Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

W co zainwestować?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 Guest_fijol1_*

Guest_fijol1_*
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 14:16

Zarabianie przez internet traktuje jako hobby, można zarobić ale trzeba to robić z głową i liczyć się z ryzykiem. Mam też pare pomysłów poza e-biznesem. Możecie mi powiedzieć gdzie mogę bezpiecznie kupić fizyczne złoto np. w postaci monet bulionowych? Czy np. Mennica Wrocławska jest wiarygodna?

Użytkownik fijol1 edytował ten post 02 luty 2013 - 14:16

• 0

#62 dalmacja

dalmacja

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 02 luty 2013 - 16:13

Zarabianie przez internet traktuje jako hobby, można zarobić ale trzeba to robić z głową i liczyć się z ryzykiem. Mam też pare pomysłów poza e-biznesem. Możecie mi powiedzieć gdzie mogę bezpiecznie kupić fizyczne złoto np. w postaci monet bulionowych? Czy np. Mennica Wrocławska jest wiarygodna?

Mennica Wrocławska jest jak najbardziej wiarygodną instytucją.
Widziałam również oferty sprzedaży złotych monet na Allegro i ebay ale to już jest jak wiadomo ryzyko.
Aczkolwiek na pewno jest taniej:)
  • 0

#63 marines28

marines28

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2013 - 21:38

Może zainwestuj w złoto ale kupując złote monety.

Użytkownik marines28 edytował ten post 02 luty 2013 - 21:40

• 0

#64 Master557

Master557

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 13:31

Może zainwestuj w złoto ale kupując złote monety.

Złoto w tydzień straciło prawie 15% na wartości. W tej chwili być może jest dobry czas na inwestycje.

• 0

#65 kamiliusz

kamiliusz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 09:19

Dokładnie, a ma byc jeszcze tańsze. Pewnie kolejna zagrywka spekulantów żeby obniżyć cene złota maksymalnie i potem je kupować. Jednak jest to droga, wymagająca dużych nakładów finansowych inwestycja...

• 0

#66 Master557

Master557

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 20:03

Ciężko powiedzieć, czy to może być kwestia spekulantów. Istanieje teoria, że właśnie wcześniejsza cena byla napompowana przez spekulantów.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 Waldwo

Waldwo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 09:25

Można zainwestować w BB, ewentualnie Darczyńcy lub GPC.

Więcej na mojej stronie http://www.ZarabianieInternet.pl :)

• 0

#68 Guest_Mariusz34_*

Guest_Mariusz34_*
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 23:19

Ja bym się zastanowił nad współpracą (jeżeli oczywiście interesuje daną osobę prowadzenie sklepu) nad połączeniem sprzedaży detaliczej poprzez sklep i równocześnie dostawą jakiegoś ciekawego produktu do hiurtownii w "drugą stronę" Swoją wypowiedź opieram na działaności znajomego, który kupuje towar w hurtowni wielobranzowej (zainteresowanym moge podac adres, jakby chcieli zobaczyć co i jak www.polish-export.eu ) a równicześnie jest dla nich dostawca towaru, który oni eksportuja korzystając ze swoich kontaktów w europie. Jego praktycznie nie obchodzi nic, oni maja swój transport, kontakty, załatwiaja formalnosci celno podatkowe i jakies tam potrzebne zezwolenia, a uzyskał dostep do rynku nie tylko polskiego. Więc może to jest jakiś pomysl?

• 0

#69 maksyma

maksyma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 06 maj 2013 - 12:22

Inwestowanie? Przede wszystkim w siebie - to właśnie na inwestycji w swoją osobę można zarobić najlepsze pieniądze, ale w przyszłości, znajdując dobre zatrudnienie. Jeśli chodzi o bardziej materialne inwestycje, to na pewno polecę wam przede wszystkim nieruchomości i złoto. Jedno i drugie stoi w dołku, ale żeby faktycznie zarobić na tym dobre pieniądze, musicie wcześniej posiadać naprawdę solidny, porządny kapitał.

• 0

#70 kla2

kla2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 maj 2013 - 07:15

Zgadza się – największą wartość ma inwestowanie w siebie, ale mając kapitał, wystarczy dobrze go wykorzystać i mieć środki na spokojne życie. Kluczowa zasada jest taka, że pieniądze należy inwestować w to, co aktualnie ma najniższe historyczne wyceny. Złoto ma teraz korektę, tak więc moment inwestycyjny lada dzień minie. Nieruchomości – jak najbardziej, ale do takiej inwestycji potrzebny jest już naprawdę wysoki kapitał.

• 0

#71 maksyma

maksyma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 08 maj 2013 - 12:48

Sam osobiście czekam na odpowiedni moment akcje upadną na dno. Fundusze inwestycyjne miały budować się ponownie, wracać do starych wyników, ale do tego potwornie daleko. Jeśli wszystko ponownie upadłoby na dno, to wtedy jestem w stanie przeznaczyć na to większość oszczędności inwestycyjnych. Tylko problem w tym, że jakoś te fundusze nie chcą porządnie tracić, wciąż trzymają się na kiepskim poziomie, ale spadkow nie ma.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#72 fahmacho

fahmacho

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2013 - 19:51

Witam!

Chciałbym podzielić się świetnym sposobem na zarabianie w sieci.Nie chcę tu nikogo naciagac ani wciskac kitu tylko pokazac jak zarobic wkładajac niewielka ilość pieniedzy.Wszystkiego można się dowiedzieć z linków poniżej osób,które są w tym biznesie dłużej ode mnie i na serio dobrze zarabiaja.Podaję również linki referencyjne z których można się zarejestrować zupełnie za darmo.Wszelkie pytania na fahmacho@o2.pl

Linki referencyjne :

http://www.hourlyrev...t/?ref=fahmacho

http://www.briscofun...m/?ref=fahmacho

Filmiki :

hourlyrevshare :

briscofund :

Życzę powodzenia :-)

Pozdrawiam

Janusz

• 0

#73 maksyma

maksyma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów

Napisano 09 maj 2013 - 12:37

Te wszystkie cudowne metody oczywiście kompletnie nic nie dają, bo gdyby dawały, to nie pisałbyś o nich na forach. Kiedy byłem w szkole średniej to owszem, próbowałem takich systemów, ale przecież to kompletnie nic nie daje - nawet jeśli będziecie poświęcali temu całe dnie. Na systemach mailowych, systemach klikania w reklamy itp. jeszcze nikt milionów nie zrobił, chyba że właściciele ;-)

• 0

#74 gregbutt

gregbutt

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 20:29

chyba najlepiej inwestować w nieruchomości, znam kilka osób, które za nadwyżkę kasy kupiły parę lat temu mieszkania i wynajmują i sporo na tym. zarabiają. Kasa pewna co miesiąc jest,

• 0

#75 Waldwo

Waldwo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 09:32

Jeśli lubisz pomagać innym ? i przy okazji chcesz dobrze  zarobić ! to warto zainteresować się polskim programem DARCZYŃCY. Inwestycja niewielka, brak ryzyka inwestycyjnego, a można zarobić nawet do 1 mln zł i później to zainwestować w nieruchomości. Na stronie są opinie prawne o tym programie. Tak opinie prawne!!!

Warto więc zainteresować się tym programem  http://www.zarabiani...l/DARCZY-CY/ :)

• 0

#76 dagna84

dagna84

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 07:30

A co myslicie  o inwestowaniu w fundusze ? Oplaca sie to ? Jakie jest Wasze zdanie ?
Zamierzam spróbować swoich sił w tym, i poki co przegladam oferty funduszy, jednak nie do konca wiem czy sie kierować.

• 0

#77 muszka676

muszka676

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 09:47

Jakie fundusze inwestycyjne polecacie ?

• 0

Janusz

Janusz