PROBLEM Z EREKCJĄ POMOCY! :(

revo11q

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, zaczynając od tego ze mam 17 lat, a moja partnerka 20. Jakieś 2 miesiace temu spróbowaliśmy sie kochać, ale mój penis nie chciał być twardy... Gdy probuje sie masturbować wszystko jest OK, jest wzwód, jest twardy. ale gdy chcemy się kochać, lub dochodzi do pieszczot w miejscach intymnych on "leży"... Zastanawiam się nad środkiem " Penigra ". Bardzo prosze o pomoc. To dla mnie ciężki problem :(
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Mi się wydaje, że tu problem leży po stronie Twojej psychiki. Skoro jak się masturbujesz jest ok ... ? Może się stresujesz ? Spróbuj pomyśleć w tym czasie o sobie, może się skupiasz za bardzo, aby jej było dobrze ?
 

revo11q

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Też tak własnie myślałem ze coś leży na psychice... Hmm.. jest jakas na to rada? Bo to dla mnie bardzo ciężki problem :-. Chciałbym się z tym już uporać, moja dziewczyna mówi ze nic się nie dzieje, ze to rozumie... to mnie potrzymuje na duchu. Prosze o odpowiedz.
 

revo11q

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
No dobrze, ale to nie jest takie proste jak sie mówi, co sądzicie zeby udać się do psychologa? - Może on by mi pomógł przełamać te barierę, skoro radzicie ze to kryje sie w moim mózgu, a nie jakieś chorobie.
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Postaraj się skupić na sobie, zmienić tok myślenia. Pewne jest, że teraz za każdym razem uprawiając seks, będziesz się skupiał na braku erekcji ... Spróbuj pomyśleć, jakie przyjemności można z tego czerpać, tym bardziej, że masz wyrozumiałą dziewczynę, także dużo praktyki i napewno się uda ;)
 

revo11q

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dziekuje bardzo za pomoc :) - odezwę się za jakiś czas i napisze efekt !:) Wielkie dzięki Szymek_22!!!. Prosze o zostawienie tematu otwartego! :) Odezwe się do tygodnia, może dłużej :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
W Twoim wieku nie są potrzebne żadne suplementy. Trzeba wyluzować, a nie się spinać :)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
może to stres przed zbliżeniem? albo po prostu potrzebujesz jakichś lekcji, jesteś jeszcze bardzo młody, zrób sobie Kurs na Mistrza Seksu, jest w internecie.
 

revo11q

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
od ostatniego czasu gdy napisałem tutaj wiadomość spróbowałem z partnerką współżyć i było to samo, pokazałem jej to forum i cieszy sie ze tak powaznie traktuje tą sprawe. Może faktycznie powinenem się udać do psychologa? co o tym sądzicie?
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Ojej po pierwsze, nie trzeba było pokazywać ;] Jeszcze pomyśli, że zależy Ci tylko na seksie ^^ Raz spróbowałeś, już się poddajesz ? Praktykuj, psycholog nie powie Ci więcej niż my, jak już to seksuolog.
 

revo11q

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Szymku drogi, sama dała taką propozycję, dziś umówiłem sie na wizyte u urologa i seksuologa, lecz dopiero w połowie września mam termin, po wizycie wejde i napisze co i jak :). Do tej pory bede próbował o tym nie myśleć i nadal próbować :). Dziekuje Wam za pomoc! :)
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
No to się cieszę, że się zdecydowałeś :) Mam nadzieję, że pomoże i będziesz się nie raz cieszył wspólnymi chwilami ... :) Pozdrawiam, powodzenia !
 
Do góry