FARBA JAK TABLICA

Ale_To_Było_Dobre

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Słyszałem, ze istnieją farby, ktorymi mozna pomalować kawałek sciany a potem pisac po tej powierzchni kredą zwykłą....zna ktos takie farby? gdzie to moge kupic?
 

colourglass

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tak, te farby nazywają się po prostu farbami tablicowymi może je dostać w większości marketów budowlanych (castorama, lyroy marlin itp.) są trochę droższe niż zwykłe farby ale rzeczywiście nadają się do malowania ścian i można po nich pisać kredą
 
A

anastazja20

Guest
taka farba tablicowa to super sprawa! owszem, są drozsze od innych, dlatego warto kupowac je w hurtowniach
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
W każdym dużym markecie teraz takie kupisz. Szukaj jako farba tablicowa. Możesz nią pomalować tylko fragment ściany jak tablicę, albo gładkie drzwi i będzie można po tym normalnie kredą pisać i nic się nie zniszczy.
 
T

TomkaJanka

Guest
Ja kupiłam zwykłą farbę czarną i też służy jako taka tablica.
 

Zibi455

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2016
Posty
38
Punkty reakcji
7
Spokojnie można sobie też samemu farbę tablicową zrobić, bo jest to zwykła, czarna farba olejna z dodatkiem kredy malarskiej. Lepiej jednak kupić, bo efekt takiej samoróbki może odbiegać od oczekiwań a kupować oddzielnie farbę i kredę żeby to potem wymieszać, raczej nie ma sensu :D . Bez problemu można też farbę tablicową kupić w sprzedaży wysyłkowe,j choćby na Allegro, jak ktoś ma daleko do odpowiedniego sklepu.
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
flugger ma taką farbę...a do tego mozesz tez kupic podkład magnetyczny...choćby pod tablicową farbę i masz 2 w 1:)
 
Do góry