Painball laserowy

Krreda

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej! Niedawno byłam pierwszy raz na paintballu i bardzo mi się spodobało. Widziałam ofertę paintballa laserowego na (...) za połowę ceny. Powiedzcie, warto iść na coś takiego?
 
Q

qarolka

Guest
ten paintball laserowy to bardzo fajna opcja jest szczególnie dla osób, które nie maja dostępu do takiego prawdziwego paintball , po za tym taki laserowy odbywa się opuszczonych pomieszczeniach co powoduje dodatkowe emocje
 
Z

zypek84

Guest
Ile normalnie kosztuje painball? U nas na zakupach grupowych jest za 18 zeta:
(...)
Czy to jest wystarczające by się fajnie pobawić?
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Laser to ciekawa alternatywa dla osób które nie lubią bólu, ktory towarzyszy przy paintballu tradycyjnym. W Łodzi jest Arena Laser games. Byłem kilka razy, naprawde jest ciekawie :)
 

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Dokladnie tak jak pisal przedmowca. Przede wszystkim zabawa z laserem zamiast karabinu na kulki niweluje Twoje siniaki i zabrudzenia, przez co mozna sie bawic w ciuchac codziennych (w granicach rozsadku).
Nigdy co prawda nie mialem przyjemnosci samemu zagrac w ten nowy rodzaj, natomiast wysluchalem wystapien ludzi przedstawiajacych ten rodzaj paintballa. Gdybym mial okazje to bym sprobowal. Niemniej tradycyjny paintball ma swoj niepowtazalny urok. :)
 

mieszko9119

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
forAiur napisał:
Dokladnie tak jak pisal przedmowca. Przede wszystkim zabawa z laserem zamiast karabinu na kulki niweluje Twoje siniaki i zabrudzenia, przez co mozna sie bawic w ciuchac codziennych (w granicach rozsadku).
Nigdy co prawda nie mialem przyjemnosci samemu zagrac w ten nowy rodzaj, natomiast wysluchalem wystapien ludzi przedstawiajacych ten rodzaj paintballa. Gdybym mial okazje to bym sprobowal. Niemniej tradycyjny paintball ma swoj niepowtazalny urok. :)
Faktycznie to nie to samo co tradycyjny paintball ale zabawa jest przednia i bezbolesna. Na Arenie byłem w zeszłym tygodniu, gra jest bardzo ciekawa szczególnie jak zbierze się większa ekipa :) Warto przyjść w poniedziałek albo czwartek bo są promocje dla studentów -50%.
 

Grac_ja

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
według mnie laserowy też jest świetny. Jeżeli tylko masz zgraną grupę to nie ma nad czym się zastanawiać. Zabawa nie zostawia siniaków :)
 
B

bajderman

Guest
Ale laser to nie ta sama zabawa - wiem bo testowałem. Może i minusem jest to, że pojawiają się siniaki, ból, ale mimo wszystko wtedy pojawia się też adrenalina i prawdziwa jazda. Kto nie bawił się w klasyczny paitball ten nie wie co to znaczy, tym bardziej kiedy wszystko odbywa się na porządnym sprzęcie.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ja bym mogła iść na paintball na naboje z farbą - ale ja kontra moja teściowa :D ale by było super :D
 
B

bajderman

Guest
249-058-bk_0-18428.jpg

To jest dopiero jazda, poważnie laser to nie to samo. Wiadomo, że markery są dosyć ciężkie, ale przynajmniej poczujmy się jak na prawdziwej bitwie ;-) Raz zagracie to zrozumiecie o co chodzi - według mnie to mega zabawa ;-)
 

hudiniPL

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kiedyś miałem okazję wziąć udział w strzelance laserowej, ale była taka sobie. Chciałbym spróbować prawdziwego paintballa.

Ten laserowy, to tak, jak strzelanie z laserowych pistoletów na wojskowej strzelnicy a z prawdziwej broni palnej - prawdziwe jest 100% fajniejsze od laseru!
 

Dolnoslazak

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Laserowy, to tylko namiastka paintballu, ale lepsza taka opcja niż żadna. Też można się wyszaleć. :)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Dolnoslazak napisał:
Laserowy, to tylko namiastka paintballu, ale lepsza taka opcja niż żadna. Też można się wyszaleć. :)
namiastka i to "nędzna" w garniturze można by grać- gdzie bród, błoto i poważny pot na skroni?!

hudiniPL napisał:
Kiedyś miałem okazję wziąć udział w strzelance laserowej, ale była taka sobie. Chciałbym spróbować prawdziwego paintballa.

Ten laserowy, to tak, jak strzelanie z laserowych pistoletów na wojskowej strzelnicy a z prawdziwej broni palnej - prawdziwe jest 100% fajniejsze od laseru!
nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć udział w grze w prawdziwy paintball. czemu nie pójdziesz w najbliższy weeken?

bajderman napisał:
249-058-bk_0-18428.jpg

To jest dopiero jazda, poważnie laser to nie to samo. Wiadomo, że markery są dosyć ciężkie, ale przynajmniej poczujmy się jak na prawdziwej bitwie ;-) Raz zagracie to zrozumiecie o co chodzi - według mnie to mega zabawa ;-)
nie jest ciężki. szukałem wagi kompletów paintballowych np. http://www.militaria.pl/jt/marker_paintballowy_jt_e-kast_black_-_zestaw_%28249-058-bk%29_p11317.xml
ale nie podają. z tego co pamiętam to jest jakieś 1,5 kg do 2 maksymalnie.
 

hudiniPL

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
Laserowy, to tylko namiastka paintballu, ale lepsza taka opcja niż żadna. Też można się wyszaleć. :)
namiastka i to "nędzna" w garniturze można by grać- gdzie bród, błoto i poważny pot na skroni?!

hudiniPL napisał:
Kiedyś miałem okazję wziąć udział w strzelance laserowej, ale była taka sobie. Chciałbym spróbować prawdziwego paintballa.

Ten laserowy, to tak, jak strzelanie z laserowych pistoletów na wojskowej strzelnicy a z prawdziwej broni palnej - prawdziwe jest 100% fajniejsze od laseru!
nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć udział w grze w prawdziwy paintball. czemu nie pójdziesz w najbliższy weeken?
Niestety z czasem i kasiorą u mnie średnio a dobrze by było iść całą paczką ludzi - nie mam znajomych którzy lubią paintball :(
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
są grupy, funcluby, do których można się dopisać. poszukaj takich.
poza tym znajomych zawsze na spróbowanie można namówić.
 

hudiniPL

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
są grupy, funcluby, do których można się dopisać. poszukaj takich.
poza tym znajomych zawsze na spróbowanie można namówić.
A masz jakieś linki do tych grup?
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hudiniPL napisał:
są grupy, funcluby, do których można się dopisać. poszukaj takich.
poza tym znajomych zawsze na spróbowanie można namówić.
A masz jakieś linki do tych grup?
Wystarczy, że wpiszesz fanklub paintball w gogle i miasto od razu wyskoczy, ale fakt, że lepiej najpierw kilku znajomych namówić i to jest wtedy zabawa pełna.
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to już nie to samo co prawdziwa nawalanka na kulki. Na zachodzie to jeszcze ma sens ale tam strzelaja się w halach gdzie kulki mogłyby si nie sprawdzić. No i w laserze mogą brać udział także dzieciaki.
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
gjanicki napisał:
moim zdaniem to już nie to samo co prawdziwa nawalanka na kulki. Na zachodzie to jeszcze ma sens ale tam strzelaja się w halach gdzie kulki mogłyby si nie sprawdzić. No i w laserze mogą brać udział także dzieciaki.
Dla dzieci może i jest to jakieś rozsądne wyjście ale dorosłym polecam zwykły na kulki z farbą paintball
 
Do góry