patryshna

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ! :)
Poszukuję pilnie domku w górach,na okres Sylwestra,(30.12-02.01) do wynajęcia na wyłączność.

Obojętna miejscowość,byle byłyby to góry. Od 6-8osób .
Jestem zdesperowana i uparta na spędzenie takiej formy sylwestra,ale wszędzie gdzie szukałam-terminy na ten okres są zajęte,mówi się,ze OD WAKACJI :mruga:
proszę o jakikolwiek namiary bądź informacje !! :help:
będe bardzo wdzięczna !!!!!! stawiam piwko :tongue:
 

loratadyna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
zarowno miejsca noclegowego jak i miejscowosci w ktorej chcesz spedzic sylwestra poszukaj sobie na http://www.dotbook.pl/. Napewno znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie zarówno pod wzgledem ceny jak i komfortu. zero problemow. polecam
 
D

Domek Babci Gieni

Guest
Witam ! :)
Poszukuję pilnie domku w górach,na okres Sylwestra,(30.12-02.01) do wynajęcia na wyłączność.

Obojętna miejscowość,byle byłyby to góry. Od 6-8osób .
Jestem zdesperowana i uparta na spędzenie takiej formy sylwestra,ale wszędzie gdzie szukałam-terminy na ten okres są zajęte,mówi się,ze OD WAKACJI :mruga:
proszę o jakikolwiek namiary bądź informacje !! :help:
będe bardzo wdzięczna !!!!!! stawiam piwko :tongue:


Witam serdecznie.
Zapraszamy do nas do Domku Babci Gieni w górach.
Domek góralski na wyłączność w Szklarskiej Porębie.
Obecnie mamy dwie oferty.
Oferta sylwestrowa oraz oferta Boże Narodzenie więc możesz sobie wybrać :)))))
Święta i sylwester , lub tylko Święta. Albo tylko Sylwester :D
Nasz Domek jest dla 8 osób ,no max. 9 osób :)) - więc będzie idealny.

www.goralek.pl%20008.jpg


www.goralek.pl

100_4204%201100.jpg


100_4205%201100.jpg


100_4200%201100.jpg


100_3944%201100.jpg


Jeżeli jesteś dalej zainteresowany to proszę info na maila.

Szczegóły znajdziesz na stronach.

www.domekbabci.pl
www.goralek.pl

Pozdrawiam serdecznie

Domek Babci Gieni
100_3968%201100.jpg.jpg


3%201%201100.jpg.jpg


100_3993%201100.jpg.jpg
 
G

goodeye

Guest
Jak domek w górach to mogę polecić ci szklarską porębę albo Karpacz. Wejdz na jakies portale z informacją turystyczną albo na zakupy grupowe tam jest teraz pełno ogłoszen tego typu.
 

brs

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Wiem, że troche późno ale dopiero dzisiaj obudziliśmy się ze znajomymi jeżeli chodzi o sylwestra.

Poszukuje domku na wyłączność, może być małopolska mogą być góry(29.12-01.01 lub 30.12-01.01). Domek w granicy od 25-30 osób!
Jeżeli ktoś jeszcze ogląda to forum to prosze o jakiś kontakt do kogoś kto może posiadać taki dom lub już gotowa oferta.

Pozdrawiam, licze na szczęśćie! :)
 

piotr.g

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie, mam do zaoferowania domek całoroczny w Myślenicach na szczycie Plebańskiej Góry z dostępem do ogrodu i kominkiem, przepiękny widok na panorame miasta Myślenice oraz Górę Chełm na której znajduje się stok narciarski.W razie zainteresowania proszę o kontak na adres kasia.gorkiewicz@gmail.com lub pod numerem telefonu 515995015
 
N

naplus

Guest
Domek w Górach
[background=rgb(249, 247, 248)] [/background]Pobyt w domkach góralskich, pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami i balkonami wyposażonych w radio, TV SAT, lodówkę oraz w apartamencie 4 osobowym.

[background=rgb(249, 247, 248)]Góralskie Domki[/background]
Nasz obiekt 5 domów położony jest malowniczym miejscu Szczawnicy z bajeczymi widokami na Pieniny. Do dyspozycji mamay apartamenty 4-6 osób, pół apartamenty 2 osobowe jak i pokoje 4 osobowe. Każde z tych komfortowych pomieszczeń ma swoją łazienkę,WC,umywalkę,prysznic jak i kmpl. wyposażony aneks kuchenny.

[background=rgb(249, 247, 248)]Osada Turystyczna "Agata"[/background]

[background=rgb(249, 247, 248)] Zapraszamy na wczasy rodzinne do pięknie położonej Szczawnicy .[/background][background=rgb(249, 247, 248)]
Oferujemy 6 komfortowych domków połączonych w bliźniaki .[/background]
[background=rgb(249, 247, 248)]
Jadalnię w stylu regionalnym , oraz 5 pokoi z łazienką .[/background]
[background=rgb(249, 247, 248)]
Cały teren ogrodzony dochodzący do potoku Grajcarek .[/background]

[background=rgb(249, 247, 248)]
Ale czy sa jeszcze wolne miejsca to trudno powiedzieć[/background]
 

Mikolaj Jasinski

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

również poszukuję domku na wyłączność dla 8-16 osób, w okresie sylwetsra (2 lub 3 noce), w okolicach stoku narciarskiego, z niewygórowaną ceną i najlepiej na uboczu. Może być w bieszczadach, w tatrach, nawet nad morzem, byle spełniał powyższe wymagania :) bardzo prosze o pomoc i odpwoedzi na maila: Jasiniu7@wp.pl
 

Karol Cabaj

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
poszukuje domku/ów (obok siebie) dla ok. 20 osób od 30.12 - 01.01. Miejsce w zasadzie nie ma znaczenia, byle w miarę, w sensownej odległości od Krakowa
kontakt: uogien@gmail.com
 

Karol Cabaj

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
poszukuje domku/ów (obok siebie) dla ok. 20 osób od 30.12 - 01.01. Miejsce w zasadzie nie ma znaczenia, byle w miarę, w sensownej odległości od Krakowa
kontakt: uogien@gmail.com
 

Mered

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Wiem, że późno ale również szukam domku na SYLWESTRA TERMIN 28.12.2012-02.01.2013, no około 10 osób, w województwie śląskim, łódzkim, lub okolice ....
Z góry dziękuję za informację.
kontakt: meredith1@o2.pl
 

niula021

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam . szukam domku na sylwestra od 28 do 02.01 do wynajęcia dla grupy 16 osób w górach lub gdzies na śląsku :) prosze o kontakt na meila : anna.01@interia.pl . pozdrawiam :)
 

Kaspar.kowal

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Domek w Górach
[background=rgb(249, 247, 248)] [/background]Pobyt w domkach góralskich, pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami i balkonami wyposażonych w radio, TV SAT, lodówkę oraz w apartamencie 4 osobowym.

[background=rgb(249, 247, 248)]Góralskie Domki[/background]
Nasz obiekt 5 domów położony jest malowniczym miejscu Szczawnicy z bajeczymi widokami na Pieniny. Do dyspozycji mamay apartamenty 4-6 osób, pół apartamenty 2 osobowe jak i pokoje 4 osobowe. Każde z tych komfortowych pomieszczeń ma swoją łazienkę,WC,umywalkę,prysznic jak i kmpl. wyposażony aneks kuchenny.

[background=rgb(249, 247, 248)]Osada Turystyczna "Agata"[/background]

[background=rgb(249, 247, 248)] Zapraszamy na wczasy rodzinne do pięknie położonej Szczawnicy .[/background][background=rgb(249, 247, 248)]
Oferujemy 6 komfortowych domków połączonych w bliźniaki .[/background]
[background=rgb(249, 247, 248)]
Jadalnię w stylu regionalnym , oraz 5 pokoi z łazienką .[/background]
[background=rgb(249, 247, 248)]
Cały teren ogrodzony dochodzący do potoku Grajcarek .[/background]

[background=rgb(249, 247, 248)]
Ale czy sa jeszcze wolne miejsca to trudno powiedzieć[/background]

No właśnie a może masz namiary na inne miejsca w polskich górach
 

lajnek

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Będzie ciężko coś teraz znaleźć, ponieważ już jest bliżej niż dalej do sylwestra. Ludzie już we wrześniu zaczynają rezerwować sobie domki na sylwestra. Dlatego też ciężko jest cokolwiek znaleźć. Ja sam szukałem prawie dwa tygodnie i w końcu się poddałem bo nic nie mogłem znaleźć :/
 
N

naplus

Guest
jesli nie musi byc w Tatrach to zapytaj o domek w Szczyrku
Całoroczny DOMEK wypoczynkowy dla 6 os. Wynajmowany tylko w całości , do wyłącznej Państwa dyspozycji . W domku znajdują się dwie sypialnie . 2 i 4 os. łazienka , pokój dzienny z aneksem kuchennym. Przed sionek z miejscem na narty rowery itp. Przed Domkiem parking, całość ogrodzona. Ognisko, grill, kuligi. Na przeciwko najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego Skrzyczne 1257mnpm.- gdzie można szusować na nartach. Wyciąg krzesełkowy na SKRZYCZNE w odległości 150m od Domku .

lub domek w Bukowinie
Stylowy Drewniany Domek Całosezonowy z elementami architektury podhalańskiej,zlokalizowany w pięknej malowniczej górskiej miejscowości Sądel.Domek przeznaczony jest dla 8 osób,trzy sypialnie w każdej łazienka ,aneks kuchenny w pełni wyposażony.Zapraszamy do spędzenia urlopu w naszym domku, malownicza , cicha okolica, swieże powietrze zapewniamy Państwu miły wypoczynek.

a może domek w Bieszczadach

Domki są dwupoziomowe

PARTER:

- salon z TV,
- aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, lodówka z zamrażalnikiem, zlewozmywak, czajnik, naczynia, kubki, kieliszki, talerze, sztućce, garnki, patelnia, deska do krojenia).
- łazienka z prysznicem, umywalką i wc,
- zadaszony taras oraz własny grill,

PIĘTRO:

- dwie oddzielne sypialnie(jedna z szerokim małżeńskim łożem, druga z osobnymi łóżkami).
 

EkoFlora

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
obdzwoniłem już co najmniej 30 ogłoszeń i wszystko na tegorocznego sylwestra jest pozajmowane. Szukałem głównie w Zakopanem, może stąd to wynika.
Tak czy inaczej, jestem zainteresowany wynajęciem domku dla około 6 osób, od powiedzmy 29.12.2012 do 01.01.2013. Lokalizacja dowolna, byle w polskich górach, z ładnym widokiem, dobrymi warunkami i w miarę blisko do jakiegoś miasta.

Pozdrawiam i proszę o kontakt +48 604 959 888
Michał
 

lukasz317

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Również poszukuję domku w górach, na okres od 30 grudnia do 2 stycznia, dla 4 osób. Jeśli możecie zaoferować lub polecić podobną ofertę, proszę o kontakt mailowy:

lukasz317@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie!
 

asap

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Poszukaj tutaj www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane moze cos sie znajdzie ;) pamietaj ze w zakopcu dziala poczta pantoflowa. babcia gienia moze nie miec miejsca ale sasiadka zza miedzy owszem:)
 
Do góry