Czysta cera...

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
Mam pytanko...Albowiem czego uzywacie do oczyszczania twarzy??Tzn chodzi mi o firme

środków i co to jest: żel, pianka....itp itd! Ja uzywam ponizej 20!! Jak na razie nie

narzekam, dobry srodek...Chcialam uzywac Clerasila, ale dermatolog mi odradzila, gdyz

on jest tworzony na hormonach ---> tzn jak uzywasz go twoja cera jest ok, ale gdy

przestajesz to twarz jest obsypana pryszczami i chrostami...!! Uzywa ktos z Was

Clerasila?? I jak rzeczywiscie tak sie dzieje czy nie?? :niepewny:
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
od czasu do czasu go uzywam ale nie zbyt czesto... tak samo jak czysta cere i afrodyte :]
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Jak regularnie robisz peeling i maseczki a na codzień znajdziesz tonik do Twojej cery to buzia jest ślicza i czysta.Ja przetestowałam kilkadziesiąt toników i do mojej cery najlepszy jest: Tonik oczyszczająco-matujący z Avonu, maseczka z gragefruita i peeling Clearskin. Każda cera jest inna i różnie reaguje,bo ja np. mam uczulenie od serii AA i Vichy (a to jest dla alergików). To co używam nie jest drogie a jest świetne. Trzeba znaleźć coś dla siebie.

[ Dodano: 6 Maj 05, 13:47 ]
Leno, ja kiedyś korzystałam z Clerasilu i nie jestem zadowolona,bo wypala skóre i schodzi płatami.Szkoda cery! Chyba że na Twoją podziała inaczej...
 

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Codziennie rano przemywam twarz żelem Pure Pore-Fection, następnie nakładam krem rozświetlający koloryzujący. a wieczorkiem znowu oczyszczam twarz tym samym żelem i przemywam tonikiem z tej samej serii. To sa wszystkie kosmetyki z Avonu. Moja buźka jest po prostu boska. Bez żadnego, no prawie żadnego pryszcza :)
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ja też używałam -20 :]
ale teraz używam Nivea Young. Bardzo fajne. bardzo dobry. pomaga w zmywaniu makijażu ogólnie spox :)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ja myje buzke mydełkiem i nie mam po nim pryszczy ...nie lubie myc buzi zelem do twarzy zawsze zostaje mi w buzi okropny smak!! :dezorientacja:
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ja moge polecic fluid-znakomity.Zero pryszczy po nim!!!
MaxFactor
colour adapt
SKIN tone adapting
maku-up
;) Polecam jest swietny!!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
trzeba zauważyć żę nie wszsycy mamy taka samą cere,dla jednych dany kosmetyk bedzie wspaniały dla innych beznadziejny...
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Nio pewnie ale fluid jest dobrej firmy kosztuje ok 50-70 zł a kolorek mozna sobie dobrac.
 
A

Anonymous

Guest
a ja używam żelu do mycia twarzy i kremu z Nastolatek.. Maseczki i peelingu z clearskinu;) Ale poniżej 20 też jest dobry:)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja na rozne takie przyszcze to uzywam plynu ktory przepisal mi lekaz i on naprawde dziala tylko trzeba stosowac regularnie! :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
Ja teraz wlasnie chce sobie kupic tonik i zel do mycia twarzy z avon'u (clearskin). Slyszalam, ze jest bardzo dobry. W nowym katalogu ten zestaw kosztuje 17,90 zł.
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
(<-- To ja , jak zwykle zapomnialam sie zalogowac:p)
Ja teraz wlasnie chce sobie kupic tonik i zel do mycia twarzy z avon'u (clearskin). Slyszalam, ze jest bardzo dobry. W nowym katalogu ten zestaw kosztuje 17,90 zł.
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ja na szczęście mam zdrową skórę uuuf dziękuję mamusiu :) najwyżej od czasu do czasu jakiś korektor aby zakryć, bardzo rzadko peeling a tak to zwykły krem :)
 

Diora

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radom city
hmmm... ja pianke do mycia twarzy z kuracji anty trądzikowej under 20, dla mnie tonik z avonu jest zły, bo ma alkohol, a ja alkoholem przemywać twarz- Niech mnie ręka Boska broni. teraz musze sobie kupic peeling z under twenty i tonik, a takto uzywam lek od dermatolog, taki smarowany antybiotyk-Zineryt, i metronidazol, a raz w miesiącu-kosmetyczka. bo ja trądzik mam już 3,5 lat. i miałam juz nawet pare załaman z tego powodu...nie umiałam spojrzec w lustro... :(
pozdro for all
:( :( :(
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Lena , a jaka masz cere? Nie zapominaj, ze duzo zalezy tez od tego.

Ja uzywam:
- peeling'u: Swiss Formula St. Ives. Tu masz jego opis:
Peeling: Swiss Formula St.Ives

-maseczki: Aroma Garden, Hean Natura, intensywnie nawilzajaca, z wyciagiem z czarnej porzeczki, rajskiej jabloni (!!) i alosesu:
Hean , Maseczka z wyciagiem z czarnej porzeczki, rajskiej jabloni i aloesu

- zelu: Kremowy zel do mycia twarzy, Nivea Visage dla cery suchej i wrazliwej.
Nivea visage dla cery suchej i wrazliwej

Ufff...ale sie naszukalam... Mam nadzieje, ze chociaz komus pomoze. Pozdrowienia.
 
Do góry