Jaki prezent dla 4-latka?

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Witajcie. Mam problem, mój maż jest chrzestnym chłopca mającego niebawem 4 latka,a że on jest za granica prezent musze kupić ja. I w tym tkwi problem, że nie wiem jaki? Może mi cos podpowiecie. Bardzo prosze o jakies sugestie :D Pozdrawiam
 

Ineczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
wszystko zależy od tego ile chcesz wydać na ten prezent i czy znasz to dziecko. jeśli znasz i wiesz że strasznie lubi ciężarówki czy śmieciarki to po prostu idź w tą stronę i kup mu taką zabawkę. jeśli nie znasz, może jakiś miś albo coś w tym stylu...
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
To jest dział "ciąża" do cholery! Już chyba wystarczy, że wszystkie najważniejsze tematy zostały upchnięte w "świecie wg ciężarnych" a kluczowym działem w tej części kobiecego kącika jest pytanie ogłupionych nastolatek "jak rozpoznać, że jestem w ciąży?" ; prezent dla 4latka i brak reakcji moderatora na tak głupie pytanie jest już poniżej krytyki.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
To jest dział "Nasze dzieci" - więc temat o prezencie dla dziecka jest w jak najwłaściwszym miejscu.
Więc zamiast się oburzać i offtopować - polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Tutaj przyznaję się do błędu, na razie sama pozostaję jeszcze w temacie "ciąża" więc do "naszych dzieci" jeszcze nie zaglądam. Tzn tym razem zajrzałam, ale przypadkiem i nieświadoma, że w dziale ciąża mogą znajdować się już "nasze dzieci" - bo przypuszczam, że mowa o tych narodzonych... Więc trochę to nielogiczne jak dla mnie :)
 

marikasza

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
31
widzę, że Wam się zeszło z tematu. basik1, nie wiem, czy temat jeszcze aktualny, ale moim zdaniem najlepszym prezentem będzie coś związanego z dinozaurami lub innymi pasjami dzieciaka, jak Indiańskie pióropusze, drewniane pociągi, albo może posterunek straży pożarnej, również z drewna? wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać lub ile możesz, bo pomysłów zawsze znajdzie się mnóstwo :)
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Dzięki za podpowiedzi. Maluchowi kupiłam htp://allegro.pl/tir-maniek-zygzak-marian-zdalnie-sterowany-rc-cars-i1709343972.html i był mega zadowolony, gdyż kolekcjonuje te samochody. Do tego oczywiście słodycze, kolorowanki, piżamka.
biggrin.gif
 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Poszukaj jeszcze w sklepach internetowych,duży wybór prezentów oraz zabawek jest w naszym sklepie Berney-Toys.pl wiec serdecznie zapraszam.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Wszystko zależy od budżetu jeśli masz dużo pieniążków przeznaczonych na prezent to równie dobrze możesz iść do smyka i tam coś kupić. Ja kupiłbym dziecku coś co będzie rozwijało jego kreatywność, albo będzie mu w tym pomagało. Dzieciaki w tym wieku uwielbiaj wszędzie rysować różne bazgroły. Swojej siostrzenicy kupiłem tablicę z kredą kolorową i duży blok rysunkowy z zakreślacze eye mini :)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
A może takie coś dwa w jednym. Sam zastanawiam sie nad zakupem.
samochod_krzeselko.jpg

Dziecko śmiga, rozwija nóżki a jak się zmęczy przekręcamy i mamy kołyskę :D
Niezły patent! :D
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja kupiłam chrzesniakowi na 4 urodziny 2 zestawy lego (już te normalne, nie duplo) i miał zajęcie na cały nastepny dzień i bawi sie tym do dziś, i już zaznaczył ze na kolejne urodziny też chce klocki bo ma za mało troche :D
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja teraz mam urodziny mojej chrześnicy i też za bardzo nie wiem co kupić, tyle że ona kończy roczek dopiero :) znalazłam jeden fajny dodatek, ale nie wiem jaką zabawkę wybrać do tego. No ale pojadę do sklepu i coś mi może doradzą. Ostatnio jakoś upodobałam sobie sklep Zebra w Warszawie w Ursusie, jakoś zawsze tam znajdę coś odpowiedniego :)
 
M

maniek04

Guest
Ja mojemu chrześniakowi kupiłem taki zestaw konstrukcyjny. Dzięki elementom z zestawu możliwe jest budowanie zamku, ale również własnych konstrukcji.
 

pola82

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
też myślę, ze dział jest OK. A co do prezentu, dobrym pomysłem może być opłacenie np. jakiegoś zajęcia dla malucha, kilka lekcji gry na instrumencie. Warto już jak dziecko jest małe rozwijać w nim jakieś pasje.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
A co myślicie o zabawkach, które które mogą posłużyć rodzicom we wspólnej zabawie z dziećmi? Myślę, że coś takiego jest ekstra, biorąc pod uwagę że rodzice często wracając zmęczeni po pracy nie mają licznych pomysłów co do zabawy z dzieckiem.
Mi podobają się specjalne ściany, które można zrobić w pokoju dziecka, po których można rysować, malować - pomyślcie jaka to musi być frajda?
 
D

Dorka123

Guest
mój czterolatek na chwilę obecną zachwyca się magiczną pianką.
cieszę się, że woli takie zabawki od komputera ;)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
a ja wlasnie szukam prezentu dla mojego chrzesniaka i chyba juz wiem co mu kupie:D Swietne jest te zoo Dorka123, mysle ze napewno mojego malego zainteresowalaby ta pianka.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
lukrecjaa ta pianka jest bardzo fajna :) jak będzie starsza to może zacząć rysować swoje własne zoo, przy okazji może uczyć się podpisywać zwierzątka - co o tym myślisz?
 
Do góry