Najlepszy podkład jaki miałyście

martynana

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jaki podkład najbardziej wam odpowiadał? Dlaczego? Jakiej był on firmy i tonacji? A jakie były niewypały które zakupiłyście?

Mnie najbardziej odpowiadał podkład firmy MAC niestety jego cena jest odstraszająca bo ok 140 zł. Ale do mojej bardzo jasnej, naczyniowej,suchej skóry pasował idealnie. Nie robił efektu maski, idealnie stapiał się z kolorem skóry. Jak tylko znajdę jego numer podam.
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jeśli chodzi o podkłady to miałam straszny promblem w znalezieniu tego odpowiedniego dla mojej cery. Wypróbowałam setki podkładów, zaczęłam od najdroższych (co było moim błędem, ponieważ mnóstwo kasy przy tym wydałam), zawsze miałam ten sam problem, albo robił mi plamy, albo wysuszał cerę. Aż kiedyś kupiłam podkład z miss sporty i okazał się świetny, a tym samym idealnym dla mnie. Kosztuje zaledwie 10.99zł. Używam matujący o numerze 2. Polecam go wszystkim:). Jeśli chodzi o najgorszy podkład jakiego użyłam to z firmy soraya;)
 

Anusia200

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja znowu mam złe doświadczenia z podkłądem miss sporty. Dla mnie najfajniejszy był podkład pierre rene, ale chyba już go nie ma w sprzedaży
 

izunia.ie

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja tez długo szukałam swojego ideału wsrod podkładów, przeszłam nizsza i wyzsza połke, ale ostatnio moim hitem jest podkład Shiseido Sun Protection, jest to raczej podkład na lato, ale pomimo swojej rzadkiej konsystencji u mnie sprawdza sie nawet zima :tak:
 

karolina_kot

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miss Sporty też mi nie pasował. Tak samo, wszelkie musy, które do suchej skóry są nie dobre, bo strasznie ją wysuszają i podkreślają miejsca gdzie skóra się łuszczy. Całkiem całkiem był GOSH do cery naczyniowej, rzadki, ale przyjemnie się rozprowadzał, chociaż nie dawał takich efektów jakich oczekiwała po podkładzie skierowanym do posiadaczek takiego problemu. Astor Perfect Stay miło mnie zaskoczył, wydajny, ładnie kryjący, długo utrzymujący się na skórze.
 

trinitty

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o podkład to jest to podstawa makijażu - warto zainwestować w dobry puder, dostosowany do rodzaju cery, kosztem np. tańszych cieni do powiek. W jednej z książek o urodzie ("Zatrzymaj młodość"), pięknie kobiecym i wszelkiego rodzaju poradach dla kobiet, znalazłam, że dzięki właśnie dobremu podkładowi ładny wygląd utrzymuje się przez cały dzień. Puder złej jakości znika po kilku godzinach i pod koniec dnia pracy sprawia się wrażenie podwójnie zmęczonej. I to się sprawdza.
 

karolina_kot

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Masz rację, ja jestem zwolenniczką pudrów transparentnych, może troszkę rozświetlających, ale przede wszystkim takich które nie pozostawiają kolejnego odcienia na skórze, taki puder który jest wykończeniem makijażu. Jeśli chcemy, żeby podkład się dłużej utrzymywał na twarzy to warto użyć bazy, ja używam jak gdzieś wychodzę wieczorem i nie zabieram praktycznie nic ze sobą do zrobienia poprawek prócz szminki i bibułek.
 

bieliznaanna

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wypróbowałam już mnóstwo podkładów! Najbardziej odpowiadał mi Revlon Color Stay w kolorze 110 , idealnie kryje, tylko jego konsystencja jest strasznie rzadka, posiada szeroką gamę kolorystyczną dlatego każdy może ją sobie dobrać. Cena to wydatek około 80 zł, ale jak na taki produkt to warto. Kolejnym dobrym podkładem ale na lato jest firma Kobo Matte w kolorze Ivory. Niestety mała gama kolorystyczna powoduje to, że najjaśniejszy kolor z tej serii nadaje się tylko latem, plusem jest gęsta konsystencja. Zaczynając swoją przygodę z makijażem, używałam podkładu z firmy Soraya "make up sceniczny" (okrągłe czarno-srebrne opakowanie) w kolorze 001.chłodny beż. Jest to dobre rozwiązanie, dla osób które mają idealnie gładką skórę.. Polecam! :)
_____
www.bielizna-anna.pl
Bielizna z renomowanych firm dla Ciebie!
 

fitnesss

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
24
Punkty reakcji
1
Ja byłam bardzo zadowolona z estee lauder double wear light, najjaśniejszy idealnie komponował się z moją skórą i nie powodował efektu maski, ale po pewnym czasie musiałam zmienić go bo skóra się przyzwyczaja, wybór padł na dior nude, krył fantastycznie, nawilża i nie robił maski. Używam kosmetyków do pełnego makijażu rzadko więc starcza mi na bardzo, bardzo długo, dlatego raz na kilka miesięcy mogę sobie pozwolić na kosmetyk z górnej półki.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja próbowałam wielu podkładów i o każdym myślałam że jest najlepszy, na ale zawsze pojawiał się ten następny i poprzedni odchodził w niepamięć :) Używałam Rimmel Match Perfection o odcieniu 100 Ivory i był ok, ale teraz odkryłam nowość również od Rimmel- Wake Me Up podkład rozświetlający również o odcieniu 100 Ivory i jest świetny, o niebo lepszy od poprzedniego! Rozświetla, lekko matuje i kryje niedoskonałości,bardzo dobrze wyrównuje koloryt skóry, nie zapycha porów, nie robi efektu "maski", chociaż jest trochę tłusty i bez pudru się nie obejdzie :)Nie jest zbyt trwały, po ok. 5-6 godzinach wymaga poprawek, no ale do tej pory niczego innego nie miałam :) A na dodatek bardzo ładnie pachnie i ma świetne opakowanie. Cena też nie jest zbyt wielka- kupiłam go w promocji za 24,99zł :D no ale jego normalna cena to chyba ok. 40zł, więc jak się skończy to zobaczymy, może znów wynajdę coś nowego :D:D
 

gabriellka

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mój ulubiony podkład jest od artdeco, też nie powoduje efektu maski i trzyma się cały dzień !
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
ojjj zdecydowanie tak jak ktoś już wpsomniał Revlon Colorstay :) ja akurat uzywam wersji z Softlex: http://www.splendore.pl/Podklad_ColorStay_REVLON_Natural_Tan_330_cera_suchanormalna_p9698.html i dla mnie jest ciut delikatniejszy w sensie ze mniej go czuć, brak efektu maski :) poza tym swietnie kryje wszystko co potrzebujeu kryc na twarzy no i dlugo trzyma sie buzi nawet jak nie uzyję bazy pod podklad
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
ojjj zdecydowanie tak jak ktoś już wpsomniał Revlon Colorstay :) ja akurat uzywam wersji z Softlex: http://www.splendore...alna_p9698.html i dla mnie jest ciut delikatniejszy w sensie ze mniej go czuć, brak efektu maski :) poza tym swietnie kryje wszystko co potrzebujeu kryc na twarzy no i dlugo trzyma sie buzi nawet jak nie uzyję bazy pod podklad

podklad revlona to chyba jakis hit ostatnimi czasy ^^ hihi sama pod namowa dziewczyn z forów zainwestowalam i teraz ja chetnie namawiam bo to chyba najlepsze co wyprubowalam ^^ =]
 

patrice6

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Najlepszy podkład zdarzyło mi się kupić w Sephorze, świetnie się rozprowadza i kryje. Najgorszy chyba z Rimmela - był tłusty i okropnie się kleił... Nikomu bym nie poleciła ;)
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
X-Ceptional Gosh, chyba najbardziej ze względu na blady kolor. Revlon jakoś mi nie odpowiadał.
 

LadySha

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja używałam wielu podkładów, ale zakochałam się szczególnie w dwóch i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Dla osób młodych polecam podkłady: Maybelline Affinitione ( dobry nawet dla skóry wrażliwej) oraz Wake me up od Rimmel. Do tego używam bazy z Kobo lub Eveline. Makijaż jest trwały i nie rozmazuje się idealna cera nawet po przebudzeniu. Od kilku lat jako hobby zajmuje się makijażem i naprawdę polecam na imprezy, wesela itd ;)
 
D

Dosiek77

Guest
Chyba jeszcze nie znalazłam tego idealnego, a próbowałam wielu od Dermablend Vichy po przez YSL a skończywszy na obecnym KOBO. Szukam szukam i nadal nie mogę powiedzieć "to jest to!"
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
ja mam w tej chwili Revlon Color Stay do skóry normalnej i suchej, odcień Buff Chamois i to jest naprawdę najlepszy podkład jaki kiedykolwiek nabyłam :) fajnie się rozprowadza, ładnie kryje :) Z tej serii w ofercie jest również bardzo jasny odcień (Ivory), który...naprawdę jest jasny, a o to na rynku trudno ;) będę na pewno takiego potrzebowac jesienią i zimą, gdy moja lekka opalenizna zniknie całkiem ;)
 
Do góry