Metoda Tracy Anderson

Triss02

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Witam,
może ktoś z was spotkał się z ćwiczeniami Tracy Anderson. Stosowałam je przez ponad miesiąc i efekty mnie zaskoczyły, mianowicie razem z dieta 1000 kcal schudłam 4,5 kg. W tej chwili osiągnęłam już idealna wagę i chciałabym utrzymać efekty. Chciałabym odpowiednio zbilansować teraz dietę, dlatego moje pytanie to ile kalorii spala się podczas godzinnego treningu z Tracy? :)
Będę wdzięczna za jakiekolwiek spekulacje :)
 

Chudaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Sorry, ale dieta 1000kcal to jakieś nieporozumienie. Stosowanie jej przez dłuższy czas jest po protu niebezpieczne dla zdrowia. I w sumie jeżeli stosowałaś ją przez miesiąc z ćwiczeniami, to mało schudłaś.
Ja jestem na diecie paleo od dwóch miesięcy i myślę, ze to fajna dieta, jeżeli chcesz utrzymać efekty ( i pewnie jeszcze trochę przy okazji zgubisz) Jest to na tyle zdrowa dieta, że można ją stosować jak długo się chce ( ja mam zamiar stosować całe życie)
Generalnie w diecie paleo je się TYLKO warzywa owoce mieśo i ryby. Niby mało, ale ja bez problemu sobie na niej radzę i jem całkiem smacznie. Ważne jest też, aby wszystko było naturalne i ekologiczne
W razie pytań pisz - odpowiem bardziej szczegółowo :)
 
Do góry