Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dentysta Kraków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1112 postów

Napisano 12 sierpień 2011 - 14:24

Czy mozecie polecic dobrego i niedrogiego stomatologa w Krakowie.Nie musi byc to samo centrum,bo tu chyba raczej cenki tez sa wysokie.Mam troche zebów do leczenia...dzięki z góry
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 15:22

A rtg zębów w Krakowie ?
  • 0

#3 mentliczek

mentliczek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 21:32

A ja chodzę do dentysty na Olszy, już tam nie mieszkam ale dalej chodzę do tego samego, bo sprawdzony.
Pracuje tam taka urocza Pani, nie pamiętam dokładnego adresu ul Brogi - pierwszy gabinet idąc od torów pociągowych po prawej stronie, w domu.
Dentystka nazywa się Tułecka. Jest niesamowita - zawsze panicznie bałam się dentysty a do niej chodzę sama. Wzbudza zaufanie i ma taki spokojny styl bycia co na mnie działa kojąco. Jest taniej niż w dużych klinikach.
  • 0

#4 plackowski

plackowski

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 16 grudzień 2011 - 14:39

To zależy gdzie mieszkasz w tym Krakowie, ja wiem, że polecany jest gabinet w Wieliczce, estetyka uśmiechu się chyba nazywa, jak ktoś mieszka w Prokocimiu to ma całkiem blisko. Rtg cyfrowe też tam można zrobić..
  • 0

#5 malwaro

malwaro

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 luty 2012 - 11:19

Też znam ten gabinet z Wieliczki, na Klaśnieńskiej 16 dokładnie się znajduje. Byłem tam swego czasu na paru wizytach i jeżeli ktoś tam się wybiera to nie widzę żadnych przeciwwskazań. Całkiem dobra atmosfera i jakość usług.
  • 0

#6 groth

groth

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 luty 2012 - 13:38

To zależy gdzie mieszkasz w tym Krakowie, ja wiem, że polecany jest gabinet w Wieliczce, estetyka uśmiechu się chyba nazywa, jak ktoś mieszka w Prokocimiu to ma całkiem blisko. Rtg cyfrowe też tam można zrobić..

Ja właśnie jestem z Prokocimia i poszukuję RTG cyfrowego, i prawdopodobnie dłuższej pracy przy górnej szóstce :/ W każdym razie dzięki za to info, przyda się.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 19:45

a jak dla mnie jeśli chodzi o dentystów to najlepszy jest gabinet na Starowiślnej i dr Rozwadowski. Ma super podejście do pacjentów i jest bardzo dobrym specjalistą.
  • 0

#8 uszy_slonia

uszy_slonia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:56

O, to super, bo właśnie szukam dentysty w okolicach starego podgórza. Dużo się płaci za przegląd i zwykłe leczenie próchnicy?
  • 0

#9 bogdanmowibankowy

bogdanmowibankowy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 13:25

A ja chodzę do dentysty na Olszy, już tam nie mieszkam ale dalej chodzę do tego samego, bo sprawdzony.
Pracuje tam taka urocza Pani, nie pamiętam dokładnego adresu ul Brogi - pierwszy gabinet idąc od torów pociągowych po prawej stronie, w domu.
Dentystka nazywa się Tułecka. Jest niesamowita - zawsze panicznie bałam się dentysty a do niej chodzę sama. Wzbudza zaufanie i ma taki spokojny styl bycia co na mnie działa kojąco. Jest taniej niż w dużych klinikach.

Mam to samo zdanie :)
  • 0

#10 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 29 lipiec 2012 - 16:04

wiesz jeśli chodzi o ceny w Galerii Uśmiechu to są porównywalne, jak w innych gabinetach, samo sprawdzenie kosztuje chyba 50 zł, a jeśli chodzi o plomby i inne usługi to Ci nie powiem dokładnie bo chyba to zależy od wielkości ubytku.
  • 0

#11 Mangolia

Mangolia

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 256 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 20:53

Ta dentystka jest świetna! Też do niej zaczęłam chodzić. Nie jest też tak drogo, ceny normalne.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 sylviakrk

sylviakrk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 20:02

Kurcze, ale teraz mam zagwozdkę - ostatnio byłam u dent ale w centrum miasta i wydałam majątek :( A że nie chciałabym zbankrutować to zastanawiam się czy są jeszcze dobrzy stomatolorzy może właśnie poza centrum miasta. Choć z drugiej strony też zastanawiam się jednak nad tym czy nie lepiej zapłacić więcej i mieć pewnośc, że 'robota' została dobrze zrobiona? ;)
  • 0

#13 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1112 postów

Napisano 12 październik 2012 - 19:09

Trafiłam jednak mysle na jeden ze sprawdzonych gabinetów- Dentist i dr Żarowa. Naprawde bardzo profesjonalne podesjcie do pacjenta. Po zakończeniu leczenia chciałabym też wybielić zęby.I to raczej własnie tam.
  • 0

#14 adrian35

adrian35

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 październik 2012 - 13:11

Ja chodzę do scanmedu, dentystka się nazywa Aneta Sobczyk-Soszka, sympatyczna i zna się na rzeczy
  • 0

#15 ivorian

ivorian

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 13:08

Polecam Wam bardzo primadent. Ostatnio ósemkę tam wyrywałem. Bez bólu i problemów.
  • 0

#16 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1112 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 22:04

Jak to bez bólu wyrwałeś ? To cudotwórca nie stomatolog :))
Nie dostałes nawet znieczulenia?
  • 0

#17 Guest_impresja_switu_*

Guest_impresja_switu_*
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 19:19

jak ja idę do dentysty to musi być dobry w tym co robi, ale też musi mieć to coś co sprawi, że zostanę na fotelu a nie będę chciała uciekać. Jestem z tych co dużo wymagają więc do dentysty chodzę na Starowiślną do Galerii Uśmiechu. Konkretni, bardzo dobrzy dentyści.
  • 0

#18 ivorian

ivorian

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 13:17

Nie no znieczulenie było, ale bólu nie było. ;)
  • 0

#19 Guest_marcu_*

Guest_marcu_*
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 15:20

stomatologia kraków to jest mój denstysa od dłuższego czasu, a powiem, że miałem ich już naprawdę sporu. Mam problemy z zębami, a mianowicie są po prostu krzywe, więc chodzę tam głównie do ortodonty, ale profilaktykę też raz na 2 lata zrobię.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1112 postów

Napisano 05 styczeń 2013 - 19:32

A znacie może klinikę Dentist ? Moja mama teraz była i jesli mozna powiedziec wyleczyła sobie wszystkie zęby.
Do tego jeszcze nie ogołociła swojego portfela.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0