów w pracy, ochrony konsumenckiej, spadków, itd ;)
 

Ecia71

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
orionn napisał:
Koksztys jest z Wrocławia. Duża kancelaria, ale ma spoko ceny, przykładowo pakiet dla rodziny - 29 zł miesięcznie, więc da się przeżyć. Ich stronę znajdziesz bez problemu w necie :)Aaaa przez pierwsze 30 dni jest możliwość sprawdzenia ich usług za 1 zł.
Wiem coś na temat korzystania z usług dużych kancelarii. Sprawa jest obsługiwana masowo, a mi o coś takiego nie chodzi. Natomiast jeżeli ktoś szuka czegoś takiego, to niech spróbujeJ
Pomijając kwestię, jakości usług, to nie sądzę, aby za 29 zł poprowadzili sprawę rozwodową J
OK, Tobie się nie przyda, ale może ktoś inny skorzysta :) A za te 29 zł masz choćby nielimitowane porady udzielane przez telefon z takich dziedzin jak np. odszkodowań, sporów z sąsiadami, problemów w pracy, ochrony konsumenckiej, spadków, itd ;)




orionn napisał:
Koksztys jest z Wrocławia. Duża kancelaria, ale ma spoko ceny, przykładowo pakiet dla rodziny - 29 zł miesięcznie, więc da się przeżyć. Ich stronę znajdziesz bez problemu w necie :)Aaaa przez pierwsze 30 dni jest możliwość sprawdzenia ich usług za 1 zł.
Wiem coś na temat korzystania z usług dużych kancelarii. Sprawa jest obsługiwana masowo, a mi o coś takiego nie chodzi. Natomiast jeżeli ktoś szuka czegoś takiego, to niech spróbujeJ
Pomijając kwestię, jakości usług, to nie sądzę, aby za 29 zł poprowadzili sprawę rozwodową J
OK, Tobie się nie przyda, ale może ktoś inny skorzysta :) A za te 29 zł masz choćby nielimitowane porady udzielane przez telefon z takich dziedzin jak np. odszkodowań, sporów z sąsiadami, problemów w pracy, ochrony konsumenckiej, spadków, itd ;)



Cześć.
Potwierdzam korzystanie z dużych kancelarii i znanych nazwisk zwykle kończy się tak , że sprawą zajmuje się aplikant , który jest przerażony , że musi iść do sądu a na sprawie chowa głowę w akta i modli się aby sędzia go o coś nie zapytał. Ich patroni chodzą na sprawy tylko te na których pojawia się telewizja lub zleceniodawca zapłacił tyle ile zwykły śmiertelnik zarabia w rok albo i dwa.Miałam już doczynienia z taką kancelarią . Jak już udało mi się spotkać z panem mecenasem to okazało się , że w zasadzie to on nic o mojej sprawie nie wie . Wie tylko , że przyjął moją sprawę i wraz z nią honorarium! . Następną sprawę jaką miałam w życiu zleciłam pani adwokat z internetu w zasadzie na chybił trafił - przejrzałam kilka stron i jej akurat mi podpasowała. Sprawa trwała 2 lata ( nie było to winą pani adwokat lecz drugiej strony która ciągle coś próbowała przeciągać). W tym czasie wiele razy musiałam się kontaktować i umawiać na spotkania z moją adwokatką i zawsze przyjmowała mnie osobiście , nie wiem czy ma jakichś aplikantów ale na wszystkie sprawy chodziła osobiście doskonale wiedziała kto co powiedział na ostatniej rozprawie . Jeśli nie odbierała telefonu to oddzwaniała . To chyba nie jest jakaś duża kancelaria i zdecydowanie mogą ją polecić . Nie znam jej aktualnego telefonu ale nazywa się Katarzyna Gadzińska i ma jeszcze jedno nazwisko , którego nie pamiętam ale na bank znajdziesz w google. Acha kiedyś przeglądałam takie forum o adwokatach skuteczny adwokat czy coś takiego i z ciekawości sprawdziłam jej opinie i wszystkie były ok.
 
Do góry