WAKACJE 2011

Status
Zamknięty.

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Tak jak w temacie. Zakładam ten wątek, pogadajmy na czas wakacji o tym co nas czeka. Czy raczej zostajecie w domu? ;)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja osobiście w wakacje nie robię nic szczególnego... Zostają mi jedynie wypady ze znajomymi w jakieś mało odległe miejsca, imprezy no i to co robię zazwyczaj- czyli filmy, książki i rysowanie. Chętnie bym się wybrała na jakąś zagraniczną wycieczkę, ale fundusze mnie ograniczają. :D
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
No u mnie podobnie, chociaż nie mam co narzekać.. W Borach Tucholskich zawsze znajdzie się jakieś miejsce na wypad z przyjaciółmi :D A no książki to u mnie też na wysokim miejscu, przez ten tydzień przeczytałem Grę o Tron :p
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja obecnie czytam "Lot nad kukułczym gniazdem". :D Żałuję tylko, że najpierw oglądałam film i znam cały przebieg akcji. Co do pomysłów na wakacje, planuję kemping z paroma znajomymi no i chciałabym iść do pracy- skoro i tak nie mam nic lepszego do roboty. :p
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Ja obecnie czytam "Lot nad kukułczym gniazdem". :D Żałuję tylko, że najpierw oglądałam film i znam cały przebieg akcji. Co do pomysłów na wakacje, planuję kemping z paroma znajomymi no i chciałabym iść do pracy- skoro i tak nie mam nic lepszego do roboty. :p
Moja przyjaciółka też to czyta, i ma ten sam problem, bo oglądała wcześniej :p Ja do pracy to raczej w domu, nie musze się nigdzie ruszać... Bo strony robię, więc przed komputerem :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Witam ;) Co do mojej skromnej osoby i planów na wakacje, to hmm. Intensywnie szukam jakiejś pracy, ale póki co ciężko cokolwiek znaleźć, ale się nie zniechęcam :p Chciałabym też gdzieś wyjechać nad wielką wodę, ale najpierw trzeba trochę grosza zarobić ;) Poza tym, tak jak Wy książki, filmy, spotkania ze znajomymi BB)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Taa, z tym zbieraniem grosza, to w tym roku niemały problem :/ CV wszędzie rozniesione i cisza, żadnego odzewu, ale podstawa to się nie zniechęcać :D
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Co chcesz od pracy przed kompem, posiedzisz na forumowisku, kwejka obczaisz... Fajna robota. :eek:k:
 
D

Damian Szorc

Guest
W te wakacje postawiłem na rozwój siebie, a w sierpniu jadę nad jeziorko po to aby zobaczyć świat z całkiem innej perspektywy ;)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Niee :p Chodzenie to akurat mi nie straszne :) Próbowałam swoich sił jako kelnerka i nic dobrego z tego nie wyszło :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry