MAGNE B6

Niunqa

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
MAGNE B6 50 tabletek powlekanych
Dostępny BEZ RECEPTY

Skład: 470mg mleczanu magnezu w 1 tabletce powlekanej (48 mg czystego magnezu) + 5 mg witaminy B6

Działanie: Magne jest preparatem polecanym osobom aktywnym fizycznie, działającym antystresowo i rozkurczowo. Profilaktycznie stosować go można również w schorzeniach neurologicznych, przy nadciśnieniu i miażdżycy. Odpowiednio skomponowana dawka witaminy B6 wspomaga jego wchłanianie.

Opinia: Magne B6 jest jednym z najczęściej kupowanych preparatów pomimo ceny rzędu 20 zł za opakowanie 50 tabletek. Przez pacjentów uznawany jest jako najlepiej wchłaniający się magnez spośród produktów dostępnych na rynku. Ułatwia to obecność w składzie nie cytrynianu a mleczanu magnezu, który jest lepiej przyswajalny. Profilaktycznie zażywa się go w ilości 2 tabletek na dobę. Dla osób mających trudności z połykaniem jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ ma tabletki powlekane.

Osobiście polecam ten preparat. Stosowałam go przez kilka miesięcy i byłam naprawdę zadowolona. Skurcze w nogach ustały i znacznie lepiej się czułam.
 

RobertBucza-Buczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Łódź
Też go stosowałem (lekarz mi polecił), ponieważ łapały mnie skurcze, pomagało.
Niestety po zaprzestaniu stosowania ponownie zaczęły łapać mnie skurcze.
Niedługo znowu zacznę go stosować.

A tak w ogóle, to czy tylko mi się wydaje że jego powłoka jest słodka? :)
 
S

Sevengreem

Guest
Ale to chyba nie jest ten słynny reklamowany ostatnio Olimp Chela-Mag B6 Forte? Magnez jest bardzo cennym minerałem, ale nasza codzienna dieta jest w niego uboga. W dodatku wypijanie dużych ilości kawy i stresujący tryb życia skutkują jego niedoborami w organizmie. Jednak Chela MagB6 to również witaminy i minerały, które pomagają na szybką regenerację organizmu, zwłaszcza gdy nasz tryb życia jest bardzo intensywny, a praca stresująca. Człowiek jest bardziej odprężony i nie ma problemów ze skurczem stawów ;) Ponadto tam gdzie go zamawiam jest przystępna cena, a z tego, co wiem jako stała klientka, to Apteka Volfarm już jutro we czwartek aranżuje darmową dostawę zamówień złożonych jutrzejszego dnia przez Internet już od kwoty 99 zł! Ja skorzystam, a Wy? ;)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
ja wolę magnez w musujących tabletkach, jakoś szybciej mijają mi drżenia powiek
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja tam wolę Actibion, bo oprócz magnezu zawiera ekstrakt z korzenia żeń-szenia i liści guarany, liści zielonej herbaty, witamina C i E, niacyna, cynk, żelazo i kwas pantotenowy. Actibion:
-zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia często towarzyszące wysiłkowi fizycznemu i intelektualnemu (witaminy i minerały)
-wpływają korzystnie na sprawność umysłową
(ekstrakt z żeń- szenia i guarany)
-wspomagają koncentrację i zdolność uczenia się
(ekstrakt z zielonej herbaty)
 
M

michasia90

Guest
Na mnie antystresowo dziala suplement w postaci revitasensu, w skladzie ma m.in. wlasnie witamine b6, a takze witamine b12, kwas foliowy, l-tryptofan i kwasy omega3 :) Zwlaszcza w jesienne dni takie suplementy potrafia postawic na nogi :)
 
Do góry