Doszla paczuszka :) !

alexa1200

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
1
Zamieszczam fotki otrzymanej czapeczki - leży świetnie ;))))





W życiu niczego nie wygrałam :)
 

Gist

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
1
:uklon: Ja jestem nowicjuszem ,ale uważam,że jest to dla mnie bardzo interesujący i pomocny serwis , mam nadzieję,że uczciwy.Pozdrawiam :papa:
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Gratulacje. A co do nagród to żeby zdobyć np. laptopa to trzeba by przez 11 lat zdobywać dziennie 400 pkt bodaj..... za 11 lat ten laptop będzie nadawał się do muzeum.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Gratulacje. A co do nagród to żeby zdobyć np. laptopa to trzeba by przez 11 lat zdobywać dziennie 400 pkt bodaj..... za 11 lat ten laptop będzie nadawał się do muzeum.

Wystarczy dużo zapraszać znajomych i brać udział w konkursach (oczywiście wygrywając je), wtedy bardzo szybko można nabić sobie pkt. :)
Bo oczywiście po przez pisanie postów/tematów to co najwyżej przez max. rok można uzbierać odpowiednią liczbę punktów na kubek :p
 

Skropek

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Nie powiedziałbym.
Kubek to 24000 pF
Zadanie- powiedzmy że 200 pkt.
Dzienne logowanie- 30 pkt.
Napisanie posta- 5 pkt.
235 pkt- dziennie.
Więc już tak olewając forum, że wchodzisz. Piszesz jeden post, rozwiązujesz zagadkę, wychodzisz, kubek otrzymujesz po 100 dniach.
 
M

MacaN

Guest
moim skromnym zdaniem bez sensu trochę z tym logowaniem... ja w ogóle się nie loguję ;) a na forum siedzę czasami parę godzin dziennie. a czapka... ja bym zrobił zdjęcie z czapką na głowie, to 10.000 by było :p
 
Do góry