Activlab - dziwny smak

kwaro

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
być może pytanie zabrzmi kretyńsko, a ja zostanę zwymyślany, ale wolę się upewnić, niż męczyć się wątpliwościami.
Trenuję od pewnego czasu, ale mniejsza z tym; chodzi o to, iż dopiero niedawno zacząłem stosować różne suplementy diety typu serwatki itp.
W końcu nadszedł dzień, w którym zakupiłem Activlab Whey Protein Machine-Man (70%, to moja pierwsza "przygoda" z tego typu odżywką, proszę więc o wyrozumiałość) i problem w tym, że gdy pierwszy raz rozpuściłem 2 miarki w 200ml wody i spobowałem, to o mało nie puściłem pawia. Całość ma mieć z założenia smak waniliowy, a smakuje jak wymiociny. Nie wiem, czy przyzwyczaiłem się do całkiem niezłych odżywek skupionych na białku i witaminach, a dodatki kreatyny, tauryny itp. wpływają na smak aż tak niekorzystnie, ale jest to naprawdę hoydne. Termin przydatności upływa za jakieś 3 tygodnie, ale to chyba nie ma nic wspólnego. Jest strasznie gęste i do teraz mi się tym odbija (a od spożycia minęły już ze 3-4h). Czy jestem przewrażliwiony i przesadzam, cczy może z moim produktem jest coś nie tak?

Pozdrawiam i prosze o wyrozumiałość
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie kazdy znosi dobrze takie produkty... musisz sie przelamac i pic na sile jak ja kiedys to robiłem..potem to juz czysta rutyna
 

kwaro

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
no tak, pewnie o to chodzi. faktycznie, dla mnie to smak nie do zniesienia, z mlekiem wprawdzie nieco lepsze, ale strasznie gęste wychodzi te 50g na 200ml... i znacznie zwiększa objętość. no nic, w takim razie będę walił na siłę, skoro z odżywką wszystko okej, dzięki. ;)
 
L

lukas11136

Guest
zawsze se możesz kupić wielką strzykawkę i wsadzać ją do buzi i wlewać do gardła omijając język i kubki smakowe
 
Do góry