GruBson

dawidek211003

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zakopane
Witam!!:) Mam takie pytanie do was forumowicze!! Co sadzicie o moim ulubionym wykonawcu myzyki Reggae- Hip-Hop czyli o GruBsonie???
 
S

swiadomesny.xaa.pl

Guest
Grubson spiewa ragga bardzo lubie jego kawalki najlepszy porobicie
 

WrednayaPriwichka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Grubson zawsze wydawał mi się osobą związaną bardziej z hip-hopem... Jest jakieś zabarwienie reggae, ale jednak bardziej kojarzy mi się z hip-hopem. Nie jaram się nim jakoś bezgranicznie, ale lubię niektóre jego piosenki, szczególnie "Sobą być". Ma fajne, zdrowe spojrzenie na świat.
 

WazzaPL

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Londyn, UK
Grubson jest najlepszy tak samo Bas Tajpan są równi goście Grubson śpiewa reggae w stylu hip-hopu Bas Tajpan mi sie podoba tylko Firma - misja jego kawałek jak śpiewa a potem jest zrobane wszystko hehe
Grubson 10/10
Bas Tajpan 9/10
 

tomaso

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
parchy ja lubie ras lute, bastajpan,gubson spk są słowiańskie korzenie inny świat ,akacje,i gruby brzuch mam album trzody kruw i jaram się jak go słucham mam hajs i testuje jakiś album z reggae
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Co by to nie było czy reggae czy hip hop robią to dobrze i nie pociskają takiego gówna jak peja czy tede albo inne popaprane mośki...
 

tajemnicza98

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
26
GrubSon śpiewa reggae i hip-hop. To jest jego oryginalny styl, który nazywa ORS czyli original rudeboy style też jestem jego wielką fanką :)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
tajemnicza98 napisał:
GrubSon śpiewa reggae i hip-hop. To jest jego oryginalny styl, który nazywa ORS czyli original rudeboy style też jestem jego wielką fanką :)
Tak to racja jego styl nazywa sie RudeBoy ale nie jest to jego orginalny sty,l powstal on juz we wczesnych latach 60. XX wieku na Jamajce. Bylo to reggae tworzone przez niska klase spoleczna tzw "Gangsterów"
 
Do góry