Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
no to skoro sezon ogórkowy za nami :D:D to można by się pochwalić nowymi odkryciami serialowymi. co jest ciekawego w tv a co w necie?
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Nie wiem czy oglądaniem w necie można się chwalić ale w tv jest trochę fajnych nowosci. Najbardziej czekam oczywiście na boardwalk ale to dopiero w listopadzie ma być u nas. Teraz widziałem nowego sherlocka i jest niezły.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Nowy sezon Dextera, Boardwalk Empire, niedługo jeszcze Walking Dead. Breaking Bad jest w porządku, ale premierowe odcinki w USA to końcówka sezonu w tej chwili.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
A ja zaproponuję polską pozycję znaną zapewne przez wszystkich, przynajmniej ze słyszenia, a mianowicie "Przepis na życie". Oglądam wszystkie odcinki :)D) i chociaż trzeba przyznać, że akcja w I sezonie była bardziej wartka, to sezon II też jest dobry. Wprawdzie oglądalność nieco spadła, zapewne z powodu, że pani Agnieszka chciała widzów dłużej przytrzymać w niepewności, dlatego wątek połączenia się głównych bohaterów nieco się ciągnie, ale ogólnie nie jest źle :) Polecam !
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Zaczęły się moje kochane Gotowe na wszystko ;) Oglądam nowy sezon na Ence ;) Kurcze, mam nadzieje, ze ten sezon nie będzie jednak ostatnim…
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Na Gotowe w Nce czekałam tyż, ale jednak na ósmy sezon House’a bardziej. Niech wrzucają kolejne odcinki.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Mnie zaciekawił "Bez tajemnic". Niedawno się zaczął. Ogólnie o psychoterapii współczesnych Polaków. Ciekawa konwencja. Czegoś takiego jeszcze nie było. I dobrzy aktorzy, np. Radziwiłłowicz.
 

dzikaaaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Drugi sezon walking dead nie zachwyca, liczyłam, że będzie więcej akcji w mieście :/
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Drugi sezon walking dead nie zachwyca, liczyłam, że będzie więcej akcji w mieście :/
Jak wyżej... ja nie planowałem oglądać serialu obyczajowego o ludziach na pustkowiu, ale więcej akcji, walki o przetrwanie...
Nowy Dexter z kolei trzyma poziom.
Boardwalk Empire również mnie nie zawodzi.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Zamierza ktoś z was oglądać drugi sezon "Zakazanego Imperium"? Pierwszy sezon był świetny. Premiera 28 listopada na hbo.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Potwierdzam oficjalnie, że 2 sezon "zakazanego imperium" też jest świetny. :037:
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Potwierdzam oficjalnie, że 2 sezon "zakazanego imperium" też jest świetny. :037:
Sezon drugi się zakończył. Podsumowując, bardziej mi się podobał niż pierwszy.
Szkoda Jimmy'ego, taka tragiczna postać. Na szczęście, jest dużo niedokończonych wątków... pozostaje czekać na 3 sezon :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ogląda ktoś może nowy serial: http://www.filmweb.pl/serial/American+Horror+Story-2011-616381 ?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Skończył się VI sezon Dextera- osobiście czuję niedosyt, bywały lepsze (np. IV).
 
Do góry