Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Zakładanie sklepu internetowego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 nebele

nebele

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 February 2015 - 16:16

Ja właśnie też korzystam z Shopera i tak samo zaczęłam od darmowego testu. Na tyle mnie przekonał, że kupiłam w abonamencie i była to dobra decyzja. Sklep chodzi płynnie, wszystkie niezbędne narzędzia mam w ręku. Obecnie stawiam na mobilność, a shoper nadąża za tym trendem.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#62 michoone

michoone

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 10 August 2015 - 14:11

A jakie jest Wasze zdanie na temat marketingu mobilnego? na serwersms można przetestować taką platformę bezpłatnie. Może ktoś z Was zdecydował się na taką formę promocji i wypowie się w tym temacie:)

• 0

#63 ewelina546

ewelina546

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 October 2015 - 16:46

Zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, zauważyłam, że coraz więcej skepów wprowadza powiadomienia sms o statusie zamówienia. Moim zdaniem to dobry sposób na zwiększenie lojalność do marki i wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

• 0

#64 orbite

orbite

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 14 October 2015 - 09:48

Zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, zauważyłam, że coraz więcej skepów wprowadza powiadomienia sms o statusie zamówienia. Moim zdaniem to dobry sposób na zwiększenie lojalność do marki i wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Zgadzam sie, na pewno poprawia wiarygodnosc i buduje wiez z klientem.

• 0

#65 Guest_Kamil Brz_*

Guest_Kamil Brz_*
  • Goście

Napisano 20 October 2015 - 05:57

Trzeba dobrze zastanowić się nad asortymentem .Aby mieć klientów.

• 0

#66 1rafal1991

1rafal1991

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 03 November 2015 - 22:10

Co masz na myśli twierdząc:  

asortymentem
?

Przepraszam za błędny post.

chodziło mi o: "Trzeba dobrze zastanowić się nad asortymentem .Aby mieć klientów"

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 sylwia4012

sylwia4012

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 19 November 2015 - 19:54

Dużą zaletą platformy serwersms jest to, że można zarządzać swoim kontem z każdego miejsca, ma przyjazny interfejs oraz jest łatwa w obsłudze. Bardzo często wykorzystuje się ją w celu poprawy komunikacji z klientem, szczególnie w przypadku prowadzenia e-biznesu. Mogę polecić opcje SMS FULL z alfanumeryczną nazwą nadawcy to rozszerzona wersja wiadomości tekstowych.

• 0

#68 Guest_martinx_*

Guest_martinx_*
  • Goście

Napisano 20 November 2015 - 15:12

Okey, ale co to jest?

• 0

#69 sylwia4012

sylwia4012

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 November 2015 - 03:18

Najprościej rzecz ujmując, SerwerSMS to platforma umożliwiająca masową wysyłkę sms-ów np. z informacją o aktualnych promocjach, o uwierzytelnieniu transakcji po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym, w przypadku gabinetów urody - o umówionym terminie wizyty itp. Bardzo przydatne narzędzie marketingowe. Generalnie marketing mobilny ma sporą przewagę nad innymi formami promocji, bo wiadomość trafia bezpośrednio do odbiorcy do którego chcemy dotrzeć.

• 0

#70 michoone

michoone

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 07 December 2015 - 12:50

Moi klienci dobrze przyjęli takie powiadomienia, tak więc moim zdaniem warto wziąć pod uwagę takie narzędzie marketingowe, choć mi służy głównie do informowania o zamówieniu, rzadko wysyłam wiadomości typowo reklamowe. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany, z tego co wiem na stronie platformy można pobrać raport o komunikacji SMS i jej skuteczności.

• 0

#71 lokans

lokans

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 December 2015 - 22:32

A co sądzicie o wystartowaniu ze sprzedażą internetową w serwisie, który udostępnia pośrednictwo w zamiast za prowizję? Chodzi o coś w stylu Etsy albo polskiego kuferart - na start wydaje się to dobrym pomysłem, bo można sprawdzić czy te nasze rzeczy będą się w ogóle sprzedawać :) Chociaż i tak pewnie bez reklamy się nie obejdzie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#72 michoone

michoone

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 21 January 2016 - 10:50

To dobry pomysł, sądzę że przed uruchomieniem sklepu internetowego warto zdecydować się na sprzedaż w tego typu serwisie, dużo osób decyduje się tez na allegro. Nie wiem co jest lepszym rozwiązaniem. Tak czy inaczej, bez odpowiedniej reklamy będzie ciężko, tym bardziej, że obecnie konkurencja jest duża prawie w każdej branży.

• 0

#73 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 16 September 2016 - 08:07

ja osobiście zaufania do takich serwisów nie mam, wolę allegro z niemałą prowizją, za to z ochroną kupującego i sprzedającego, sztabem prawników i wsparciem w razie potrzeby. I zamiast startować od tego, uważam że najlepiej jest ruszyć dwukanałowo od razu, bo tak jest ciężko ale szybko da się przyzwyczaić do sytuacji i wpaść w określony rytm pracy, kiedy się to rozkładda, to ciągle ma się ten nóż na gardle, coś wisi w powietrzu, że trzeb jeszcze bedzie to i to zrobić później. Nawet jak się szuka oprogramowania i urozmaiceń, to na raz będzie szybciej i skuteczniej bo przecież są i takie firmy które oferują pakiety itd i jak się weźmie coś i na allegro i na sklep to są promocje cenowe np.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#74 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 16 September 2016 - 16:46

Tak jest przy oprogramowaniu od esprzedazy - ja mam u nich abonament na sellingo.pl i dzięki temu za grafido do robienia banerów zamiast chyba pięciu dyszek płacę jedną - 10 złotych. Więc na własnej skórze jestem przykładem z czego się cieszę, bo zawsze to darmowe piwko na mieście wychodzi hahahah

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0