Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Chirurgia plastyczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 nastia898

nastia898

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 05 September 2012 - 14:44

przekonać może ją sam chirurg. Dobrego chirurga poznasz po tym, że nie chce za wszelką cenę przeprowadzać operacji by móc wyciągnąć pieniądze od klientki, ale rozmawia z nią, utwierdza w przekonaniu, czy jest to na pewno to czego chce. Jeżeli chirurg widzi, że nie ma potrzeby poprawiać to mówi o tym wprost i stara się rozmawiać z klientką. może akurat rozmowa z chirurgiem pomoże?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#22 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 07 September 2012 - 19:51

Raczej nigdy nie oddam się w ręce chirurga plastyka-operacja to zawsze poważna sprawa.Istnieją teraz cudowne zabiegi medycyny estetycznej np. laserowe-z takich korzystam i wyniki są niesamowite.W moim mieście jest klinika Bieńkowskich-bardzo dobra,sprzęt -czołówka europejska.Jestem z nich bardzo zadowolona.
  • 0

#23 Ingaa

Ingaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 September 2012 - 18:16

Bernardeta, są już jakieś efekty? U mnie wszystko szybciutko wyglądało naturalnie, dr Surowiak ma dar w dłoniach i aż żal z tego nie korzystać :)
  • 0

#24 Bernardeta

Bernardeta

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 September 2012 - 22:12

Ingaa wszystko poszło okey, dr Surowiak spisał się na medal. A efekty znajomi oceniają rewelacyjnie :) :) :) dzięki za wszystko :*
  • 0

#25 notserious

notserious

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 07 October 2012 - 11:11

ja nie rozumiem dlaczego kobiety się operują... tzn jestem w stanie zrozumieć jakieś korekty blizn, bądź korekty miejsc, które nam po prostu w codziennym życiu przeszkadzają.. ale żeby powiększać/pomniejszać biust to już lekka przesada. Natura stworzyła nas takich, a nie innych, więc powinniśmy cieszyć się tym, że jesteśmy zdrowi, mamy pracę, a nie szukać na siłę niedoskonałości... Mnie na przykład osobiście kręcą faceci z dużymi, krzywymi nosami.. to jest coś co ich odróżnia i w życiu nie chciałabym, żeby którykolwiek poddawał się z tego powodu operacji.

ja nie rozumiem dlaczego kobiety się operują... tzn jestem w stanie zrozumieć jakieś korekty blizn, bądź korekty miejsc, które nam po prostu w codziennym życiu przeszkadzają.. ale żeby powiększać/pomniejszać biust to już lekka przesada. Natura stworzyła nas takich, a nie innych, więc powinniśmy cieszyć się tym, że jesteśmy zdrowi, mamy pracę, a nie szukać na siłę niedoskonałości... Mnie na przykład osobiście kręcą faceci z dużymi, krzywymi nosami.. to jest coś co ich odróżnia i w życiu nie chciałabym, żeby którykolwiek poddawał się z tego powodu operacji.
  • 0

#26 rybka-plum

rybka-plum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 10 October 2012 - 12:11

notserious, ale niektórzy mają problem z samoakceptacją. jeśli komuś mały biust spędza sen z powiek, i stać go na operację, to dlaczego nie? grunt to udać się do dobrego specjalisty i nie oszczędzać na własnym zdrowiu. mnie ta tematyka zainteresowała jakiś czas temu i regularnie oglądam programy z doktorem Osuchem :D ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, sama zobaczyłabyś jak te babeczki po zabiegach rozkwitają, widać że było im to potrzebne.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 chesska_

chesska_

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 11 December 2012 - 11:10

wszystko dla ludzi i wszystko z umiarem ;) dla niektórych chirurgia plastyczna to szansa na lepsze życie, mam tu na myśli wszystkie te zabiegi refundowane przez nfz, rekonstrukcje itp. A estetyczna? czemu nie, jeśli ma wydobyć z nas piękno ;) ale z rozsądkiem
  • 0

#28 Darszi

Darszi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 December 2012 - 11:12

Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi, z głową i umiarem. Jeśli komuś wyjątkowo utrudniają pewne kwestie życie to można się zdecydować na plastykę czy medycynę estetyczną, aby pewne rzeczy poprawić. Ważne by wybrać dobrego lekarza, nie oszczędzać na tym bo skutki mogą być opłakane. Warto zrobić wywiad i sprawdzić gdzie, u kogo, co i jak. Nie podejmować decyzji pochopnie itd.
  • 0

#29 Olke7

Olke7

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 June 2013 - 04:50

@Darszi nic dodać nic ująć :)

Niedawno podnosiłam piersi, nie chodziło o wielkie zmiany, to był niechciany efekt po ciąży... zdecydowałam się na zabieg u Dr Zbigniewa Łuckiego. Moja mama usuwała u niego kilka lat temu blizny. Wszystko działo się w Katowicach i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko bezstresowo, świetne warunki, Pan doktor jest prawdziwym profesjonalistą.

• 0

#30 Guest_mmamba88_*

Guest_mmamba88_*
  • Goście

Napisano 27 June 2013 - 07:46

Medycyna estetyczna jest stworzona dla ludzi ;-), czyż nie? Skoro Twoja dziewczyna nie czuje się dobrze w swoim ciele i chce to zmienić powinieneś ją wspierać. Nie ma obaw jeśli wybierzecie dobre miejsce na zabieg to nie ma ryzyka. Ja sama robiłam sobie Lipolizę Laserową (SlimLipo) czyli odsysanie tłuszczu i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zabieg robiłam w centrum laseroterapii Elite w Warszawie, sprawdźcie sobie z dziewczyną ich stronę, mają tam wszystko- opisy zabiegów, cenniki. Do tego konsultacje z lekarzem są darmowe. 

• 0

#31 huszka

huszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 21 December 2016 - 12:46

Ja nie jestem za taka poprawa urody.Tak naprawde to zdecydowanie jestem za tym,zeby jednak jesli juz decydujemy sie na poprawe naszej urody to moze na poczatek warto pomyslec o mezoterapii,albo chociazby np.samym zabiegu wypełniajacym.Mysle ze to jest zdecydowanie na poczatek najlepsze rozwiazanie.

Na twarz mezoterapia jest okej, ale jak ktos ma kompleksy z powodu malych piersi czy za duzego nosa to zabiegi medycyny estetycznej niewiele pomogą- tutaj pomoze tylko chirurg. Mi sie wydaje, ze jesli kobieta jest swiadoma tego, ze dana czesc ciala przeszkadza jej- nie odpowiada jej i chce to zmienic to czemu nie? Przeciez takie zabiegi sa wykonywane juz od dawna, rzadko sie slyszy o powiklaniach- wystarczy popytac znajomych czy poczytac fora tematyczne, zeby znalezc dobrego chirurga no i na konsultacji wybadać jego podejscie.. Smialo moge powiedziec, ze powiekszylam piersi w szpitalu medicover. I zadowolona jestem bardzo. Rozmiar biustu mialam dobrany proporcjonalnie do sylwetki, chirurg dawal mi sugestie odnosnie rozmiaru, tak by to wygladalo estetycznie. Wszystko jest dla ludzi :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 Julia Mroczek

Julia Mroczek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 12 January 2017 - 10:03

Takie zabiegi jak najbardziej na tak. Jednak sama nie wiem czy zdecydowałabym się na jakiś poważniejszy zabieg chirurgicznyObawiałabym się,ze zrobię sobie po prostu krzywdę. 

Co do powiekszania biustu to mi udało się go ujędrnić i dzieki temu wydaje się o wiele większy. Stosowałam masaże, ćwiczenia. No i smarowałam skórę regularnie serum na powiekszanie ( konkretnie Frashe)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#33 Malefitz

Malefitz

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3374 postów

Napisano 17 January 2017 - 06:35

Słyszałem, że Amol można zastosować na powiększenie męskich rejonów! Czy ktoś może to potwierdzić? Amol to ziołowy lek na wszystko, jeśli ktoś nie wie.

Kolega pyta.

Użytkownik Malefitz edytował ten post 17 January 2017 - 06:35

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0