irokez

4408417

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM! mam pytanie dotyczące irokeza odrazu mowie nie jestem punkiem i moje pytanie brzmi czy za takiego irokeza http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/10/bill-kaulitz-fryzura-425x430.jpg lub takiego http://www.uroda-wdziek.pl/userfiles/emo_irokez(1).jpg moge dostac po mordzie od pancurów ?
 

sznikers21

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Hmm jeżeli się nie boisz pokazywać swojego zdania itd. to chodź uczesany jak chcesz.Ja tam miałem iroka póki co małego , ale jestem po części punkiem i nikt mi w morde nie dał.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Tak. Ale bez irokeza też możesz dostać. Tak samo jeśli masz długie włosy, krótkie, średnie, proste, nie masz ich wcale, itd. Jeśli kierujesz się tym czy dostaniesz po twarzy czy nie, to najlepiej nie wychodź z domu, bo dostać można za wszystko.
 

nostress96

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Podoba mi się ten irokez, tak nawiasem mówiąc, Ale w mordę można dostać za poglądy, dlatego też zgadzam się z moim przedmówcą.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dziwi mnie tylko to czemu się zapytałeś czy możesz dostać za takiego irokeza w morde od pancurów jeśli oni sami noszą podobne fryzury nie wiem jak u Ciebie z poglądami,ale na twoim miejscu bardziej bym sie obawiał o skinów,dresów i kiboli.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Żyjemy w takich czasach, w których mało kto zobaczy takiego prawdziwego punka. Także nie ma żadnych obaw.
 

nerwus

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
To jak chodzisz ubrany albo jaką masz fryzurę nie czyni Cię członkiem jakiejkolwiek subkultury. Słucham Metalu, Punku i Rapu, na głowie mam irokeza i jest mi z tym
dobrze. Nie nosze skóry, ani glanów, ale mam wyrzucone na to co pomyślą o mnie dresy czy prawdziwe Punki (bo ja się oczywiście za takiego nie uważam).

Dziwi mnie tylko to czemu się zapytałeś czy możesz dostać za takiego irokeza w morde od pancurów jeśli oni sami noszą podobne fryzury nie wiem jak u Ciebie z poglądami,ale na twoim miejscu bardziej bym sie obawiał o skinów,dresów i kiboli.

Skinheadzi trzymali z Punkami. Można było być spokojnym.

Żyjemy w takich czasach, w których mało kto zobaczy takiego prawdziwego punka. Także nie ma żadnych obaw.

Bo nawet najwspanialsze subkultury zanikają dzięki erze emo :D
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dobrze napisałeś "trzymali" kiedyś tak było teraz troche trudniej o Punk & Skins united and win.
Skini ns,nr biją brudasów za poglądy anarchistyczne,lewackie
 

nerwus

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę trudno dziś spotkać prawdziwego Skinheada. Wg stereotypu wystarczy łysy w glanach więc prawdziwy Skinhead z prawdziwym punkiem na pewno znajdzie nić porozumienia. Akurat Punki nie miały tak wielu wrogów. Byli "Outseiderami"! Chyba tylko Hippisów lali :D
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Nie lepiej na początek coś lżejszego? No i pytanie, czy ktoś Ci twarzy nie oklepie, to troszku wg. mnie jest głupie. Dlaczego? To Ty wiesz jakie masz środowisko w mieście, w miejscach, w które się zapuszczasz. To po 1, po 2, to przecież są znajomości. Mając znajomych wszędzie, nic Ci nie grozi.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
No jak cie ktoś skojarzy z tym całym z Tokio hotel to po ryju by ci mogl dac. Dresy wiadomo beke napewno beda mieli. Punka zalezy gdzie mieszkasz, ale watpie, ze spotkasz, zreszta oni sa spoko i o to sie nie czepiaja. Oi! może i by sie czepiał;p
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
To zależy gdzie mieszkasz. W większości dużych miast możesz dostać za taką fryzurkę. Zwłaszcza od pompek.
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Taa mnie osobiście nie robi wrażenia fryzura, ale znam ludzi którzy za takiego irokeza potrafiliby zrobić krzywdę , dlatego jestem tylko lekko ostrzyżony
 

EmanuelPablo

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Miłość
Taką sytuacje przytoczę która tu pasuje ;p
Ucze sie w Gliwicach mieszkam w internacie . No ogół nie wychodze z niego w nocy ale no zdarza sie i wyszliśmy sobie z chłopakami na papieroska wiadomo palic sie chce to trzeba wyjść... Stoimy sobie ( hmmm wygladamy raczej "różnie" bo ja wlasnie taki ala punk a reszta jakies w połowie dresy czy cos ) patrzymy a tu grupka kolesiów w maskach i kapturach ubranych na czarno , oczywiscie jak to w towarzystwie nie przejmujemy sie i stoimy sobie dalej po chwili jeden z tych czarnych kolesi podszedł do kumpla ii chciał zeby mu dał fajke ten ze nie da mu bo ma swoje ( palił własnie w tym czasie) i zgadnijcie co było potem xD dostaliśmy wszyscy po ryju i nie ważne jak wyglądasz czzy masz coś na głowie czy jesteś łysy to w nocy tego nie widać i dostaniesz bo oni akurat mają na to ochote zeby komuś wlać xD ;) Taka krótka historia z zycia
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jak masz dostać to i za irokeza na łysej głowie dostaniesz. :026:
Ja słucham Black metalu i mam małego irokeza bo mi tak pasuje i sądzę że nie ma sensu tak się przejmować. Osobiście aż takie fryzy jak te na zdjęciach mi nie pasują zbytnio ale to...mi. :angry:
 
Do góry