Golenie miejsc wokół penisa.

michal93

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od razu zaznaczam, że jestem tu nowy, to też nie wiem czy trafiłem do odpowiedniego działu.

Ostatnio zastanawiałem się czy zgolić włosy łonowe (głównie chodzi mi o te dookoła i na podstawie penisa). Nie wygląda to najlepiej, a komfortowe też nie jest. Nie ukrywając mam tam dosyć bujne owłosienie, sięgające 7-8cm (splątane). Czy włosy łonowe w moim wieku (17 lat) odrastają? Na tą samą długość?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Golenie włosów łonowych sprzyja utrzymaniu higieny, a także optycznie powiększa penisa. Tak, będą odrastać, kwestia regularnego golenia.
 

michal93

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
A odrastają potem na swoją długość (to jest 7cm maxymalnie)? Bo np. włosy na głowie rosną aż do ziemi... I boję się tego samego, haha ;D
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
odrastają ale lepiej zdecydowanie to wygląda. Myślę że partnerce podczas seksu też. :p
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
Nie cykaj, te wlosy sa genetycznie zaprogramowane do wzrostu do pewnego momentu. Jak na rekach czy nogach. Sam gole kabana. maszynka do wlosow. Trzeba jednak mega uwaznosci. Kiedys sie z tego smialem. A teraz! Jest wiekszy, bardziej higieniczny. Polecam!
 
Do góry