Duży, przyjacielski kundel Husky ŁÓDŹ muszę oddać

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Witam.
Jak bardzo nie chciałbym tego uniknąć, muszę znaleźć odpowiedni dom dla mojego ukochanego psiaka, zmusiły mnie do tego komplikacje w życiu osobistym, po prostu nie mogę kontynuować opieki nad tym kochanym psiskiem.
Psiak potrzebuje domu z ogrodem, jest grzeczny i posłuszny, bardzo spokojny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów, jest też przyzwyczajony do towarzystwa kotów i nie ma z nimi żadnych problemów. Bawi się z kociakami przy czym jest bardzo delikatny i ostrożny. Uwielbia towarzystwo ludzi, sam się garnie do głaskania. Na spacerach jest także grzeczny i posłuszny, ale ze względu na swoją "północną" krew nie można go raczej spuszczać, łatwo się rozkojarza i leci przed siebie.
Piesek ma aktualnie około 3 lat, ciężko dokładnie określić ponieważ nie mam go od małego. Wabi się Hati i reaguje na to imię. Potrafi siadać, kłaść się, podawać łapy. Reaguje na proste komendy jak "na miejsce" albo po prostu "nie" kiedy robi coś złego.
Dorzucę oczywiście jego ulubione zabawki, ukochaną gryzakową kość, książeczkę zdrowia. Jak widać jest to bliżej niesprecyzowana mieszanka Husky lub Malamuta.
Szukam dla niego osoby, która otoczy go troską, opieką i miłością na jakie zasługuje, a których ja nie mogę mu już dać. Proszę o kontakt telefoniczny: 883-921-288 lub e-mail: agaethe@gmail.com naprawdę nie chciałbym skazywać psiaka na schronisko.

Zdjęcie: http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc00020zi.jpg/ -mogę przesłać dużo więcej zdjęć jeśli ktoś będzie chciał podjąć się opieki.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Napisz na forum dogomania.pl, tam jest wątek adopcyjny mocno rozrośnięty i jeśli Ci zależy żeby pies trafił w dobre ręce to napewno pomogą znaleźć nowy dom
 
Do góry