markowniaCENTRE z allegro

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Zakładam ten temat, ponieważ zostałem oszukany przez "sklep" markowniaCENTRE na allegro. Pewnie jak większość osób, które to przeczytają wpłaciłem pieniądze za towar (2011-09-01 19:38:13), ale nie otrzymałem go, ani nie mogłem nawiązać kontaktu. Ponieważ nie tylko mnie oszukała, myślę, że mamy o co wspólnie walczyć, wystarczy, że sprawę każda oszukana osoba zgłosi na policję.
Dane z allegro:
Agnieszka Dębowska
Centrum Wyprzedaży Agnieszka Dębowska
Wróblewskiego 71/11
94-032 Łódź
REGON: 101157150
NIP: 7272715722

i dane z aukcji:
nr konta: 78249000050000450065111097 (Alior Bank S.A.)
kontakt: a_debowska89@o2.pl
508 106 746 ( w godzinach 10-18)


Jeżeli będziecie zgłaszać sprawę na policji to weźcie ze sobą:
- potwierdzenie przelewu
- wydrukowane wszelkie korespondencje z tą oszustką
- wydrukowany screen aukcji w której braliście udział
- emaile od allegro zwrotne po wylicytowaniu, wpłacie itp.
i oczywiście dowód osobisty
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Myślę, że większość osób, które to czytają dostało wcześniej ode mnie emaila z allegro, w którym podałem link do tego tematu. Emaila wysłałem do każdego kto wystawił temu allegrowiczowi negatywa. 3 osoby powiadomiło mnie, że dostało zwrot pieniędzy lub otrzymało towar po dłuższym czasie, więc istnieje jakaś nadzieja. Parę osób napisało mi też, że powiadomiło policję i wszczęło spór. Zobaczymy co będzie dalej :)
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam, my także zostaliśmy oszukani. Po wysłaniu e-maila oraz rozmowie z niesympatycznym panem (e-mail i numer telefonu z tej strony http://centrumwyprzedazy.otwarte24.pl/Informacje -inne niż na allegro) dzisiaj dostaliśmy wiadomości, że dzisiaj zlecono przelew... Jakoś nie bardzo w to wierzę.
Mam nadzieje, że wszyscy, którzy zostali oszukani zgłoszą sprawę na policję.
 

BaśkaS

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja również zostałam oszukana. 04 września kupiłam dwa tusze i podkład Revlon i na drugi dzień za te produkty zapłaciłam. 22 września otrzymałam przesyłkę w której był tylko jeden tusz i nie było podkładu. Od razu do kobiety napisałam reklamację, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Kontakt się urwał. Wcześniej odpowiadała na wiadomości i oczywiście zapewniała, że wszystkie przesyłki zostaną zrealizowane. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Wczoraj założyłam spór. Poradźcie mi co dalej robić, czy mam zgłaszać sprawę na Policję?, czy jest sens?. Jak udowodnię, że otrzymałam przesyłkę niekompletną. Straciłam ok 40zł.
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Basta dowodem są chociażby e-maile. Ja zostałam oszukana na 30zł (a miałam ochotę zamówić więcej sztuk) ale to nie ważne czy jest to 30 czy 300zł. Nam nikt nie daje pieniędzy za nic, więc ja też ich im nie dam. Oni liczą na to, że wszyscy machną ręką, postraszą, ale nikt nic nie zrobi, bo się nie opłaci. Jednak sumując kwoty na jakie oszukali nas wszystkich wychodzi niezła sumka.
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Może zainteresuje Was co "sponsorujemy"
http://malopolskie.nieruchomosci-online.pl/dom,do-kupienia/3255315.html

Ciekawe czy na wycieczkach też oszukują ludzi...? http://www.tatratrip.pl/index.html
http://pl-pl.facebook.com/gruper/posts/118139838292707

Jak widać działają na wielu płaszczyznach i na dużą skalę, a w jednym z e-maili "biedna" pani pisała mi, że dopiero zaczyna i stad te problemy...
http://gruper.pl/x.php/1,8225/Polska-Centrum-Wyprzedazy-pogrubiajaca-mascara-Max-Factor-2000-Calorie.html
 

kuleczka334

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ja również zostałam oszukana. Zakupiłam towar 1.09.2011 przelew zrobiłam tego samego dnia. Czekałam na przesyłkę 2 tygodnie. Po tym czasie zwróciłam się z prośbą o zwrot , niby do 3 dni roboczych realizują. Ja czekałam 5 i do dziś nie mam pieniędzy na koncie. Zgłosiłam spór na allegro wystawiłam negatywa i czekam. Potem zgłoszę się na policję. Na pewno im nie podaruję. Są mi winni prawie 300 zł poza tym oszustów trzeba tępić !!! Postaram się aby już nic nie sprzedali!!! Mają teraz stronkę taką i tam się ogłaszają http://centrumwyprzedazy.otwarte24.pl/Informacje nr .tel jest inny odbiorą ale jak tylko się wspomni o zwrocie to zaraz jest cisza i tel. już nie odbiorą mam wrażenie że wpisują sobie nr. w komórkę NIE ODBIERAC ZWROT!!!! ale ja im i tak nie popuszcze i mam nadzieję że wiele osób się takich zbierze i dostaną za swoje !!!
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
truskawka ja się właśnie za to porządnie zabrałam i znalazłam ciekawe linki (powyżej). Też uważam, że oszustów należy tępić, a że mam trochę wolnego czasu...
zastanawiam się czy by nie napisać do grupera. W końcu są tam ich oferty nie tylko kosmetyków, ale i wycieczek
 

monika_346

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
mnie też oszukali dnia 06 września przelałam im pieniądze na konto a do dnia dzisiejszego towaru nie dostałam. A co najlepsze 4 dni po wpłacie dzwonił do mnie Pan i potwierdzał wysyłkę. Po jakimś czasie napisałam do nich maila, oczywiście odpisali, że koloru nie ma i jeśli chcę zwrot pieniędzy to mam poda dane do przelewu. Podałam minął kolejny tydzień a ja w dalszym ciągu nie otrzymałam pieniędzy. Zastanawiam się czy czasem nie wysłać pismo do Urzędu Skarbowego aby zrobili im kontrolę. A co do tego grupera to dobry pomysł, trzeba im pokazać, że zadarli z nieodpowiednimi ludźmi, bo inaczej dalej będą oszukiwać. A tak naprawdę to nieźle na nas zarobili, bo każda aukcja miała ponad 70 produktów sprzedanych, a aukcji było sporo. Oczywiście spór na allegro rozpoczęłam, a co będzie zobaczymy dalej.
Pozdrawiam
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiadomość do grupera wysłana.

Tutaj też się ogłaszają. Proponuje także przestrzec innych http://hurtforum.pl/discussion/69/oryginalne-kosmetyki-max-factor-revlon-l-oreal-tylko-hurt

Jedyny numer, który na chwilę obecna odbierają jest ten do Tatratrip. Pani oczywiście jest tylko pracownicom, ale z szefem połączyć nie chce. Jeszcze kilka telefonów i ten numer pewnie też przestana odbierać, ale są tez pozytywy tego. Nie odbiorą również od potencjalnych przyszłych poszkodowanych
 

aga 321

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam,ja tez zostalam oszukana 06 wrzesnia przelalam pieniadze na konto i do dzisiejszego dnia nic nie dostalam,gdy sie dodzwonilam powiedzieli ze podkladow nie maja i zwroca pieniadze w ciagu 3 dni i pieniedzy niemam, 19 wrzesnia dostalam od nich takiego e-maila Witam

Najmocniej przepraszam za taki obieg sprawy.
Zapewniam że nikogo nie mam zamiaru oszukać.
Niestety jestem na starcie działalności i natknełam się na niespodziewane problemy.
Zawieszenie konta na allegro i brak odpowiedzi od nich przez tydzień, opóźnienia w dostawach od kontrahentów, wadliwa partia towaru którą musiałam odesłać i przedłużanie się bierzącej dostawy.
Informuję że wszystkie paczki z zamówieniami tuszy Max Factor a takźe fluidów Max Factor zostały już wysłane a ostatnia dostawa z Max Factorem ( brakujące kolory) będzie u nas w środe i ostatnią partię do klientów wyślemy z numerami 100,101,102,109.
Co do REVLONA wysyłka opóźni się do 25.09 dlatego osobom oczekującym na towar polecamy zwrot pieniędzy w ciągu 5 dni roboczych
( czas realizacji zwrotu uzależniony jest niestety od tego że księgowa która się tym zajmuje wraca z chorobowego pod koniec tygodnia).
Jeśłi czujesz się pokrzywdzony podaj nam DROGI kliencie dane a wyślemy upominek przeprosinowy za problemy techniczne.
Co do zwrotu proszę podać :
-nick
- dane do zwrotu
- nr konta
-kwotę wpłaconą.

Proszę nie traktować mnie odgórnie i skazując od razu na nie.
Staram się wyjść z tego wszystkiego.
Liczę na wyrozumiałość i zrozumienie,
Dopnę wszystkiego aby jak najszybciej posprzątać ten bałagan

Agnieszka Dębowska
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Aga ja także dostałam takiego samego e-maila. Dokładnie takiego samego...

Ja właśnie dostałam zwrot pieniędzy na konto!
Także nie odpuszczajcie. Ja rozumiem wszystko, mogło im coś pójść nie tak. Ale nie dość, że wystawili towar, którego podobno nie maja (piszę podobno, ponieważ w swoim sklepie internetowym cały czas są wszystkie produkty w ofercie) to jeszcze są tak bezczelni, że aż brak słów.

Wczoraj rozmawiałam z panią A. Dębowską, pytałam co z innymi oszukanymi osobami. Dowiedziałam się tyle, że postarają się oddać wszystkim, maja masę e-maili i nie radzą sobie z ich porządkowaniem...
Myślę, że liczą iż inni odpuszczą. My narobiliśmy im troszkę koło d.. więc oddali, aby mieć nas z głowy.

W razie pytań i pomocy piszcie.
 
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A w jaki sposób skontaktowała się Pani ze "sprzedającą"?
Myślę, żeby odwiedzić ją osobiście. Uważam, że zamiast czytać e-maile w godzinę wykonaliby wszystkie zwrotne przelewy.
 

aga 321

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
tzn.co mam zrobic zeby mi oddali kase mam jechac do lodzi!,szlak mnie zaraz trafi!,nie odbieraja telefonu,chyba zglosze to na policje
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Gdybym mieszkała bliżej także przejechałabym się do Łodzi, a później jeszcze do Zakopanego ;)
My dzwoniliśmy z mężem na zmianę, on raczej bojowo nastawiony, ja bardziej spokojnie. 508... nie odbierają, 512... jeszcze czasami odbierali- oczywiście starali się nas zbyć, ale się nie dawaliśmy. Później tego telefonu też nie odbierali (numeru zapisać nie mogli, bo dzwoniliśmy z zastrzeżonego), więc dzwoniliśmy pod 518... pani początkowo twierdziła, że to inna firma, jednak jak poinformowaliśmy ja, że NIP i REGON są te same, czyli to ta sama firma, mówiła, że jest tam tylko pracuje i dzwonić do "szefa". A że "szef" nie odbiera dzwoniliśmy tak co jakieś 15-30 min i informowaliśmy panią, że będziemy dzwonić aż nie odzyskamy pieniędzy. W końcu zadzwoniłam i zostawiłam swój numer i poprosiłam o przekazanie "szefowi" aby jak najszybciej się ze mną skontaktowali. Za jakieś 10min zadzwoniła pani Dębowska, porozmawiałyśmy chwilkę, o tym, że poszkodowani się zmobilizowali i że chcemy także złożyć pozew zbiorowy. Pani stwierdziła, że zwrócą wszystkim pieniądze, ale nie ogarnia wiadomości, co chwile dostaje dane do zwrotu, ale żebym wysłała sms'a ze swoimi danymi to od razu zrobi przelew. I tutaj muszę przyznać, że dosłownie chwile po wysłaniu sms'a dostałam na e-mail wiadomość z banku potwierdzającą przelew, a dzisiaj mam pieniądze na koncie.
Poza tym kontaktowaliśmy się z gruperem, ponieważ tam też oferują swoje produkty i usługi. Jeśli Państwo maja ochotę proszę także napisać do grupera. Możecie wspomnieć o tych wiadomościach, w których wspominają, że nie mają towaru, który sprzedają, bo o tym zapomniałam ;)
 

19katia90

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

Dnia 11.09.2011r. zakupiłam dwa podkłady i tego samego dnia przelałam na ich konto 50 zł. Po czym w następnym dniu okazało się, że ich konto zostało zawieszone !!! Zażądałam zwrotu przelanych pieniędzy. Owszem - przez kilka dni kontakt z nimi był możliwy, ale po 19.09. ucichł. Nie dość, że konto zostało zawieszone wg nich z nie wiadomo jakiego powodu, to na dodatek ponoć księgowa była na chorobowym. Co za kłamcy, krętacze i naciągacze !!! Pisałam wiadomości e-mail i nikt nie raczył odpowiedzieć. Na początku tygodnia zgłosiłam spór na Allegro, ale ciągle nic !!! Dzwoniłam na numer tej kobiety, który podała na Allegro.pl, ale nie odbiera. Wysłałam też sms-a z moimi danymi do przelewu. Mam nadzieję, że ta sprawa w końcu znajdzie swój finał. Ich postępowanie jest karygodne !!! Na dodatek nie mogę wystawić negatywnego komentarza, bo strona z przedmiotem została usunięta przez administratora Allegro.pl.
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zamieszczam link, gdzie można ostrzec innych przed panią Dębowską. Może warto tez napisać do admina.
http://www.podroze-forum.pl/viewtopic.php?f=582&t=2052

Ktoś jeszcze odzyskał pieniądze?
 
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy ( zakup był 11 września). Jeśli chcecie się z nimi kontaktować to na maile nie odpowiadają. Telefonu z allegro też nie odbierają. Ja zadzwoniłam na numer z tej str. http://malopolskie.nieruchomosci-online.pl/dom,do-kupienia/3255315.html. Odebrali od razu. Zapytali tylko ile sztuk zamówiłam (nie wiem po co??) Poprosili, żebym sms-em wysłała wszystkie dane do zwrotu (nick z allegro, kwota zakupu, konto bankowe ) i dzisiaj mam pieniądze na koncie.
 

Truskawka30

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć,

Wczoraj zgłosiłam sprawę na policji w Katowicach niech teraz inni się nimi zajmią. Ktoś z was już zgłosił spawę na policji ?
 

podroze-forum.pl

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Jestem administratorem forum http://podroze-forum.pl. Dziękuje za cenne info odnośnie powyższego problemu.Post usunąłem uprzedzę również wszystkich na forum o zaistniałym problemie.
 
Do góry