Rezydencja Kościuszki w Piastowie

Janko11

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę o kupnie mieszkania na obrzeżach Warszawy i ostatnio natknąłem się na Rezydencję Kościuszki w Piastowie. Czy ktoś już kupił tam mieszkanie i może podzielić się opinią odnośnie osiedla i dojazdu do centrum Warszawy? Podobno skm’ką na śródmieście można dotrzeć w 15 minut , ale czy faktycznie jest tak w godzinach porannych?
 

kriss86

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dokładnie jedzie 18 min na Śródmieście ;) Generalnie SKMki są dosyć często a w międzyczasie są jeszcze pociągi KM więc z dojazdem naprawdę nie ma problemu.
 

Klaps

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiem, że ceny za metr na tym osiedlu zaczynają się od 6050zł. A jak jest z miejscem garażowym, komórką lokatorską, wózkownią?
 

Inox

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miejsce garażowe jak się dowiadywałem było za 21 tys z kawałkiem, komórki lokatorskie od 6400 (chyba w zależności od powierzchni). A wózkownia w cenie mieszkania
 

Tasiek_Tas

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
6050 za mkw? To bardzo przyzwoicie! A jakie ceny są Piastowie na innych osiedlach? Niższe wyższe?
 

Aramin

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Kurde... u nas w Poznaniu u developera ceny zaczynają się od 7000 zł i to oczywiście w okolicy Poznania!
 

Klaps

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja myślałam, że to warszawa jest najdroższa!

W każdym razie wydaję mi się, że Pistów to chyba najlepszy wybór jak się chce właśnie kupić mieszkanie pod wawą bo jest najbliżej :)
 

Tasiek_Tas

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myśle czy by nie kupić tam kawalerki, tak na okres przejściowy bo wynajmowanie mieszkania w Warszawie się zupełnie nie opłaca. A tu te kawalerki są całkiem spore, nie take małe klitki
 

Klaps

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
My szukamy dwóch pokoi. Najtańsze dwa pokoje tu kosztują 257 000 zł. Za tyle to czasem w Warszawie ciężko kawalerkę znalezć :)
 

Tasiek_Tas

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
No serio ciężko.. W Wawie w ogóle ceny są olbrzymie. Jak tak patrze to w Piastowie wychodzi jakoś o 1/3 taniej
 

Klaps

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dokładnie, a może jeszcze da się coś utargować ;) Właśnie, daje się? Ktoś negocjował cenę?
 

Inox

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja myślę o tym dwupoziomowym z antresolą. wtedy za metr wychodzi 4700zł. a mieszkania bardzo fajne
 

Klaps

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
fajnie fajnie. można kupić mieszkanie wykończone pod klucz, jest taka opcja?
 

Tasiek_Tas

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Klaps, negocjować możesz zawsze. Z tego co wiem generalnie deweloperzy idą na ustępstwa. A wykończeń nie ma
 

Ulka222

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jagodzianka11 napisał:
My szukamy dwóch pokoi. Najtańsze dwa pokoje tu kosztują 257 000 zł. Za tyle to czasem w Warszawie ciężko kawalerkę znalezć :)
Znalazłem tańsze! może przeoczyłeś - 232 tys za dwa pokoje
Napiszcie jak się Wam mieszka tutaj. Polecacie tego dewelopera?



Ja jestem bardzo zadowolona, mieszkanie mam ładne z antersolą, wiec większe w cenie małego, a najlepsza jest ta kolejka niedaleko, bo w pracy jestem w pół godziny
 

stonoga12

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
my z narzeczonym też właśnie zastanawiamy się nad kupnem czegos w Piastowie bo na sama Warszawe nas nie stać.. tylko sie zastanawiamy czy kupic w szeregówkach czy własnie w tej rezydencji kościuszki bo zalezaloby nam zeby miec choc troche swojego ogrodka, a nie tylko sam balkon. widzialam na stronie nieruchomosci.com.pl informacje ze mieszkania na dole maja swoje ogrodki, ale nawet jesli jeszcze ich nie sprzedali to nie wiem co jest lepsze - mieszkanie z ogrodkiem czy pół bliźniaka. co Wy myślicie?
 

KarinaN

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
stonoga12 napisał:
my z narzeczonym też właśnie zastanawiamy się nad kupnem czegos w Piastowie bo na sama Warszawe nas nie stać.. tylko sie zastanawiamy czy kupic w szeregówkach czy własnie w tej rezydencji kościuszki bo zalezaloby nam zeby miec choc troche swojego ogrodka, a nie tylko sam balkon. widzialam na stronie nieruchomosci.com.pl informacje ze mieszkania na dole maja swoje ogrodki, ale nawet jesli jeszcze ich nie sprzedali to nie wiem co jest lepsze - mieszkanie z ogrodkiem czy pół bliźniaka. co Wy myślicie?
Bliźniak to zdecydowanie większe koszty utrzymania i więcej pracy, bo o ten ogród trzeba zadbać...Ja bym wzięła na osiedlu, które jest przy kolejce i dojazd do miasta masz szybki
 
Do góry