Zwrot podatku z pracy z zagranicy

Madzia5

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
1
Hej!!
Jeśli chodzi o rozliczenie podatku z pracy za granicą, polecam firmę Mag - Tax. Pracowałam w Anglii ostatnie 7 lat. Firmę polecił mi znajomy.
Firma wszystko załatwia za Ciebie! Mają wiele oddziałów w całej Polsce. Odzyskałam 100% podatku.
 

kasieńka83

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Jeżeli chcecie odzyskać zwrot nadpłaconego podatku z pracy za granicy to polecam biuro Mag-Tax. Bardzo miła i fachowa obsługa. Dostałam 100% zwrotu podatku. Wielki pozytyw, polecam wszystkim.
 

JustynaŚlęczycka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mój przyjaciel załatwiał tą sprawę internetowo przez twojpodatek.pl. Nie było żadnych problemów. Zapłacił bodajże 100 złotych, wypełnił prosty formularz i nie musiał się kłopotać z niekończącą się bieganiną po urzędach.
 

Bociek65

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja skorzystałem z firmy twojpodatek.pl i odzyskałem parę groszy bez zbędnego biegania po mieście.
 

Zuzka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też rozliczałam się przez firmę Mag-Tax. Odzyskali dla mnie 100% należnego mi podatku za pracę w Niemczech. Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Jeszzce nie zdażyło mi się pracowac za granicą,a le kto wie, może kiedyś się zdarzy, wtedy ta informacja będzie przydatna, jak na razie to brat mnie rozlicza a ja mu tylko pit z pracy przynoszę i numer krs fundacji spełnionych marzeń do 1% i tyle:)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Przed wyjazdem zagranicę zdecydowanie warto zainteresować się tym jak można uzyskać zwrot podatku. I zgadzam się też z tym, że najlepiej zwrócić się z tym do profesjonalnych firm, które zrobią to na pewno szybciej niż my
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
maximum napisał:
Przed wyjazdem zagranicę zdecydowanie warto zainteresować się tym jak można uzyskać zwrot podatku. I zgadzam się też z tym, że najlepiej zwrócić się z tym do profesjonalnych firm, które zrobią to na pewno szybciej niż my
Dokładnie. Ja długo nie potrafiłem się przebić przez tę papierologię. W końcu zacząłem się rozliczać z EU Service i tak juz kilka lat dobrze załatwiają moje sprawy.
 
Do góry