tenisówki czy szpilki

Lezka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chłopacy gdy się pierwszy raz spotykacie z dziewczyną jakie byście chcieli by miała buty na sobie.. szpilki czy bardziej tenisówki? czy jak zaloży tenisówki to bedzie mniej atrakcyjna?:)
 

Smash334

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kraków
To zależy gdzie się umawiacie. Uważam że tenisówki wprowadzają mniej doniosły, bardziej komfortowy i przyjazny efekt.
Szpilki tak, ale tylko gdy umawiasz się na dyskotekę, do teatru itp.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Może szpilki są bardziej pociągające, ale nie do tego dążymy, prawda?
Post Smash334 jest jak najbardziej trafny.
 

Smash334

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kraków
Myślę że tenisówki to też lepszy wybór gdyż, nie bedziesz musiała cały czas myśleć o tym żeby sie nie przewrócić itp. itd ,
po za tym facet czuje się niezręcznie jak dziewczyna jest wyższa od niego ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
tak naprawde to wszystko "zalezy" :) jak jest np. lato, jest lekko i przyjemnie to spoko, nie bede mial nic do zestawu typu jakies tam tenisowki + np. szorty. ale jak np. gdzies tam wychodze wieczorem i czuje, ze np. powinienem zalozyc koszule to wolalbym, aby np. dziewcze miało te szpilki na sobie, a nie tenisowki. Ciezko to jakos w pewne ramy wbic.

zalezy tez od wieku. 20-paro letnia kobieta i tenisowki ? mozliwe, ze moglbym to odebrac jako zbyt hmm infantylne. choc prawda jest tez taka, ze jak mi sie mocno podoba to takie detale jak obuwie nie odgrywaja jakiejs strasznej roli. przezyuje to, a jak juz bedzie moja to np. powiem, ze wole ja w szpilkach i tyle... (a to czy sie dostosuje to juz jej sprawa - z reguly nie ma z tym problemu bo kobiety lubia jak sie ich facetom blyszcza oczka :) )
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Pytanie było skierowane do chłopców, ale też pozwolę wtrącić coś od siebie.
Moi przedmówcy mówili już, że wszystko zależy od miejsca spotkania, od wieku... Jest wiele czynników.
Są dziewczyny, które nie chodzą w szpilkach, bo po prostu nie lubią... Wybór butów na pierwsze spotkanie nie ogranicza się do "tenisówki czy szpilki?". Dziewczyna może równie dobrze wybrać sandały, baleriny itd. Wygodne, a równocześnie eleganckie w jakiś sposób. I nie trzeba się będzie martwić o to, że się gdzieś potkniesz. ;)
 

osiol182b

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
on nawet na to nie zwróci uwagi.. ;)

choć wiadomo, zależy jaki wiek jego, jaki wiek laski, gdzie idą itd.
 

martus_xxv

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja też miałam ten problem i po wywiadzie środowiskowym otrzymałam najwięcej odpowiedzi, że w tym w czym mi najwygodniej :)). I trzeba dopasować szpilki do wzrostu partnera, żeby nie czuł się "poniżany" :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Pytanie było skierowane do chłopców, ale też pozwolę wtrącić coś od siebie.
Moi przedmówcy mówili już, że wszystko zależy od miejsca spotkania, od wieku... Jest wiele czynników.
Są dziewczyny, które nie chodzą w szpilkach, bo po prostu nie lubią... Wybór butów na pierwsze spotkanie nie ogranicza się do "tenisówki czy szpilki?". Dziewczyna może równie dobrze wybrać sandały, baleriny itd. Wygodne, a równocześnie eleganckie w jakiś sposób. I nie trzeba się będzie martwić o to, że się gdzieś potkniesz. ;)


Zgadza się;)
Ja właśnie należę do kobiet nie noszących obcasów i szpilek.
Nie uważam, by to odbierało na atrakcyjności, jak mi się coś zmieni, jak nie , to ok ;).
Wiadomo, jeżeli np idziecie na imprezę, to nie wypada w tenisówkach, ja bym po prostu założyła eleganckie buty na płaskim, jak Ty wolisz szpilki to weź szpilki, Twój wybór.
Mojemu facetowi nigdy nie przeszkadzało, że nie chodzę na obcasach ;).
A np na swobodne wyjście do parku to zawsze lepsze są praktycznie tenisówki lub sandałki , tak jest wygodnie, nawet jak facet lubi szpilki, to przecież nie będzie wymagał, by kobieta zawsze była w szpilkach, bo przecież to by była dla niej męczarnia i on byby nieludzki :p
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Ja lubię kobiety w kaloszach- taki fetysz. Gdy mam spać z kobietą to wyciągam takie stare gumowce z szafy( ukradłem dziadkowi jak zrzucił gnój- jakieś 5 lat temu). Do restauracji takich jak mc donald, kfc- też te kalosze moja wybranka musi nosić. Wyglądają mniej-więcej tak:
kalosze1.jpg



KOBIETY! NOŚCIE KALOSZE!
 

buderchin

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Jeśli kobieta nie lubi obcasów, a chłopakowi się one podobają, bo się za dużo telewizji naoglądał i sobie życzy, by ona je nosiła w imię miłości do niego czy konieczności podobania się jemu, to jakieś nieporozumienie. To tak jakby ktoś mnie przymuszał do noszenia śmiesznego kapelusika, bo jakiś juror z programu o tańcu taki nosi.

Ładnym w wszystkim ładnie: w tenisówkach, szpilkach i kaloszach...

kate-moss-kalosze-1.jpg
 

kacpernak

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Nie chodzi przecież o to czy szpilki czy tenisówki, tylko do czego. Jak np. ma na sobie tenisówki do sukienki to wskazuje na totalny luz i niekoniecznie dobry gust ;), a jak ma szpilki do spodenek (uwielbiam!) i t-shirta to przecież ekstra połączenie. Za to szpilki, sukienka wyprasowana na prosto, szminka, włosy ułożone - jakiś sygnał, że albo pedantka, która później będzie chodziła za tobą i wrzeszczała za okruszki, albo że się za bardzo stara. Nie chodzi więc o rodzaj obuwia, a o styl.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Piękna kobieta i w szpilkach i w tenisówkach nadal będzie piękna, paszkwil nadal będzie paszkwilem, więc co za różnica :)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Może jestem gówniarz, ale wolę tenisówki ;)
Zawsze tam kilka kłopotów z głowy, można spacerować ile się chce, bo nogi nie bolą, nic nie krępuje ruchów, dziewczyna ma swój normalny wzrost, a nie na siłę stara się być wyższa :p
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Jak np. ma na sobie tenisówki do sukienki to wskazuje na totalny luz i niekoniecznie dobry gust
Właśnie, że dobry gust :) tak samo totalny luz jest dla mnie zaletą - jest to własny styl, nie zaś uległość wobec mody i społeczeństwa. Zdecydowanie wolę tenisówki, niezbyt lubię szpilki. Zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i o miejsca, w których możemy przebywać - w szpilkach raczej nie udałoby nam się zrobić kładki nad rzeczką :) tak czy inaczej, moja dziewczyna jest najpiękniejsza, bez względu na to, w czym jest :)
 
Do góry