Czy lubisz muzykę Shakiry ?

mysza6000

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
65
Punkty reakcji
1
Czy lubisz muzykę Shakiry ?
 

Attachments

  • megaaa.jpg
    megaaa.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 28

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Mi się podoba kilka jej piosenek- tych bardziej popularnych, a tak poza tym to jakoś specjalnie się nią nie zachwycam. W miarę dobra, popowa wokalistka. :)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Wcale nie pusta. Po prostu popowa, a ten gatunek muzyki w założeniu jest rozrywkowy i w takich kategoriach się go powinno oceniać. Całkiem dobre kawałki, które nieźle wpadają w ucho, aczkolwiek nie arcydzieło. Z tym, że pop nigdy do bycia arcydziełem nie pretendował.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Moje dziecko trzyletnie zauważyło,że ona ma piosenki na jedno kopyto i mówiło, że "ta pani Siekiera to tylko umie albo łaka łaka albo loka loka" BB) I tyle w temacie piosenek Shakiry. Chociaż jest jedno, co lubię w jej utworach - latynoskiego ducha i te gorrące rrrytmy :yahoo:
 

mysza6000

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
65
Punkty reakcji
1
każdy ma swoje zdanie :) dziękuję za opinie ja bardzo lubię muzykę Shakiry :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Uciekam przed nią z krzykiem (znajomi tak twierdzą, ja nawet nie wiem które to jej piosenki, ponoć zwiewam przed nią szybciej niż przed gagą).
 

mysza6000

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
65
Punkty reakcji
1
ja ją kocham za to że jest taka normalna nie wywyższa się jak nie które gwiazdy pomaga dzieciom ma swoją Fundację
Shakira pracuje również w fundacji charytatywnej działającej na rzecz biednych i potrzebujących dzieci przesiedleńców z powodu wojny domowej w Kolumbii, noszącej nazwę Fundación Pies Descalzos (Fundacja Bose Stopy)[sup][1][/sup]. Nazwa fundacji wywodzi się od tytułu jej płyty Pies Descalzos z 1995. Fundacja Shakiry pomaga już 3380 dzieciom w trzech miastach Kolumbii
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Nie jest moją ulubioną wokalistką, ale nie jest mi też całkiem obojętna.
Jeżeli chodzi o jej twórczość to w całości przesłuchałem tylko płyty Oral Fixation Vol. 2 i Fijaction Oral Vol. 1 (obie mi się podobają), a tak to głównie singlowe piosenki znam.
A do tego jak ona się rusza! WOW!
 

Dabria

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny śląsk
Uwielbiam ją, uwielbiam jej kawałki. Są świetne.

Zależy dla kogo. Dlaczego sądzisz, że jest ona pusta. Każdy ma inny gust muzyczny. Nie lubię popu ale jej muzyka moim zdaniem jest świetna.
 
Do góry