Poezja dla wszystkich

Terium

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
W tym temacie chciałbym Wam przedstawić coś z zupełnie innej beczki. Piszę poezję na życzenie.
Jeśli potrzebujesz wiersza, wyznania, lub krótkiego opowiadania na jakąkolwiek okazję, jestem w stanie Ci je dostarczyć.

Bez zbędnie długiego wstępu;
tutaj mógłbym wstawić niekończący się korowód marketingowych bredni i przechwałek na temat tego jak cudownie piszę,
jakie mam doświadczenie, skąd czerpię inspirację i, ostatecznie, jak długie i wspaniałe jest moje prącie ; )

Jednak zamiast spamować temat bzdurami, przedstawię coś mniej nachalnego, w kilku punktach:
-pracuję głównie z surowymi, soczystymi uczuciami(kochać znaczy służyć, czcić i zatracać się w niebiańskim delirium)
-w swoich tekstach staram się zwracać do podświadomości, głęboko zakorzenionych pragnień i tęsknot
-wspominam o tym, jak bardzo magicznym i tajemnym miejscem jest wszechświat, z całym jego ogromem, życiem, cyklami, precyzją i duchem(jesteś czymś więcej, niż tylko pracownikiem, uczniem, numerem PESEL, konsumentem)
-przedstawiam początki ludzkich związków jako "przebudzenia"


Powyżej przedstawiłem niekompletny zarys, który staram się wprowadzać w praktykę, gdy piszę dla ludzi najbliższych.
Tutaj Ty, jako mój klient, możesz wybrać jaką drogą podążę.
Moją specjalnością są bezpośrednie wyznania(opisujące głębię i ogrom uczuć) jak i krótkie opowiadania bazujące na pasujących sytuacjach, mających na celu wywołać w czytelniku pożądane wrażenie.
Mogę pisać wierszem, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, pisz poprzez system wiadomości prywatnych na forum, lub na adres: deriume@yahoo.com

Próbkę twórczości mogę przesłać mailowo, jeśli taka Twoja wola.

Każdego traktuję bardzo indywidualnie, a detale poszczególnych zamówień omawiam z osobą zainteresowaną.
Cena, każdorazowo, do uzgodnienia.


Z pozdrowieniami,

Jakub
 
Do góry