Prezent na wieczór panieński/fotoksiążka

ani.a

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, Niedługo mamy urządzić koleżance wieczór panieński i zastanawiamy się nad fotoksiążką. Mamy wiele wspólnych zdjęć, z których można skonstuować historię naszej znajomości:) Szukałam w internecie firm zajmującej się tym tematem i najbardziej zachęcająco wygląda oferta firmy najalepszefoto (w zasadzie można samemu zrobić sobie taką fotokisążkę, za pomocą programu umieszczonego na ich stronie). A wy jak myślicie, to dobry pomysł? Z gory dziękuję za odpowiedzi:)
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Myślę, że sam pomysł na taką książkę jest b. dobry, tylko zastanawiam się, czy aby na pewno na tą akurat okazję. Szybciej na urodziny czy coś... W końcu ślub nie oznacza końca waszej przyjaźni, a taka książka mogłaby wyglądać jak prezent na jej zakończenie. Chyba, że zrobicie to na tyle fajnie, że po postu będzie podsumowaniem jej panieńskiego życia:)
Ostatnio na tvnstyle w programie 'pani gadżet' prowadząca zajmowała się właśnie takimi fotoksiążkami.
 

madzik12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie jest to zły pomysł, ale zgadzam się z przedmówcą, że to należy zrobić w odpowiedni sposób, coś jak klamra czasowa. Popatrzcie sobie np. na stronę firmy Piklio. Mam dobre doświadczenia, jeżeli o nich chodzi. Ich ceny nie są jakoś szczególnie wygórowane a fotoksiążki są naprawdę niczego sobie.
 

ani.a

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dziękuję za opinie:) Już mam fotoksiążkę. Zrobiłyśmy ją z dziwczynami w firmie www.najlepszefoto.pl polecam każdemu. Z ich strony można pobrać program, dzięki któremu możemy sami dopierać ramki do zdjęć, format, rozmieszczenie i opisy. To świtna zabawa i efekt zachwycający. Pozdrawiam
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja chcialabym dostac koszulke nocna na wieczorze panienskim. denerwuja mnie te cale tandetene akcesoria. Polecam przy okazji na wieczory panienskie lokal w LUblinie, cafe oriental, fajna atmosfera, znaja sie na zabawie :p i taniec brzucha super
 

qasia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
no właśnie, fajnie że temat się pojawił, bo ja też będę organizować wieczór panieński koleżance no i tak pomyślałam o sesji dla niej. wiem, że zdjęcia jej będzie robił koleś z Krakowa Rafał Anyżek. Zdjęcia faktycznie :cenzura:. poczytałam trochę o panieńskich i ktoś rzucił pomysł sesji zdjęciowej. to może być na prawdę niezła zabawa, a skoro ona wybrała tego fotografa na ślub, to na pewno uda się z nim dogadać na panieński, co wy na to?
 

jolka72

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja kupiłam koleżance pilota do sterowania jej mężczyzną :)
tak bardziej na wesoło, ale ponoć sprawdza się w praktyce :)
 

VickyBarcel

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Witam, Niedługo mamy urządzić koleżance wieczór panieński i zastanawiamy się nad fotoksiążką. Mamy wiele wspólnych zdjęć, z których można skonstuować historię naszej znajomości:) Szukałam w internecie firm zajmującej się tym tematem i najbardziej zachęcająco wygląda oferta firmy najalepszefoto (w zasadzie można samemu zrobić sobie taką fotokisążkę, za pomocą programu umieszczonego na ich stronie). A wy jak myślicie, to dobry pomysł? Z gory dziękuję za odpowiedzi:)

Dobrym pomysłem też bedzie tzw. mozaika ze zdjęć gromadzące wasze wspólne wspomnienia w 1 obrazie. Szczerze polecam, bo sama miałam przyjemność współpracować :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
My na Panieński kupiłyśmy prezent "z jajem" o zabarwieniu erotycznym ^^ odwiedźcie sexshopu czy sklep z takimi dziwnymi pamiątkami... był tam żelowy "penis" (nie wyglądał jak penis) w środku był tak żelowy płyn i jakieś wywarzniki żeby się przyszła żona nauczyła obsługi :p prezerwatywy z wbitymi szpilkami, piżamę taka flanelowa jak to babcie na starość noszą, i wałek z adekwatnym napisem i żel durex play... a do tego kupiłyśmy coś normalnego.. ładną seksowną koszulkę nocną ^^

Uważam że to ma być fajna Wesoła impreza.... a nie wspominki jak gdyby się coś kończyło, bo przecież cudne życie jej się zaczyna ^^
 

AfroGirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś dostałam taką ramkę na urodziny - Komiksowa Ramka możnaby jej dac na panieńskim taką ramkę a jak jej się bardzo spodoba możecie zaproponować zrobić podobny projekt tyle, że z jakiegoś fajnego komiksu lub same wpiszecie jakieś ciekawe sytuacje swpolne z panią młoda, czy z nimi razem już tam jak chcecie, zrobicie z tego fototapete i Voila, gotowy prezent. Znajomi mają takie komiksy na korytarzu i robi to niesamowite wrażenie :)
 

Mari17

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
A może taką książeczkę "69 gorących zabaw dla par". Posłuży obojgu i raczej przez dłuższy czas :)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Fajnie by było jakby w tym albumie znalazły się jeszcze zdjęcia z tego wieczoru panieńskiego- oczywiście tylko te które będą mogły ujrzeć światło dzienne :p
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Taki fotoalbum - to super sprawa, można zaczać od początków - czyli zdjęcia z przedszkola, może z jakimś przedszkolnym narzeczonym...?
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
To kwestia gustu oraz budżetu jaki posiadamy na ten cel. Im więcej,tym lepiej można wszystko zaplanować. Czasem miejsce ma drugorzędne znaczenie i liczy się tylko dobre towarzystwo.
 

Mopit

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jakiś zabawny gadżet najlepiej, może być coś erotycznego - to też popularne. Sporo też niekonwencjonalnych rzeczy można znaleźć w necie. Nie ma co przesadzać tutaj.
 
A

AskaAska

Guest
My zorganizowałyśmy wyjście do knajpy z rezerwacją stolika, fajnie zapakowane przekąski z bułki, jajka i kiełbasy przypominające no wiecie więc było zabawnie a do tego upominek kupiłyśmy fajny komplet bielizny. :)
Wieczór oczywiście się udał, wszystko zależy od towarzystwa :)
 
Do góry