ROK SZKOLNY 2011/2012

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Ejej, obudźcie się! Rozpoczął się rok szkolny. Jak wrażenia w nowych szkołach, klasach? Dobrze, że weekend tak szybko nam nastał :D
 

golec115

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lutowo
Szkoła jak szkoła. Ja już jej wprost nie mogłem się doczekać. Lepsze to niż siedzenie w domu i zajadanie się kilogramami ciastek i popijanie hektolitrami kawy :niepewny:
 

Shorkit

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Osobiście cieszę się, że poszedłem wreszcie do szkoły. Całe wakacje byłem w Holandii i tęskno mi było trochę za Polską a szczególnie za znajomymi ze szkoły. Teraz się już skończyła udręka, moi znajomi są przy mnie a i nauczycieli też mam w porządku - ten rok szkolny zapowiada się wyśmienicie!

Pozdrawiam ;)
 

Shorkit

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pierwsze 2 tygodnie za nami i nikt się nie wypowiada, ruszcie się ludzie! :p
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Osobiście jeszcze tydzień wolnego
smile.gif
A ja już od miesiąca na nogach. Maturalna klasa to 150% więcej roboty :(
Ale nie jest źle, pierwsze oceny już są... pogoda pięknie jesienna! dziś 25 stopni 8)
Aż żyć się chce!
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
No ja już też po pierwszych zajęciach, ale póki co nie jest źle. Pierwszy tydzień zawsze organizacyjny :) Klasa maturalna, fakt potrafi dać ostry wycisk, ale zobaczysz, że się opłaci ;) Noo pogoda to istnie jesienna, ale jak dla mnie taka jesień bez deszczu - jak najbardziej! ;)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Kurczę, ale start w szkole mam dobry. Po miesiącu mogę już siedzieć i nie martwić się przez najbliższe kilka miesięcy. Uff :p
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Kujawsko-pomorskie umarło :( Obudźcie się! Co tam u Was? Jak święta? Co w szkole?
 
Do góry