Firmowe kalendarze

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
mój szwagier otworzył niedawno sklep z narzędziami, powoli rozkręca biznes, ale ilość klientów nie powala, mimo niskich cen jak na początek...chciałabym mu pomóc, zamawiał sobie wizytówki, ale nie ma on pojęcia o tym i te wizytówki są koszmarne, pomyślałam, że zamówię dla niego kalendarze, to już lepsza reklama, tylko nie wiem, jakiego producenta możecie mi polecić, gdzie mogę takie zamówić?
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
wiesz co, myślę, że pomysł fajny. Ja sama po sobie wiem, że lubię otrzymywać gadżety firmowe od różnych firm i jestem wtedy bardziej chętna do współpracy ;)
Dla moich klientów też zamawiam kalendarze, na których będzie nazwa naszej firmy, dane kontaktowe, adres e-mail. Tylko nie wiem, w jakiej firmie to zrobić, bo z ostatnich nie byłam zadowolona, więc rozglądam się za nowym producentem. Jak coś znajdę, to dam znać.
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
no z kalendarzem to juz konkret :) zalezy co ma byc na tym kalendarzu :p niesttey nie polece ci firmy bo jak ostatnio zamowilem kilka do siebie to bylem zawiedziony :/ wiec rowniez przyłącze sie do prosby
 

oldej

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Sam zastanawiam się nad wyborem, ale wiele firm odwala typową fuszerkę, liczą tylko pieniądze, ogromne ceny, a marna jakość. Nikt nie ma nic godnego polecenia?
 
D

dan38

Guest
Możesz zobacz tutaj
http://www.studiosynchro.pl/ Dobra cena i bardzo dobra jakość wizytówek (podwójne i foliowane). Wizytówki są koniecznością.
W ofercie są też np długopisy firmowe. O kalendarz trzeba by chyba zapytać w mailu.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Produkcja kalendarzy jest biznesem sezonowym.Pod konkretne zamówienie kalendarz z logo firmy zrobią producenci w każdej chwili.Rynek jest zalany mnóstwem producentów.Nie widzę problemu ze znalezieniem producenta.Każdy ma wzory.
 

Scooter90

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pomysł jest świetny i jest to dobry sposób na przyciągniecie klientów. Sam bym podobny zastosował w takiej sytuacji. Poszperałem trochę w necie i znalazłem taką firmę www.kalendarze.prom.net.pl Mają ciekawą ofertę i dużo wzorów.
 
A

alicja32

Guest
Zgadzam się z Scooter90, sama od zawsze zamawiam kalendarze z firmy prom.net.pl, szybka wysyłka i miły kontakt z obsługą. Zamówienie zawsze jest realizowane rzetelnie, nigdy nie zawiodłam się na tej firmy. Polecam ;)
 

granatowo

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kalendarze to faktycznie fajny pomysł! Sporo firm się tym zajmuje, więc chyba mimo wszystko nie będzie trudno znaleźć (choć tu niestety nie mogę pomóc;)) Ale co do wizytówek - jeżeli te pierwsze wyszły złe, to jednak warto pomyśleć o nowych - wizytówki przy prowadzeniu firmy są konieczne. Gdybyś była tym zainteresowana to firma amb.net.pl jest naprawdę warta polecenia. Znajoma tam zamawiała i była zadowolona.
 

mario.bros

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wg mnie problemem tu jest to że może szwagier się słabo promuje ?? Bo wizytówki i kalendarze są potrzebne, ale nie wystarczą na pewno... Już chociaż jakieś ulotki by się przydały, no i dzisiaj reklama w Internecie to jest podstawa, chociażby wizytówka w internetowej panoramie firm, ludzie jak czegoś szukają to bardzo często właśnie przez ich wyszukiwarke. A teraz oni współpracują z allegro i można od razu z wizytówki też sprzedawać. Tu może tkwić problem wg mnie.
 

milomariii

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja powiem tobie ze ta firma jest ok maja stosunkowo niskie ceny i daja sobie krotki czas na realizacje zamowienia , ja bylam osobiscie zaskoczona kiedy zadzwonil telefon zamiast po 7 dniach roboczych to po 3 ze juz zamowienei zostalo zrealizowane, no ale pewnie w tym roku beda miec wiecej klientow....
 
N

natulka123

Guest
ech, ale sie forum muli po tej zmianie grafiki :/ no ale do rzeczy. Skoro juz zamawialiscie w tej firmie to powiedzcie mi jak to wyglada przy naprawde duzych zamowieniach. ponad 5 tys? chodzi mi o rabaty rzecz jasna
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
dzięki, dałam mu namiary na te firmy i strony co poleciliście, powiedział że sam się tym zajmie, mam się nie wtrącać... ale myślę że jeszcze się do mnie odezwie z prośbą pomocy, takze jestem przygotowana :)
 

tuti13

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
www.kalendarze.prom.net.pl tych polecam z głębi serca, rozkręcili moją firmę, gdy już prawie upadała..
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Oglądałem stronkę prom.net ciekawe kalendarze mają. Duży wybór i graficznie fajnie wykonane. Słyszałem dużo dobrego o nich od znajomych, więc może się skuszę?
 
A

alicja32

Guest
Natulka, mi się wydaje,że przy takim zamówieniu na pewno jakiś rabacik dostaniesz ;) Nie ma co zamawiać od jakiś niesprawdzonych producentów bo potem można się tylko zawieść. A skoro każdy tutaj poleca prom.net to tylko brać się za składanie zamówienia ;)
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
W sumie też polecam prom.net. Tylko zastanawiam się czy jesli Twój znajomy ma male obroty, to nie wiem czy nie bardziej zainwestować w jakąś reklame. Banner albo jakiś bilboard. Oczywiście kalendarze są ok, ale nie wiem czy to nie za mało...
 
Do góry