Tabletki na powiększenie penisa

L

lukas11136

Guest
hej, mam taki problem:
otóż jestem osobą nie śmiałą i niedowartościowaną, wydaje mi się ze mój penis jest mały ok 16 cm, mało jak dla mnie, wiem że zaraz napiszecie ze to jest dobra długość, ale nie ! To nie chodzi o partnerkę tylko o mnie ! o moje lepsze samopoczucie i dowartościowanie, chciałbym by miał długość ok 19-20 cm, nie którym może wydawać się ze to o wiele za dużo, jednak nie dla mnie, wiem ze to doda mi trochę pewności siebie, więc zacząłem szukać info w necie znalazłem tabletki Penilarge, czytałem opinie na innych stronach, te pozytywne i negatywne, jednak nie ma w sieci żadnego normalnego wątku na forum o tym produkcie, czy ktoś go stosował jakie są efekty ?

Wiem, że jest dużo spamerów sklepów z owym produktem, dlatego proszę by wszystkie niepomocne wiadomości typu reklama były usuwane, gł. spamerzy mają poniżej 10 postów, a i no... nie chce byście pisali ze to nie pomaga i pic na wode jesli tego nie wypróbowaliście !

Pomóżcie panowie i panie : )
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
To jakaś ściema ten temat...
o moje lepsze samopoczucie i dowartościowanie, chciałbym by miał długość ok 19-20 cm
wiem ze to doda mi trochę pewności siebie
Przecież nie będziesz chodził z penisem na wierzchu.. A Twój jest ponad przeciętną. Poza tym co to za satysfakcja gdy będziesz mógł sprawiać przyszłej partnerce np ból?

SzklanaDama
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Kolego.
za 139,50 zł masz preparat o nazwie 'Penimax' [60 tabletek].

Jeden z najlepszych preparatów na powiększenie członka. Bardzo skutecznie powiększa i wydłuża penisa nawet do 3 cm! Preparat jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie powiększania penisa i poziomu erekcji. Już nie będziesz musiał stosować żadnych ćwiczeń i zabiegów. Preparat oparty całkowicie na naturalnych składnikach spowoduje, że Twoje życie seksualne ulegnie niesamowitej poprawie. Penimax to nowoczesny środek łączacy dwie funkcje wielkość i sprawność. W celu podniesienia i wzmocnienia poziomu erekcji, należy zażywać 1 kapsułkę dziennie, obficie popijając wodą. Środek może być zażywany okresowo dla poprawy funkcjonowania organów.

tylko... z dala od dzieci z tym.

udanych nocy =)
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Żaden z podanych tutaj leków nie ma badań klinicznych potwierdzających ich działanie. Zdecydowana większość preparatów dostępnych w sieci bez recepty nie ma nawet badań i nie powinna być dopuszczona do sprzedaży ze względu na brak danych na temat działań niepożądanych.
Wracając do problemu autora, wydaje się że pomiar dokonywany jest nieprawidłowo, albo należy on do grupy 0.3% męskiej populacji polskiej, która faktycznie ma taki rozmiar prącia. Jeżeli pomiar dokonywany jest prawidłowo i faktycznie Twój członek ma takie wymiary, to nie widzę potrzeby powiększania go. Potencjalne zwiększenie wymiarów penisa może bowiem doprowadzić do zmniejszenia bodźców odczuwanych podczas współżycia. Pamiętaj bowiem, że pochwa kobiety ma zaledwie kilkanaście centrymetrów głębokości.
 
L

lukas11136

Guest
oczywiście ze nie będę chodzić z kutafonem na wierzchu, ale to podświadomie budzi pewność siebie, pomyśl czy jak być miał 6 cm penisa to czy twoje samopoczucie różniło by się od obecnego ?

nie nie chciałem się pochwalić bo na razie nie mam czym

@malaru stosowałeś ten środek czy wkleiłeś pierwszy lepszy opis jakiegoś leku
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Nie 'stosowałem', bo jestem dziewczynką.
Opis jest z internetu ale trafny, cena też ta. ;) znam takiego, co stosował i był całkiem zadowolony. Więc stąd ten post.

pewność siebie... Na pewno ta długość upragniona by Ci pomogła, ale... znajdź taką, która Cie pokocha nawet z tą Twoją szesnastką i odechce Ci się zakupów jakichś dzikich leków.
taaa, leków...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
zeby kazdy facet mial te 16 to świat byłby piękniejszy, nie byloby marudzących kobiet. Przecież 16 to dobra średnia, wiec czym się zamartwiasz? i ten tekst ze nie chodzi o parnerke tylko o Ciebie..dorośnij dzieciaku bo długość penisa nie jest najistotniejszą rzecza w tym świecie.
 
L

lukas11136

Guest
malaru mogłabyś się dowiedziec czy te tabletki i maść powodują erekcje w czasie ich zażywania ? chodzi mi o tą nie kontrolowaną
nieśmiertelna no nie jest ale kazdy ma swój świat :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Radziłabym dorosnąć, wartościowa dziewczyna na którą zasłużysz nie będzie patrzyła na długość Twojego penisa, to będzie sprawa drugorzędowa albo i trzecio.. Sama długość o niczym nie świadczy, a to że chcesz z nią być i starasz się, aby było jej na prawdę dobrze. Dopiero wtedy Twoje ego sięgnie wysoko.

Malaru nie doradzaj komuś w takich sprawach skoro nie masz wykształcenia medycznego, od tego są lekarze którzy po coś się uczyli te parę lat. W dodatku wymienione lekarstwa są niesprawdzone.

SzklanaDama
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
malaru mogłabyś się dowiedziec czy te tabletki i maść powodują erekcje w czasie ich zażywania  ? chodzi mi o tą nie kontrolowaną
nieśmiertelna no nie jest ale kazdy ma swój świat :)

niczego takiego raczej u Niego nie zauważyłam. Jedyne, co jest niepokojące to częste korzystanie z toalety. Nie jesteśmy pewni, czy to przez to ale może tak być. Ja w to szczerze trochę wątpie, no bo co ma sikanie do tego?Piszesz coś o maści - tu nie pomogę, tego nawet nie widziałam na oczy.
 

gonet1986

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Katowice
Dziewczyny a co myślicie o rozmiarze 17,5 cm długości i 16cm 3 mm szerokości :sexy:
Wy dziewczyny mówicie,że rozmiar nie jest najważniejszy,ale seks dobre jest mieć
udany nie ?

Adrian
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Rynek powięszaczy cały czas się powiększa, jest coraz więcej produktów które działają z większą i mniejszą skutecznością, zależy to od wielu czynników no i od organizmu oczywiście, każdy reaguje inaczej. Warto porównać sprawdzić opinie i rcenzje, większośc produktów i te najbardziej popularne są na tej stronie - http://powiekszanie-penisa.net/ . Mam nadzieje że to pomoże i powodzenia !!
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Może czas dorosnąć nie każda dziewczyna patrzy na długość penisa. Bo chyba to czy ktoś ma dużego czy małego penisa to nie musi wcale o niczym świadczyć. Zresztą nie każda dziewczyna lubi jak facet ma dużego penisa. Więc zamiast brać tabletki to zaakceptuj siebie takim jakim jesteś, pamiętaj nikt nie jest idealny. A te tabletki może i Ci pomogą powiększyć penisa, ale na pewno w jakimś stopniu zaszkodzą Ci na wątrobę czy coś innego więc zastanów się najpierw czy warto. Bo jak każde tabletki pomagają na coś ale i szkodzą.
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
No wszystko zalezy kto jak sięz tym czuje :), u wielu mężczyz wzrasta poczucie własnej wartości i czują sie lepiej wiedząc że mają wiekszy sprzęt i nie ma nic w tym złego, z drugiej strony, niektórzy mężczyźni ignorują ten temat i też się mają dobrze nawet słyszałem takie powiedzenie " mały ale wariat". Więc mozna smiało powiedzieć że punkt widzenia zależy od punktu leżenia. Pozdrawiam
 

xmateox

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Poznań
Dokładnie, każdy zrobi jak uważa, choć nie ma co przesadzać. Nie chciałbym mieć penisa, który ma np. 25 cm, bo to dla partnerki nie jest zafajne, ale zawsze można powiększyć go z 2-3 cm jak ma się np 14-15 cm czy mniej. A co do tabletek, to zawsze polecam patrzeć na skład, jak sprzedawca nie podaje to za cholerę nie kupować, bo widziałem już kilka firm w necie, które nie podają, zwłaszcza na rynku odchudzania. Wtedy to nie ma co się dziwić, że ludzie narzekają na wątrobę itp, bo takie pigułki faktycznie szkodzą.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Są różne metody na powiększanie penisa, ale zapewne najprostszym rozwiązaniem jest operacja chirurgiczna. Dawniej przeszczepiano w to miejsce tkankę tłuszczową z innych części ciała. Dziś robi się to nieco inaczej. Wykorzystuje się fakt, iż duża część prącia znajduje sie wewnątrz ciała. W trakcie zabiegu poluzowuje się wiązadła. Powoduje to wysunięcie penisa na zewnątrz. Daje to jakieś 2 cm. Potem przez kilka miesięcy następuje rozciąganie przy pomocy specjalnych przyrządów.

Są również tabletki - choćby te wspomniane. one zazwyczaj przywracają równowagę hormonalną i powodują większe wytwarzanie męskich hormonów. Chodzi tu zwłaszcza o wolny testosteron. Z wiekiem jądra produkują go coraz mniej. Spada wtedy potencja. W przypadku zwiększonej produkcji, dochodzi do podwyższonego metabolizmu. Dzięki temu wzmacniają się mięśnie i ubywa nieco „brzuszka"! Pod wpływem tych procesów wytwarza się więcej tlenku azotu. Oczywiście efekt może być widoczny, ale nie jest to dane na zawsze. Czasem wystarczy odpowiednia dieta - ale komu się chce :)

Różne kultury wypracowały specjalne ćwiczenia, które także stymulują powiększenie penisa. Najbardziej znane są te z Arabii i z Indii. O tym możesz p;oczytać w wielu miejscach...

Istnieją również specjalne pompki, do doraźnego użycia. Dzięki nim członek w kilka minut stanie się większy, a erekcja silniejsza. Jest to w zasadzie jedyna metoda powodująca natychmiastowe powiększenie penisa. Oczywiście po pewnym czasie efekt zaniknie. No i istnieje też niebezpieczeństwo uszkodzenia naczyń krwionośnych przy nieprawidłowym użyciu, a uwierz, że wtedy krew bryzga okropnie :)

Mimo, że te twoje 16 cm wydaje się być rozmiarem idealnym możesz kombinować. To w końcu twój penis i twoja sprawa. Myślę jednak, że lepiej będzie, gdy zachowasz taką kondycję, aby zawsze był gotów i nigdy cie nie zawiódł. To jest najważniejsze.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej o tych sprawach poczytaj sobie choćby na portalu, którego adres masz w stopce. Pozdro.
 

januszkarp

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wielu facetów ma na tym punkcie kompleksy. Partnerki w dzisiejszych czasach są świadome i bardzo wymagające. Dobrym środkiem o terminowym działaniu jest Penilarge. Występuje pod postacią żelu, spray bądź kremu. Nakłada się go na członka i po wchłonięciu widać wyraźnie że jest większy (średnio 3 cm). Po zrobieniu swojego w ciągu 1h wraca do normy :)
 
W

wiki9969

Guest
Aż się nie mogłam oprzeć tego skomentować. :D

Panowie, a czy zdajecie sobie sprawę jakie mogą być tego konsekwencje? :(
 
Do góry