Polecany gabinet dentsytyczny

modna_25

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

Chciałabym Państwu polecić najlepszy gabinet dentystyczny w Wołominie, nazywa się Centrum Stomatologiczne Demed. Byłam tam kilka razy na wypełnienie ubytków w ząbkach i efekt jest znakomity. Miałam, w tym samym gabinecie, również leczenie kanałowe, przyznam, że obawiałam się tej wizyty, a jednak wiem, że moje obawy były niepotrzebne. Profesjonalizm w wykonywaniu danych zabiegów gwarantuje bezbolesne leczenie w przystępnej cenie! Gabinet ten wyróżnia się fachową pomocą w wielu dziedzinach takich jak: protetyka, stomatologia zachowawcza i estetyczna czy też implantologia.


Gorąco polecam,
Monika Z.

Dla zainteresowanych podaję numer : 22 243 99 33
Demed znajduje się w Wołominie ul. Warszawska 9 lok. 1, województwo mazowieckie
Przesyłam również adres strony na której możecie państwo zapoznać się z atrakcyjnymi cenami  www.wolomin.centrumdemed.pl
 

zalogujsie94

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Czy ty też jesteśniezadowolony z dotychczasowej opieki medycznej? Znam świetne rozwiązanie jak dobrze i tanio korzystać z opieki medycznej. Gorąco polecam opiekę medyczną SIGNUM. sam jestem ich klientem i jak dotychczas jestem naprawdę zadowolony. Kosztuje mnie to jedyne 1,50 zł dziennie. Do tego w całej Polsce dostepnych jest ponad 800 placówek. Zespół tworzy kadra znakomitych lekarzy i specjalistów mających dostęp do najnowszych sprzętów. Wszytko to jest do mojej dyspozycji bez czekania w tygodniami na wizytę. Zainteresowany? Napisz do mnie po więcej informacji: mail: dawidpomoc@o2.pl gg: 3757363
 

Attachments

  • omsignum-250x145.jpg
    omsignum-250x145.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 69
Q

qarolka

Guest
ja znowu mogę polecić gabinet dentystyczny w Katowicha Brynowie na ul Brynowskiej 86 , mardzo miłe miejsce, przemili lekarze, żadnego stresu, wszytsko wytłumaczą i robią bezboleśnie , maja nowoczesny sprzet, że nawet znieczulenie jest komputerowe, ceny maja rozsądne i wiem, że wiele osób z Katowic tam chodzi
 

kychu86

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jak już tak polecacie to z mojej strony idealną jest firma DentiCo, mająca swoją siedzibę w Gdańsku - tutaj adres strony www.dentico.eu
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
jak już wymieniacie dobrych specjalistów to nie może na tej liście zabraknąć doktora Tomasza Rozwadowskiego z Krakowskiej Galerii Uśmiechu. Świetny specjalista i do tego bardzo miły z super podejściem do pacjentów.
 

madziak71

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam , ja moge polecic świetna klinikę w Warszawie Rs Dental( www.rsdental.pl) sama robiłam tam scaling ( usuwanie kamienia) i teraz chodzę sama i z córką do ortodonty dr Renata Golińska - Paczuska , to naprawde swietny fachowiec i doskonale rozumnie zarówno dzieci jak i dorosłych . Polecam :)
 

Agatka777

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja od kilku lat chodzę do tego stomatologa Dentysta z Gliwic.pl

Na początku bardzo się bałam, ale się przekonałam i teraz jestem zadowolona z mojego uśmiechu i z mojego dentysty.
Mogę polecić.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja z własnego doświadczenia polecam klinikę Dental-Design (nie ma ona siedziby w samej Warszawie, ale w bliskich okolicach). Ogólnie z zębami walczę już od 2 lat, odwiedzałem wiele gabinetów stomatologicznych, klinik, no ale jakoś do końca ich wyleczyć nie mogłem. Zaczęło się od leczenia kanałowego, a skończyło się na zabiegu chirurgicznym. Ja leczę się u Pani Jaworskiej, naprawdę wspaniały lekarz, prowadzi u mnie całościowe leczenie. Zresztą z tego co słyszałam u nich w klinice pracują sami fachowcy, mogący poszczycić się światowymi kursami. Ja ze swojej strony serdecznie polecam.
 

camilla30

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja polecam gabinet Dentestetica w Krakowie - fachowo i szybko. Wykonują naprawde trudne zabiegi. Polecam, bo korzystam i nie mogę powiedzieć złego słowa.
 
I

impresja_switu

Guest
a ja myślę, że każdy w swoim mieście ma swój ulubiony i gabienet i dentystę. Ja w Łodzi bardzo lubię i Bamed i dr Beatę Kosowską. Gabinet przytulny, świetny sprzęt, a podejście pani Beaty do pacjentów super.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
również mogę polecić stomatologa w Swarzędzu, koło Poznania w centrum które nazywa się Agrobex. świetna dentystka, tylko ceny dość wysokie. :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
o widzę, że teraz mamy dość pokaźną bazę, gdzie do kogo iść w danym mieście. A jeśli ktoś z was Będzie szukał dobrego dentysty w Bydgoszczy, to mogę polecić Krainę Uśmiechu. Mnie najbardziej przekonuje to, że panuje tam bardzo miła atmosfera, każdy pacjent traktowany jest wyjątkowo.
 
B

Basia K

Guest
W Łodzi polecam Mak-Laser. Gabinety w których byłam znajdują się na ul. Łososiowej i Ossowskiego. Mają umowę z NFZ co jest istotne, tak się składa, że teraz mają promocję na wybielanie zębów i jakąś super szczoteczkę elektryczną.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
To ja w Krakowie również mogę polecić salon- Dentist dr Żarowa.
Mega profesjonalnie, z dobrymi cenami. A klinika wyglada jakby w ogóle nie była w Polsce- mega profesjonalizm rzuca sie w oczy.
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
pod warszawą (dokładnie nowa wieś, ul. brzozowa, blisko pruszkowa) jest specjalistyczna klinika stomatologiczna. piszę specjalistyczna, bo posiadaja min wlasne labboratorium protetyczne i najnowszy sprzet. polecam glownie za profesjonalizm i kompleksowosc uslug. wszystko mozna zrobic na miejscu :)
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
pod warszawą (dokładnie nowa wieś, ul. brzozowa, blisko pruszkowa) jest specjalistyczna klinika stomatologiczna. piszę specjalistyczna, bo posiadaja min wlasne labboratorium protetyczne i najnowszy sprzet. polecam glownie za profesjonalizm i kompleksowosc uslug. wszystko mozna zrobic na miejscu :)

Jeśli piszesz o klinice Dormed to przybijam Ci wirtualna piątkę :) ja też się tam leczę od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Że dobry sprzęt i profesjonalizm to jedno, ale mnie najbardziej pasuje to, że wszystko jest na miejscu - pamiętam czasy, jak zdjęcie szczęki jeździła robić na drugi koniec Warszawy...
 

IggyPop

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja z kolei mogę wszystkim mieszkańcom okolic Szczecina polecić Froe Dental Implant Aesthetic Clinic (http://www.froe.pl) Przemili doktorzy, ciągle się doszkalają i są na bieżąco z nowinkami. To jedyne miejsce, gdzie nie boję się iść na wiercenie i nie mam zimnych potów.
 

Elektroinstal

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
43
Punkty reakcji
9
Wiek
51
Miasto
Szczecin
Jeżeli chodzi o Szczecin to ja jako osoba nieciepiąca tego rodzaju gabinetów z całą odpowiedzialnością mogę polecić http://www.kor-dent.szczecin.pl/
Rewelacyjna obsługa, najnowszy sprzęt i przystępne ceny! i jak wołami mnie nie można było zaciągnąć do dentysty to teraz jak coś jest nie tak t dzwonię i idę - zresztą na dzisiaj jestem umówiony
 
Do góry