Zakład - 100 pompek

Golabek

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, założyłem się dzisiaj z kolegą, że do końca roku szkolnego zrobię 100 pompek. Oczywiście wszyscy koledzy którzy to usłyszeli tylko się zaśmiali i powiedzieli, że nie dam rady. Kolega oczywiście uśmiechnął się i podał rękę tak jakby wygrał już ten zakład. Bardzo mnie to zmotywowało do pompowania. Jak myślicie uda mi się to? Będę się przykładał do treningu i to ostro... Dodam, że na dzisiaj robię 27 pompek, mam 15 lat.
Zamierzam robić trening z strony 100pompek.pl
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jaki problem? Czasu masz od groma, pompuj regularnie i zwiększaj liczbę wykonywanych pompek, tu nawet specjalnych rozpisek nie trzeba :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
codziennie z rana i wieczorkiem z kilka serii, co tydzień mozesz dokładać 2-4 , nawet na siłę jak już nie będziesz mógł ;)
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Dasz radę, ja zanim zacząłem chodzić na siłownię, to robiłem maksymalnie 35- cienizna. A teraz po pół roku dociągam do 70-75. Jeszcze z 3 miechy i będzie setka mam nadzieję:)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja się w sumie z nikim nie zakładałem, jednak :D Jak napisałeś ten temat zacząłem myśleć o pompkach. I dzisiaj zacząłem je robić, też z tej strony, wziąłem tą kategorię od 21 do 25 i o mało szlag mnie nie trafił :D 4 serie zrobiłem, przy ostatniej pompce w 4 serii już padłem. Potem miałem zrobić 17 i tutaj zaczęły się schody ;) Ramiona tak mnie zaczęły napieprzać(z resztą teraz też), że może po 6 padłem. Chociaż zawziąłem się i podchodziłem do tego jeszcze dwa razy, to robiłem maksymalnie 3 pompki i zdychałem.
Ale to dobrze :) Teraz mam większą motywację chociaż i się wezmę za siebie :D
 

Golabek

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja się w sumie z nikim nie zakładałem, jednak :D Jak napisałeś ten temat zacząłem myśleć o pompkach. I dzisiaj zacząłem je robić, też z tej strony, wziąłem tą kategorię od 21 do 25 i o mało szlag mnie nie trafił :D 4 serie zrobiłem, przy ostatniej pompce w 4 serii już padłem. Potem miałem zrobić 17 i tutaj zaczęły się schody ;) Ramiona tak mnie zaczęły napieprzać(z resztą teraz też), że może po 6 padłem. Chociaż zawziąłem się i podchodziłem do tego jeszcze dwa razy, to robiłem maksymalnie 3 pompki i zdychałem.
Ale to dobrze :) Teraz mam większą motywację chociaż i się wezmę za siebie :D
No to życzę powodzenia :)

A ja na dzień dzisiejszy robię 34 pompki, myślałem że progres będzie większy, ale po mało do celu :)
 
M

MacaN

Guest
tylko seriami nie rób! i nie pełne.. ja robię seriami pompki i takie, że klata ziemi dotykam. Uwierz mi, to strasznie osłabia.. daje rzeźbę ale teraz zrobię max 60 pompek a mam 16 lat.. zanim zacząłem robić na serie to jechałem co dzień tyle pompek ( takich żeby zginać łokcie pod kątem prostym ) ile dałem radę. Po 3 miesiącach ćwiczeń takich robiłem 70 pompek w minutę.

Weź sobie do serca moją radę i nie rób seriami pompek :) POWODZENIA!
 
M

MacaN

Guest
tak, dokładnie 1 seria na maxa :) i staraj się je wykonywać dość szybko, ale za razem dokładnie.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
trenuj trenuj, będzie dobrze, nabierzesz siły i dasz radę.
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
W twoim wieku na obozie robiłem 100 pompek za kare na raz ;D. Lekko dasz rade tylko jak kolga wyżej, codziennie zwiększaj liczbe wykonywanych pompek. moj rekord to 500 za kare wziolem to na 3 razy, jak se przypomne to pff... na 2gi dzien nie mogłem podnieść widelca xD
 

Kamilosekk

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
95
Punkty reakcji
4
Miasto
Wodzisław śl
Najlepiej robić seriami ze 100pompek.pl ale koniecznie rób dokładnie, żeby kumple się nie dowalili, że oszukiwałeś i ci nie zaliczą.
Dodatkowo dieta. Białko, owoce. Dokuki nie czujesz się co raz słabiej to jest ok.
Co do drążka to on w niczym nie pomaga do pompek. Kiedyś robiłem pompki rekord 65, a max 5 razy się podciągałem. Teraz ćwiczyłem głównie drążek i podciągam się 17 razy a w pompkach się osłabiłem 45 pompek teraz zrobiłem.
Dodatkowo po ukończeniu serii możesz ugiąć ramiona, klata do ziemi i wytrzymać jak najdłużej. ^ ^
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
http://www.100pompek.pl/
Polecam
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ja polecam oczywiście trening P90X, w ciągu miesiąca podczas jednej sesji treningowej miałem progres o ponad 60 pompek. Na początu robiłem 196, po miesiącu ponad 260 z róznym ustawieniem rąk.
 
M

MacaN

Guest
no fajnie tak rzucić nazwą mógłbyś może przybliżyć dokładnie ten plan treningowy, albo chociaż podac link do konkretnej strony, na której nie trzeba będzie go ściągać z nie wiadomo kąd ?
 
Do góry