Naskórek na żółędzi

zalaman12

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Od pewnego czasu, zdaniem lekarzy, na psychice osiadł mi pewien uraz. Przebywałem kiedyś po długiej antybiotykoterapii grzybice żółędzi. Byłem przeleczony na wszystkie różne sposoby, różnymi środkami farmakologicznymi przez dwóch lekarzy. Pojechałem do nastepnych i Ci stwierdzili, że tam nic nie ma i, że zostałem zapewne leczony tylko dlatego żeby dać zarobić lekarzom. Oczywiscie pierwszemu lekarzowi, który to powiedział nie uwierzyłem i pojechałem szukać pomocy do nastepnego. Z kolei następny powiedział to samo. Tak sobie nabiłem to w głowie i pojechałem w końcu do wybitnego lekarza dermatologa-wenerologa, który badał mnie dermatoskopem i zlecił posiewy z cewki moczowej i żołędzi. Po badaniach nie wyszło nic - pusto. Teraz chyba musze w to uwierzyć ale stan mojego naskórka mnie nie pokoi. I tu nasuwa się pytanie do kobiet a także do mężczyzn. Co byście pomyśleli widząc taki naskórek u siebie(mężczyźni), u swojego partnera seksualnego/chłopaka (kobiety). Poniżej zamieszczam link do zdjęć. Z góry dziękuję za odpowiedzi i opinie na ten temat.

Link do zdjęć:

http://imageshack.us/g/37/20110911005.jpg/

P.S. Dodam jeszcze, że przez tą sytuację z tym naskórkiem, wstydzę się uprawiać seksu... jestem prawiczikiem i mam 22 lata.

Pozdrawiam!
 
Do góry