Pralka

Olimpus2000

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :papa:
Mam w planach wymianę pralki na nową,ta obecna już przeszła swoje i pora iść na emeryturkę :101:
Widziałam niby taką co zurzywa mniej wody i energii, ale jestem ciekawa czy to nie jest kolejny chwyt marketingowy

To ta pralka

Pomożecie mi podjąć decyzję? Będę wdzięczna, niestety żąden mężczyzna z rodziny mi w tym nie pomoże a ja się na tym zbyt nie znam :(
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja tam osobiście najbardziej przekonana jestem do pralek Amica. Są one solidne i niezawodne. Teraz z resztą można taką kupić na medialux.pl i skorzystać z 5 letniej gwarancji albo dostać gratisa. Ważna jest również cena, która w tym przypadku jest przystępna.
 
R

rozowofiolkowa

Guest
no niestety nic nie jest wieczne, ale jak zależy ci na sprzęcie wysokiej jakości możesz próbować szukać czegoś w ofercie Boscha, moim zdaniem ta firma jest najlepsza jeśli chodzi o sprzęt do domu. Ale w sumie jak dla mnie też Beko, czy amica też się całkiem fajnie sprawdzają. W sumie to możesz po prostu wejść na stronę jakiegoś sklepu ze sprzętem i wybrać coś dla siebie. Na magicznej planecie jest bardzo duży wybór.
 
B

bone1906

Guest
Ja jestem zwolennikiem Whirlpoola, moim zdaniem ta firma produkuje chyba najlepszy sprzęt agd, mam pralkę i zmywarkę tej firmy, miałem kiedyś też lodówkę i wszystko hulało bezawaryjnie. Co więcej dobrą pralkę whirlpool mozna już kupić poniżej 1000 złotych, jak np. ten model
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
A co myślicie o takim modelu? Ostatnio sporo się o nich mówi, no i ta funkcja diagnostyki jest ciekawa.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Przynajmniej nie musisz wisieć na słuchawce infolinii jak coś się stanie, ani tracić kasy na bezsensowne naprawy serwisowe.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mnie się bardziej model F1443KDS Big In podoba, nie dosyć, ze ładnie się prezentuje to ma szereg przydatnych programów i pranie parowe. Do tego jest w klasie energetycznej A+++ i ma silnik 6 motion.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Jak ktoś ma dzieci to ten model się dobrze sprawdza, bo pranie parowe dokładniej usuwa bakteria, a z tego co mi sie wydaje to pralka Big In ma tez program antyalergiczny.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Tak, ma taki program, w sumie ma aż 14 programów to każdy ma możliwość dopasowania pralki do swoich wymagań
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Przy 14 programach nie ma problemu z dopasowaniem, tkaniny teraz są delikatne, trzeba uważać, bo można zniszczyć. Przy dziecięcych też się przydaje, warto je dezynfekować.
 
E

Ejan87

Guest
osobiście to polecam WHIRLPOOL AWE 4519/P. Zakupiliśmy ją nie dawno, nawet w Avansie - nie najdroższa, w miarę cicha i z dobrym programem do prania, a przynajmniej dla mnie wystarczającym. Co prawda nie mam dzieci, mieszkam sama z chłopakiem, ale myślę, że ta nam posłuży długie lata ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No właśnie do prania delikatnych ubrań najlepiej się nadaje 6 motion. Pralka ta jest też polecana przez znaną projektantkę mody Gosię Baczyńską.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Teraz to już nawet nie trzeba prać, można sobie odświeżyć ubranie, pozbywając się zbędnych zapachów, co pozwala na dłużą wytrzymałość tkanin.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Ano też prawda, jeśli pralka ma funkcję odświeżania to nawet bez detergentów można sobie ubrania odświeżać. Tak działa para, bez proszku bez płynów, to dopiero oszczędność :)
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Ubrania, jakieś koce, narzuty, pościel. U nas nie ma możliwości przewietrzenia pościeli, więc taka ocja by sie przydała. Chociaż i wersji 8 kg LG F1480TDS widziałam program do prania kołder.
 
J

jadwinia

Guest
a to ciekawe :) to ta ma coś takiego? http://www.avans.pl/whirlpool-pralka-whirlpool-awe-9527,id-25244 poszukuje pralki, a taka funkcja wydaje mi się, że powinna dobrze służyć, bo i po co prać coś co jest czyste, a potrzebuje właśnie odświeżenia ... :)
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
W modelach LG też jest opcja odświeżania. Bardzo fajna sprawa. Dajmy na to masz strój służbowy, a nie każdy dostaje ciuchy na każdy dzień tygodnia. Wrzucasz, odświeżasz i na drugi dzień, albo i tego samego dnia zakładasz i masz czyste i pachnące.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Chyba pralka parowa ma taka funkcję , chociaż ten model F1443KDS ma także pranie parowe między innymi.
 
Do góry