Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Zwrot podatku z pracy z zagranicy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Madzia5

Madzia5

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 10:22

Hej!!
Jeśli chodzi o rozliczenie podatku z pracy za granicą, polecam firmę Mag - Tax. Pracowałam w Anglii ostatnie 7 lat. Firmę polecił mi znajomy.
Firma wszystko załatwia za Ciebie! Mają wiele oddziałów w całej Polsce. Odzyskałam 100% podatku.
  • 1

#2 kasieńka83

kasieńka83

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 12:24

Witam,
Jeżeli chcecie odzyskać zwrot nadpłaconego podatku z pracy za granicy to polecam biuro Mag-Tax. Bardzo miła i fachowa obsługa. Dostałam 100% zwrotu podatku. Wielki pozytyw, polecam wszystkim.
  • 0

#3 JustynaŚlęczycka

JustynaŚlęczycka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 grudzień 2011 - 06:44

Mój przyjaciel załatwiał tą sprawę internetowo przez twojpodatek.pl. Nie było żadnych problemów. Zapłacił bodajże 100 złotych, wypełnił prosty formularz i nie musiał się kłopotać z niekończącą się bieganiną po urzędach.
  • 0

#4 Bociek65

Bociek65

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 luty 2012 - 18:51

Ja skorzystałem z firmy twojpodatek.pl i odzyskałem parę groszy bez zbędnego biegania po mieście.
  • 0

#5 Zuzka88

Zuzka88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 11:34

Ja też rozliczałam się przez firmę Mag-Tax. Odzyskali dla mnie 100% należnego mi podatku za pracę w Niemczech. Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim.
  • 0

#6 Zanzibar

Zanzibar

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 13:26

Jeszzce nie zdażyło mi się pracowac za granicą,a le kto wie, może kiedyś się zdarzy, wtedy ta informacja będzie przydatna, jak na razie to brat mnie rozlicza a ja mu tylko pit z pracy przynoszę i numer krs fundacji spełnionych marzeń do 1% i tyle:)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 maximum

maximum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 12:57

Przed wyjazdem zagranicę zdecydowanie warto zainteresować się tym jak można uzyskać zwrot podatku. I zgadzam się też z tym, że najlepiej zwrócić się z tym do profesjonalnych firm, które zrobią to na pewno szybciej niż my

Użytkownik Gressil edytował ten post 28 styczeń 2014 - 13:58
Usunięto link

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 GreatTraveler

GreatTraveler

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 26 luty 2014 - 11:13

Przed wyjazdem zagranicę zdecydowanie warto zainteresować się tym jak można uzyskać zwrot podatku. I zgadzam się też z tym, że najlepiej zwrócić się z tym do profesjonalnych firm, które zrobią to na pewno szybciej niż my

Dokładnie. Ja długo nie potrafiłem się przebić przez tę papierologię. W końcu zacząłem się rozliczać z EU Service i tak juz kilka lat dobrze załatwiają moje sprawy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0