Zagadka Z Domkami

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Hello,
piszę bo kiedyś ktoś znajomemu zadał zagadkę, ja do dzisiaj nie znam rozwiążania, ale może pomożecie?

Są 3 domki (tak jak na rysunku), i należy do każdego domku doprowadzić Wodę (W), Prąd (P) i Gaz (G) - tak aby linie doprowadzające się nie przecięły.
- nie wolno prowadzić lini przez domek
- nie wolno prowadzić też linii przez punkty W,P i G...

domki.JPG

Gościu mówił że jest rozwiązanie, ale chciał kaskę za sekret :D
- pozdrawiam :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Jest rozwiązanie do tego. Tylko muszę sobie przypomnieć jak to szło. Jak juz zrobie to Ci wkleję. No chyba, że mnie ktoś uprzedzi
 

Gaizka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Tarnowa
Niestety. Ale prawda jest taka, że nie ma rozwiązania do tego zadania. I siasia_ck niewiem jak to zrobiłaś, ale chyba musiałaś się pomylić.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Nie. Nie pomyliłam się. Pewnie Ci wychodzi tak, że do jednego domku nie możesz czegoś podłączyć? Bo tak jest, ale to da się jakoś obejść. Musze tylko w moich starociach pogrzebać i znaleźć tą kartkę gdzie mam rozwiązanie. Jak tylko znajdę to obiecuję, że odrazu zamieszczę.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jejjj pamietam jak wszyscy na lekcji to rozwiazywalismy dawno dawno temu ale nikt nie znal rozwiazania ja tez nie i penwie go nie ma.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Kurde no... nic nie moge wykombinowac :p teraz to mi nie da spokoju (!) :p ja tu raczej nic nie wykombinuje ale bede probowac dalej :)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
idzie tak
bierzemy rozpylamy gaz
podpalamy te chatki
a potem je gasimy

linie?? jakie linie?? ludzie
jedyna linia jaka by mogła występować to linia łącząca kieszeń kolegi z kieszenią tamtego bystrzachy który chciał pieniędzy

buahahhah buahahhah
buahahhah buahahhah

no ale chyba nikt nie myślał jak połączyć je kreskami
prawda??

buahahhah buahahhah
buahahhah buahahhah

pozdro ludziska
 

Lolex

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Można poprowadzić linie za domkiem ;) Pisało tylko, że nie można przez domek i punkty :p :p
 

kaka454

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lbn
jedyne co mi przyszło do głowy to to, że prąd pójdzie górą, a woda w podziemiach :D Ale to i tak sie krzyżuje... tyle że sie nie dotyka ;)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ile razy bym nie robila jeden domek zostaje bez jednego podlaczenia... bez tej jednej kreseczki... kombinuje i kombinuje i nic...
 
Do góry