Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
jedź do Łeby! ja ją uwielbiam. Musisz się tylko pospieszyć z szukaniem noclegu, bo w tym roku jest tam spory ruch. Poszukaj na łeba noclegi
 

asiaprzybylek

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja polecam Hel, małe miasteczko, wszędzie blisko, fantastyczny klimat, jadę tam 5 rok z kolei i wcale mi się tam nie nudzi :)
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
jako miłośniczka Spa znalazłam ofertę na pobyt EKO-Spa w Krynicy-Zdrój w ośrodku Geovita. Różni się to od "zwykłego" Spa tym, że produkty używane do zabiegów są w pełni naturalne. Uwielbiam góry i uwielbiam poświęcać czas zdrowiu - zewnętrznemu jak i wewnętrznemu, dlatego też polecam taki wypoczynek wszystkim o podobnych zainteresowaniach :)
 

ciszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiesz co,zajrzyj sobie na ideatur.pl to jest jak taki doradca turystyczny. Możesz tam znaleźć ciekawe pomysły na podróże po Polsce. Fajne jest to że użytkownicy zostawiają tam też opinie o miejscach i usługach turystycznych, które przy okazji można też sobie zarezerwować.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
O to jest fajny pomysł. Mam ochotę w tym roku na taki wypoczynek nad jeziorem albo na jeziorze ;) Ostatnio odkryłam, całkiem niezłe miejsce na Pojezierzu Brodnickim. Ciekawy i niesamowicie malownicze polski rejon. Z tego co się dowiadywałam to w tym hotelu Głęboczek są całkiem niezłe warunki, i można tam napić się lampkę ich wina po zorganizowanym spływie kajakowym :) Kusząca perspektywa spędzenia tam wakacji, zwłaszcza że można też zakosztować kąpieli w tym trunku. :)
 

j.wasilewski

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Najlepiej w naszej pięknej Polsce. Np. obóz siatkarski: http://www.volleysystem.pl/akcje, codzienne treningi, profesjonalni trenerzy oraz nawet zajęcia teoretyczne. A co najważniejsze- TANIO! Dla wszystkich miłośników siatkówki i aktywnego wypoczynku :D
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
możecie spróbować również wybrać się do sopotu. to urocze miejsce. polecam poszukać noclegów, zwłaszcza w apartamentach tutaj: sopot apartamenty
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Mnie się marzy Tunezja (http://www.itaka.pl/wczasy/tunezja/hammamet/hotel_vincci_taj_sultan_1766.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H) :D
Matulu jak tam cudownie, ale zgadzam sie tez z przedmowczynie - halek77 , warto moim zdaniemw miare mozliwosci organizowac wypady zagraniczne i po swoim rodzimym kraju :)
 
D

Dorka123

Guest
pod warunkiem, że pogoda na to pozwala, niestety ten rok jest pod tym względem beznadziejny :/ przez wakacje w Polsce mam wrażenie, że zmarnowałam jedyny urlop w roku :/ jeśli tylko nie będę miała problemu z wzięciem kilku wolnych dni po sezonie to jadę gdzieś, gdzie jeszcze będzie ciepło ;)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego czy lubisz aktywne wakacje, czy wolisz wypocząć leżąc na plaży czy wspinać się na górskie szczyty :) Jak już pisałam w jakimś wakacyjnym wątku, jeśli nie wiesz gdzie jechać to pogrzeb po prostu w różnych ofertach np. na stronce Ideatur gdzie masz mnóstwo ofert z Polski i ludzi, którzy dodają ogłoszenia etc. Może jakieś konkretne miejsce zwróci Twoją uwagę i postanowisz spakowac walizkki i się tam udać :D
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Piszecie o Hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim, ja własnie dwa dni temu ze swoim mężczyznom zaczęłam szukać jakiegoś fajnego miejsca na pobyt w Polsce na kilka dni (w końcu dostaliśmy oboje urlop ;)) i wyczytalam o tym miejscu i póki wygląda na to, że wlasnie tam się będziemy wybierac, co raz więcej o nich czytam i sie przekonuje na ten temat. Zachęcil mnie bardzo rejon Pojezierza bo zamierzamy uprawiac nordic walking no i ta slynna winoterapia... bardzo jestem ciekawa zabiegow z winem O_O
 

ania_

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Polecam fajne miejsca na wakacje:
- morze – http://www.osrodek-przystan.pl
- jezioro – http://www.centrum-zatonie.pl
- góry – http://www.osrodek-orion.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa – sama byłam i nie żałuję!
 
D

Dorka123

Guest
nie wiem czy ktokolwiek inny będzie miał... większość biur raczej ogranicza się do najpopularniejszych kierunków i w ogóle nie proponują czegoś nowego...
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
jest pełno fajnych ciepłych miejsc, w których warto spędzić kilka chwil myślę że warto się rozejrzeć co ciekawego można zobaczyć u nas w kraju.
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
Trzeba już zacząć planować kolejny wyjazd. Do wakacji jeszcze sporo czasu ale można zacząć się rozglądać za Ciekawymi miejscami. Osobiście jestem zwolennikiem naszych rodzinnych stron:)
 
Do góry