Sztuczki Magiczne ?

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Hej. znacie moze jakies dobre sztuczki magiczne ?? Chodzi mi o naprade jakies dobre : Nie ze odlicz 7 kart dodaj 5 i IC wyjdzie ... Takie jak sztuczki znalezione na gogolach. Czy znacie jakies dobre i jestescie w stanie je opisac ? Moze byc o kartach ale zeby bylo efektywne. pozdro eloo
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
człowiek nie zgnoje Cie bo sam kiedys bylem zapaleńcem
no ale wiedzialem jedno
jak ktoś umie naprawde dobre i ciekawe triki to napewno mi nie zdradzi sekretu, tak to dziala
ale jak juz chcesz to odpal sobie Emule, tam jest pełno tego syfu, poczytasz,poogladasz, nauczysz sie
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pooglądaj Davida Copperfielda czy jak mu tam było.
 

domister

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z domu ;)
Niedawno na Polscie był taki program, pokazywali jak się robi sztuczki takie jak robi Copperfield, nie wiem czy jest, ale oglądałem 2 części, może kiedyś puszczą powtórkę :|

Pozdro
 

koval503

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wola
hmm...chodzi ci o program "Magia bez tajemnic" widzialem ten program w wakacje na polsacie ale teraz juz niepuszczają
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ten Cały Coperfild czy cos takiego to LESZCZ!!!! Taki moje zdanie.
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
Ten Cały Coperfild czy cos takiego to LESZCZ!!!! Taki moje zdanie.
a ty co lepsze sztuczki robisz? hehe - taki żart


w pewnym stopnu zgodze się z kolegą, są lepsi od coperfilda, on tylko robi takie "wielki" sztuczki bo ma kase aby to przygotować
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
w pewnym stopnu zgodze się z kolegą, są lepsi od coperfilda, on tylko robi takie "wielki" sztuczki bo ma kase aby to przygotować

Copperfield jest znany, bo bardzo często występuje. Są też lepsi iluzjoniści tak jak piszecie. Np David Blaine :]

Co do "Magii bez tajemnic" Niechce tutaj propagować piractwa, ale dla takiego info jest na eMule ;)
 

kuba_ufo

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio kolega pokazał mi pewną sztuczkę i tak mnie to frustruje, że nie mogę. Bierze kartę do gry, banknot zwinięty w kulke lub cokolwiek takiego, coś z tym robi, jakby trze i to zaczyna lewitować obok jego wystawionej ręki. Gdy porusza ręką to też się porusza ale w odległości. Raz nawet zabrał ręce na kilka sekund i to dalej lewitowało, jak obracał się na przykład według własnej osi to też się obracało. Wszystkie linki, zaczepy i takie tam odpadają bo sprawdzałem. Jakby ktoś powiedział jak to zrobić byłbym wdzięczny.

P.S. a właśnie, ten przedmiot obraca się cały czas według własnej osi ( kręci się w kółko mówiąc prościej - on najpierw ten przedmiot zakręca)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Czytam w myślach.
Pomyślcie jakąś liczbę
Dodajcie 2
Dodajcie 1
pomnóżcie wynik przez 0
i dodajcie 7
...........................................................................................................................................
Przepowiadam że wyszło ci 7 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Czytam w myślach.
Pomyślcie jakąś liczbę
Dodajcie 2
Dodajcie 1
pomnóżcie wynik przez 0
i dodajcie 7
...........................................................................................................................................
Przepowiadam że wyszło ci 7 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Co w tym niesamowitego? Wiadomo, że każda liczba pomnożona przez 0 da 0 <_< .
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Kuba ufo: a próbowałeś też zrobić coś podobnego do niego? Może to po prostu wychodzi :) Skoro widziałeś jak to robil to spróbuj go skopiować, może wyjdzie :) Ja znam dużo fajnych zagadek ale żadnej sztuczki.
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
a więc jest tak:

masz talię 32 karty (od 9 do króli i asy) i myślisz sobie jakąś tam kartę z tej kupki.

później rozkładasz to na 4 kupki... każda po tyle samo kart

w każdej kupce sprawdzasz czy jest ta twoja karta...

potem kładziesz tak: 2 kupki bez wybranej karty, kupka wybrana z kartą i kupka bez wybranej karty xD

i rozkładasz to teraz na 3 kupki... sprawdzasz w której kupce jest twoja karta

i kładziesz tak: kupka bez wybranej karty, kupka z kartą, kupka bez karty

i rozkładasz na 2 kupki

i w jednej z tych 2 kupek na 3,4,5,6 lub 7 miejscu (nie pamiętam dokładnie) jest twoja karta (sprawdza się)

a jak chcesz to pokazać znajomemu to...

poproś go o wybranie jednej karty

i to niech on sprawdza... że ty niby tylko wiesz w której kupce jest ta karta i nic poza tym xD

ale to da się wszystko wytłumaczyć matematycznie :D

aha i trzeba rozkładać to po kolei... tzn jak masz cztery kupki to powiedzmy:

[1] [2] [3] [4]

i trzeba to w takiej kolejności rozkładać
najpierw karta do 1, potem do 2, potem do 3, a potem do 4, potem znów do 1, do 2... nie można mylić tej kolejności!!
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
kuba_ufo chyba już wiem jak to jest możliwe z tym banknotem. Widziałam ostatnio na Discovery czy gdzieś taki program gdzie pokazywali jak wprawiają jakiś przedmiot w ruch wirowy i on unosi się w powietrzu. To po prostu działanie pola elektromagnetycznego. Chyba z wieloma przedmiotami można zrobić to samo jeśli się je silnie wprawi w ruch wirowy.

skakanka25 a jak składam te karty żeby ponownie rozłożyć to jak mam je składać? Drugą kupkę złożyć na przód czy z tyłu pierwszej? No i karta jest w jednej z dwóch kupek ale w której? W pierwszej czy drugiej? Jeśli w pierwszej to zawsze tak jest?
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
kuba_ufo chyba już wiem jak to jest możliwe z tym banknotem. Widziałam ostatnio na Discovery czy gdzieś taki program gdzie pokazywali jak wprawiają jakiś przedmiot w ruch wirowy i on unosi się w powietrzu. To po prostu działanie pola elektromagnetycznego. Chyba z wieloma przedmiotami można zrobić to samo jeśli się je silnie wprawi w ruch wirowy.

skakanka25 a jak składam te karty żeby ponownie rozłożyć to jak mam je składać? Drugą kupkę złożyć na przód czy z tyłu pierwszej? No i karta jest w jednej z dwóch kupek ale w której? W pierwszej czy drugiej? Jeśli w pierwszej to zawsze tak jest?
to musisz się dowiedzieć od widza...

pokazujesz mu obie kupki i on Ci mówi w której jest...

a potem to samo wychodzi

co do składania to:

przy 4 kupkach: talia bez karty, talia bez karty, talia z kartą, talia bez karty

i rozdajesz na trzy: [1] [2] [3] ... tak jak mówiłam po kolei na 1, potem 2, potem 3, potem 1, potem 2, potem 3, potem 1...

i do składania przy 3 kupkach: talia bez karty, talia z kartą, talia bez karty

i potem rozkładasz na 2 kupki [1] [2] i tak samo, najpierw 1, potem 2, potem 1, potem 2...

tylko właśnie nie pamiętam czy to jest w określonej kolejce więc potrenuj najpierw z widzem bądź z samą sobą...
 

ędwart

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
137
Punkty reakcji
1
Magia - koniec z tajemnicami !

Pod tym linkiem:
http://badacz.blog.onet.pl/2,ID258729112,index.html
znajdziemy obszerny artykuł na temat sztuk magicznych wielkich magów, znajdziemy również link do książeczki, którą możemy ściągnąć na swój komputer a w której znajdziemy wiele rozwiązań popularnych sztuk magicznych, między innymi takich jak: lewitacja kobiety, błyskawice, zawieszenie w powietrzu, krojenie piłą człowieka na pół, sen na ostrzach mieczy, przebijanie balonu, zawieszenie na tryskającej wodzie, latająca kula, odczytanie numeru polisy ubezpieczeniowej, zamiana zwierzęcia w człowieka i wiele innych sztuczek.

ściągnij książeczkę:
http://odsiebie.com/pokaz/4674---1f57.html

a niedługo ukarzą się kolejne sztuczki :papa:
 
Do góry