Virtual DJ + Herculer (DJ Control MP3 e2 )

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Wtiam




Zakupiłem na allegro sterownik Hercules DJ Control MP3 e2, dostałem samo urządzenie bez płytki (sprzedający też jej nie ma) i mam problem z podłączeniem...

Zainstalowałem stery tak że windows wykrywa mi sprzęt i nieby wszystko ok, ale gdy w VDJ zaznaczam sterowanie Hercules pojawia mi sie czerwona dioda i oczywiście nic nie działa....




Miał ktoś styczność z tym sprzętem i wie co trzeba zrobić?




Z góry dziękuję za pomoc.
 

dawid77154

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
36
Punkty reakcji
0
co do sprzętu typu kontrolery musisz mieć specjalne oprogramowanie, np vdj musi byc to odpowiednia wersja na pw mogę podać ci link do takiego programu
 

Bartek Kwiatkowski

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz grać w radiu to chłopie masz pograne.. Pobierz wersję vdj od 7 w górę bo tam sam się mapuje kontroler ( każdy ). Mam podobny problem kolego. Kupiłem ION DISCOVER DJ do radia i mam lipę bo nie podłączę tam mikrofonu.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania to śmiało pisz bo mogę pomóc ;)
 

dawid77154

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wystarczy poszukać, jest vdj który automatem mapuje kontrolery napiszcie na pw podeśle wam link, a co do grania w radiu to przecież żaden problem, mikro podłączasz pod kompa i tyle :D.

nie polecam kupna kontrolerów sam nie dawno miałem i sprzedałem bo to jest totalna lipa, kupiłęm konsole i jestem zadowolony.
Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to śmiało piszcie bo mogę pomóc.
 

Se Jerem Dzienisz

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
dawid77154 napisał:
Wystarczy poszukać, jest vdj który automatem mapuje kontrolery napiszcie na pw podeśle wam link, a co do grania w radiu to przecież żaden problem, mikro podłączasz pod kompa i tyle :D.

nie polecam kupna kontrolerów sam nie dawno miałem i sprzedałem bo to jest totalna lipa, kupiłęm konsole i jestem zadowolony.
Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to śmiało piszcie bo mogę pomóc.
Daj link na fb Se Jerem Dzienisz na to konto napisz więcej i daj link do vdj na Hercules Control Dj E2
 
Do góry