Zapachy Axe

MateuszGrodkiewicz

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Który z zapachów Axe uważacie za najlepszy, godny polecenia, bo do tej pory używałem adidasa, ale chciałbym teraz zmienic, na ktoryś z tych, taka mała sonda:
1.Excite
2.DARK TEMPTATION
3.AFRICA
4.CLICK
5.TWIST
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
a chcesz zmienić zapach pod wpływem reklam ?:) czy Ci się podoba :)
 

MateuszGrodkiewicz

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
pod wpływem tego że kilka razy uzywałem fioletowego axe'a i w miare był a poza tym adidas już mi się znudził, i chce znac opinie o tych pozostalych axe'ach :p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Game Spirit? Miałem wodę toaletową, imho najlepszy z adidasów a miałem wiele zapachów. Jeśli chodzi o Axe'a miałem Twista, przyjemny, świeży sportowy zapach.
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Dezodoranty to zło, lepiej kupić jakąś wodę toaletową + antyperspirant :)
Nie wiem czy to taki dobry pomysł. Ja zazwyczaj preferuję albo jedno albo drugie, czyli albo ładny zapaszek perfum albo komfort pod pachami dzięki średnio pachnącym antyperspirantom/dezodorantom. Dlaczego? Bo wydaje mi się to trochę niebezpieczne używać pachnącej wody toaletowej ze śmierdzącym antyperspirantem (lub dezodorantem), mogłaby wyjść jakaś nieprzyjemna zapachowo mieszanka. :p No chyba, że ktoś wierzy że jego antyperspirant/dezodorant ma na tyle mało intensywny zapach, ze się ulotni i ustąpi zapachowi perfum. :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Axe? przestaw się na na STR8 albo Playboy, spróbuje czegoś innego, zupełnie inne styl ;) (moim zdaniem axe nie są dobre, mają dziwnie intensywne zapachy, za mocne, za bardzo czuć alkohol)

a dezodorant + woda toaletowa?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Axe Dark mi się nie podobało, za ,,słodki" zapach ma. Także tamto odradzam, a sam wybrałbym Twist. Co do antyperspirantów, dużo zależy od temperatury. Przy upałach używanie dezodorantu jest uciążliwe, wszystko zaraz z człowieka spływa i faktycznie wtedy warto wybrać tą alternatywę.

Kazik Nie widzę jakiejś różnicy jakościowej między Playboy'em a Axe'm.
 

MateuszGrodkiewicz

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
a jakieś zapachy ozezwiające jak adidas ice dive, coś w tym stylu?
fresh impact
czy moze coś innego nie adidas tylko takie orzeżwiajace nie duszące :p
 

bobi348

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
a miałeś zielonego adidasa ?
smile.gif
w szpraju
smile.gif
?


zielony adidas jest najlepszy jak dla mnie
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
zdecydowanie Axe Africa, bardzo pociągający zapach, trwały. W połączeniu z żelem pod prysznic i wodą toaletową daje super efekty. Ja uwielbiam ten zapach.
 
Do góry