Szkoła językowa w Warszawie English For You

nakręcona

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Pilnie proszę o wasze zdanie na temat szkoły angielskiego w Warszawie English For You, szczególnie interesuje mnie sprawa dotycząca ich systemu dualnego( wyczytałam na stronie, że zajęcia odbywają się naprzemiennie- polski lektor i Native Speaker, podobno metoda koncentruje się na konwersacjach). Ja mam obawę czy taki system nie powoduje zamieszania, jak ci lektorzy ze sobą współpracują. Wiem, że Angloschool ma coś podobnego, lecz lokalizacja English For You jest dla mnie korzystniejsza
Dzięki...za opinie
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Mieszkam przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie, chodzę do English For You od 2 semestrów. Generalnie nie lubię pisać o nikim w necie i nie mogę znieść kryptoreklamy, ale ta szkoła jest z pewnością godna polecenia, małe grupki i zajęcia z Native Speakerm są efektywne. Mają coś na kształt kawiarenki dyskusyjnej, gdzie prowadzone są warsztaty językowe. Czujesz się jak pubiku. Minusem był tam brak klimatyzacji, dobrze, że w końcu zorganizowali.
Zapisałam się rok temu i mam zajęcia z dwoma lektorami Jystyną Borsuk oraz Nativem Mary. Kurs pomógł mi przełamać barierę w mówieniu, choć nadal mam pewne opory. Tak czy siak szkoła skupia się na konwersacjach, ceny raczej ok, choć są tańsze kursy
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wybór szkoły angielskiego w Warszawie nie jest prostym zadaniem, sparzyłem się na kilku, z kilku byłem zadowolony. Mam nawet taką listę szkół godnych uwagi. Szkoda, że Metropolitan School została skasowana, była to fajna szkoła z niezłą kadrą lektorów, chodziłem tam 2 semstry. Druga szkoła godna rekomendacji to TFls, szkoła przygotowała mnie do matury i udało mi się zdać ten egzamin, działają długo rynku. English For You w Warszawie to dobra propozycja dla osób oczekujących poprawienia umiejętności swobodnego mówienia, choć to oczywiście zależy od Nativa na jakiego trafisz. Generalnie zajęcia są na plus, jak chcesz pogadać to warto w English For You, matura można próbować także w TFls. Do English For You chodziłem w zeszłym semestrze na kurs konwersacyjny.
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Hej gbur12, może się spotkaliśmy na dodatkowych konwersacjach, pamiętasz może zajęcia ze Stanleyem ???????????
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o Warszawkę ENGLISH FOR YOU to fajna propozycja dla osób chcących przełamać bariery w mówieniu, miałem lekcje z Alice, nie da się nie mówić. Tak jak już stwierdzono szkoła stawia na konwersacje w małych grupkach. Z powodzeniem przygotowali mnie do FCE, zdałem na B. Lektor polski robi mock testy i gramatykę, Native konwersacje. Bardzo ten system się sprawdza.
 

scholarium

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Mam uczniów, którzy chodzili do English for You i byli zadowoleni. Generalnie dużo więcej pozytywnych niż negatywnych opinii. Myślę, że warto.
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Moja opinia o English For You jest następująca . To szkoła z bardzo fajnym klimatem, zajęcia w systemie dualnym, trochę zajęć z Nativem, trochę z polskim lektorem, chodziłam na kurs prowadzony przez Beatę Kamińską, ma ogromny potencjał i pasję. Szkoła ma fajne ceny, choć czasami terminy dodatkowych konwersacji nie są fantastyczne. Co prawda pod koniec semestru szkoła dodała dodatkowe terminy. Podsumowując dobra jakość i dużo konwersacji.
 

bysio11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Do English For You chodziłem jakiś czas temu , bardzo fajny klimat i atmosfera, szczególnie na Grochowskiej w ich klubiku dyskusyjnym.
Moje opinie o English For You pozytyw
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Teraz będę próbował kursu do CAE, pomimo, że mam koło siebie wiele szkół wole nie ryzykować, zwłaszcza, że przygotowali mnie do FCE
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Zapisałem się do English For You na początku września, ogólnie jestem zadowolony z zajęć, jest sporo mówienia. Moim Nativem jest Travis, bardzo super gostek z USA z pasją do działania, każde zajęcia bardzo szybko z nim mijają. Jestem osobą nas poziomie A2, więc bardzo podoba mi się, ze każde zajęcia z Travisem są przygotowywane przez polskiego lektora. Wiem o czym będzie więc z nim rozmowa i wiem jaki materiał muszę sobie powtórzyć. Poprzednio chodziłem do Profi _lingua i także byłem zadowolony, fajnie przygotowali mnie z podstaw gramatyki
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
ja chodziłem do tfsa a szykowałem się do matury po prostu, musze przyznać że szkoła przykłada się porządnie do pracy albo było tak w przypadku mojego lektora. Bardzo zaangażowany, wyglądało to tak jakby jego płaca zależała od zdawalności
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Bardzo fajną rzeczą w English For You stały się ostatnio tablice interaktywne, nawet nie przypuszczałam, że tak fajnie mogą one urozmaicić zajęcia. Nawet zadania z gramatyki są ciekawsze
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
myśle, że lepszym wyborem byłoby tfls, ale to moja subiektywna oczywiście ocena
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Kończe kurs w English For You, uważam, że kurs bardzo spełnił moje oczekiwanie. Bardzo zależało mi na poprawieniu mówienia, szkoła oferowała dobrych Nativów, szczególnie Mary kobieta bardzo zangażowana w pracę, zmusiła mnie do komunikacji, ważne, że podczas kursu było sporo testów progresywnych. Zmusza to do pracy. Szkoła ma fajną atmosferę, nie są to zajęcia gdzieś w podstawówkach, lecz w fajnie wyposażonych salach- tablice interatywne . Nie zapisuję się na kurs wakacyjny, gdyż mam zaplanowany wyjazd, ale dla kogoś kto ma teraz trochę czasu to polecam
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Dla mnie lepsza jest English FOr You, gdyż specjalizują się wyłącznie w angielskim. ale to oczywiście kwestia gustu
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
A co z wakacjami, ja moze wezmę jakiś kurs w wakacje, znam parę osób, które chodziły do tej szkoły w wakacje, są spore zniżki, ale jest oczywiście ciekawie i intensywnie, gdyż w jeden miesiąc można sobie ogarnąć cały semestr, jest więc intensywnie. Oczywiście połowa zajęć jest z osobami anglojęzycznymi, ale to tak jak na kursie stacjonarnym. Podział zajeć między polskiego lektora od gramatyki i nativa od gadania to standard wszystkich kursów w English For You
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
zielona-1983 napisał:
A co z wakacjami, ja moze wezmę jakiś kurs w wakacje, znam parę osób, które chodziły do tej szkoły w wakacje, są spore zniżki, ale jest oczywiście ciekawie i intensywnie, gdyż w jeden miesiąc można sobie ogarnąć cały semestr, jest więc intensywnie. Oczywiście połowa zajęć jest z osobami anglojęzycznymi, ale to tak jak na kursie stacjonarnym. Podział zajeć między polskiego lektora od gramatyki i nativa od gadania to standard wszystkich kursów w English For You
Ja się zapisuje, pdoba mi się wakacyjna oferta ostatnio pokazana na ich stronce, mnóstwo godzina za spokojnie ok cenę, mam nadzieję, że będzie uczył mnie Chad, jeden z lepszych ostatnich nabytków w ENglish For You
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
mokas napisał:
A co z wakacjami, ja moze wezmę jakiś kurs w wakacje, znam parę osób, które chodziły do tej szkoły w wakacje, są spore zniżki, ale jest oczywiście ciekawie i intensywnie, gdyż w jeden miesiąc można sobie ogarnąć cały semestr, jest więc intensywnie. Oczywiście połowa zajęć jest z osobami anglojęzycznymi, ale to tak jak na kursie stacjonarnym. Podział zajeć między polskiego lektora od gramatyki i nativa od gadania to standard wszystkich kursów w English For You

Ja może podejmę się w wakacje, choć to lekki hardcore, dużo zajęć, ale mozna ostro pokręcić język, a English For You to dobra jest szkoła

W wakacje dużo samozaparcia, ale się opłaca
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
mokas napisał:
Obecnie uczęsczam na program autorski, jestem na tak, gdyż najbardziej zależy mi na konwersowaniu, uczy mnie Nolan, super gostek z USA
Tak fajne te kursy, gdyż lektor może sam przynosić ciekawe publikacje, zachęcając słuchaczy do mówienia. Ja też jestem za kursami języka ogólnego w English for you, gdyż dobrze jednak mieć troszkę zaplecza w gramatyce, oczywiście przysporej dawce konwersacji z native speakers
 
Do góry