Prostata

Revlix

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Prostata, to najbardziej znienawidzona choroba przez mężczyzn. Nie tyle, że musimy co 20, 10 czy najgorszym przypadku 5 min chodzić do kibelka przeszkadza nam, to w sprawach imtymnych i mamy wieczne obawy. Co wy o tym myślicie?
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Prostata, to najbardziej znienawidzona choroba przez mężczyzn. Nie tyle, że musimy co 20, 10 czy najgorszym przypadku 5 min chodzić do kibelka przeszkadza nam, to w sprawach imtymnych i mamy wieczne obawy. Co wy o tym myślicie?

Myślę, że powinieneś iść się douczyć, bo prostata to nie choroba a narząd. I powinieneś doczytać jaka jest funkcja gruczołu krokowego.
 

Andrew49

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Otwiera mi się nóż w kieszeni, jak widzę, że niektórzy faceci zamiast pójść normalnie, po ludzku do lekarza ze swoim problemem związanym z prostatą, to zaczynają się leczyć jakimiś tabletkami, o których przeczytali w Internecie, ludzie trochę wyobraźni. Ponadto po co czekać, aż nas ten problem dopadnie, jak można jemu przeciwdziałać, dbając o profilaktykę prostaty. W naturze jest przecież od groma takich cudeniek, np. pestki jabłek, pomidory albo olej z pestek dyni, który nie dość, że super smakuje i pasuje do każdej w zasadzie potrawy, to dodatkowo sprawia, że nie mam żadnych problemów z prostatą, a jestem po 50. Bo on generalnie wpływa łagodząco na stany zapalne układu moczowo płciowego, reguluje jego pracę, a do tego reguluje pracę układu krwionośnego, naczyń obwodowych, krwioobiegu miednicy i dołu brzucha (i tu właśnie profilaktyka i leczenie przerostu gruczołu krokowego), naczyń głowy – poprawia wzrok i słuch – serca i naczyń wieńcowych, także same pozytywy. Jak będziecie kupować taki olej sprawdzajcie zawsze, skąd pochodzi - najlepszy olej z pestek dyni pochodzi z Austrii z regionu Styria - i czy był tłoczony na zimno, ponieważ dzięki takiemu tłoczeniu zachowuje wszystkie wartości odżywcze. Oleju z pestek dyni jest pełno w Internecie, ale trzeba zwracać uwagę właśnie na wymienione przeze mnie rzeczy(więcej możecie poczytać sobie tutaj: olejzpestekdyni.info/?q=dla-zdrowia), wiem też że we Wrocławiu w Barze Pyza (ul. Zawalna) można kupić taki olej. Zatem jeśli nie macie jeszcze problemów z prostatą, to po co kusić los, jeżeli w prosty, tani i smaczny sposób można o nią zadbać! A najlepiej idźcie do warzywniaka, kupcie kilo pomidorów, trochę cebulki, pokrójcie to wszystko i polejcie olejem z pestek dyni, samo zdrowie, a przede wszystkim zdrowa prostata!
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Szukam jakiegoś suplementu dla ojca na zapalenie prostaty. W środe idzie do lekarza. Co do pomidorów to je całe życie i jakoś mu nie pomogło. ;)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Teraz chyba dużo się porobiło takich suplementów, także nie powinieneś mieć problemy z dostaniem czegoś takiego. Ja kojarze takie coś jak prostaceum. Ważne przy wyborze żebyś patrzył na skład - im więcej naturalnych wyciągów tym lepiej.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
mój ojciec bierze prostaceum od kilku miesięcy, niedrogi, ziołowy suplement, chyba na pestkach dyni, w kazdym razie ojciec twierdzi że dobrze mu służy
 
Do góry