Co myślicie o tej fryzurze?

łobo

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
1
Miasto
Bełchatów
oieowo.jpg

2d7ejxh.jpg


Dziewczyny, co myślicie o tej fryzurze? Chcę zrobić sobie podobna ale bez farbowania włosów. Mam włosy ciemny bląd i jasniejszą grzywkę od słońca. Mam 18 lat bo to moze mieć znaczenie. Ogólnie podobaja mi sie takie dłuższe irokezy troche rozczochrane.
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Sama fryzura bardzo fajna. :)
Tylko ta farba mi się nie podoba, ale "kształt" i ułożenie włosów całkiem spoko wyglądają.
 

łobo

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
1
Miasto
Bełchatów
No fajna fajna, tylko wydaje mi się, że mam troche inne włosy od tego ziomka na zdjeciu(bardziej takie sztywne i gestsze). I teraz nie wiem czy u mnie tez beda sie tak fajnie ukladac. Zeby nie wyszla z tego jakas smieszna fryzura...
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
To jest Fabio Contrao ;)
Jeśli masz gęstsze włosy to na pewno nie uzyskasz takiego efektu, guma tu pomoże. Znajomy układa sobie włosy podobnie, ale używa do tego gelu i nie ma to takiego piorunującego efektu jak na zdjęciu
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
noo ujdzie :) tylko ja bym dała z tyłu nie taki długi kuc, coś krótszego i będzie ok.
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Patrząc na datę opublikowania tematu to faktycznie na pewno nie czekał tak długo na odpowiedź ;) :D

Jednak moim zdaniem niewygodna fryzura - za dużo układania (no chyba, że jesteśmy osobą publiczną, gwiazdą) :p
No i druga sprawa nieco mało męska... . Chyba, że ktoś nie ma zbyt ładnej twarzy i wygląda staro, to z pewnością może go to nieco odmłodzić ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Kojarzy mi się z metroseksualizmem i silną potrzebą bycia pobitym przez cwaniaków z okolicy, ale jak kto lubi.
 

kasia877

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A mi się taka fryzura bardzo podoba, nie można też twierdzić że nie do każdej osoby będzie pasować. Chociaż trzeba przyznać że ktoś musi być naprawdę zdecydowany aby zmienić fryzurę właśnie na taką. Jeśli chcesz zmienić swoją fryzurę możesz sprawdzić na jakimś portalu co się dopasowuje fryzury czy nie ma takiej. Podobną widziałam tutaj: WWW.mojafryzura.com
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
"A najlepsza fryzura jesli jeszcze nie wiecie, krotko z przodu, dlugo z tyl.. i wasy na przedzie. "


 
Do góry