Neonaziści

S

Sumik777

Guest
Co sądzicie o neonazistach dla mnie powinno być to karane karą grzywna/więzienia za samo przynależenia do tej subkultury a raczej organizacji paramilitrną bo tak można ich z powodzeniem nazwać. Widziałem nie jeden dokument o nich, przykładowa gdzie rosyjscy neonaziści porwali dwóch studentów zagranicznych mieszkających w Moskwie po opublikowaniu propagandowej reklamy wyborczej jednej partii rosyjskiej. Porwali ich i przeprowadzili na nich egzekucję w lesie. Dlam nie są to chorzy ludzie nie zdolni do życi z normalnymi ludźmi.



Pozdrawiam.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dlaczego uważasz, że powinno to być karalne? Powinno być tępione, to fakt ale nie karalne. W sumie na chwilę obecną jest to zabronione, co moim zdaniem jest błędem. Jeśli rząd widzi, że zakazywanie określonych idei spotyka się z poklaskiem społeczeństwa, to usankcjonuje też inne, szkodliwe mniej, bardziej lub wcale.
 
S

Sumik777

Guest
Skoro uważasz że błędem jest zakazywanie tego to poczytaj sobie o ich celach i toku myślenia. Dla mnie jest to ideologia trochę podobna do islamu - wszyscy źli tylko my jesteśmy dobrzy.




Pozdrawiam.
 

lupa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Kiedyś widziałam dokument jak neonaziści zabili małe dziecko. Dla mnie są to ludzie niebezpieczni dla otoczenia tak samo jak sekty czy inne gówna.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Od kiedy to istnieje taka subkultura? Temat była już wałkowany w odpowiednim topicu.
Kiedyś widziałam dokument jak neonaziści zabili małe dziecko. Dla mnie są to ludzie niebezpieczni dla otoczenia tak samo jak sekty czy inne gówna.
Tak a później spuścili z niego krew i zrobili kaszankę.
 
S

Sumik777

Guest
Bodajże jest to ten : http://www.youtube.com/watch?v=ZyPVh8e_TxA film ale nie jestem pewien, jak obejrzysz i pod koniec nie będzie egzekucji daj znać poszukam go i na 100% znajdę.


Pozdrawiam.
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
Nie możesz karać kogoś, jeżeli nie udowodnisz mu uczestnictwa w takiej grupie, a nie udowodnisz, bo to nie są oficjalne grupy tylko mniejsze bądź większe nieformalne grupki działające na zasadzie "paczki przyjaciół".
Moje odczucie na ten temat jest tylko jedno - stryczek, komora gazowa albo kulka w łeb.
 
S

Sumik777

Guest
Moje też :D . Weż na przykład ich tatuaże kiedy chodzą z wytatuowanymi swastykami albo w ubraniach z symbolami nazistowskimi. Chyba w ameryce można zatrzymać kogoś jeżeli jest podejrzenie że przynależy do gangu na podstawie ubioru i tatuaży ale nie jestem pewien.


Pozdrawiam.
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
Moje też :D . Weż na przykład ich tatuaże kiedy chodzą z wytatuowanymi swastykami albo w ubraniach z symbolami nazistowskimi. Chyba w ameryce można zatrzymać kogoś jeżeli jest podejrzenie że przynależy do gangu na podstawie ubioru i tatuaży ale nie jestem pewien.


Pozdrawiam.

Można.

Niestety przez tego po:cenzura:anego Austryjaka - A. Hitler - wiele pięknych symboli (swastyka, salut rzymski) zostało przekształconych w :cenzura:, które kojarzy się z czaszką wypełnioną gównem oraz bandą debili, którzy ubzdurali sobie, że są najlepsi i wymordowali wielu, niewinnych ludzi. Najgorsze jest jak skinów kojarzą tylko i wyłącznie z neo-po:cenzura:anymi-naziolami. Sam na początku liceum byłem przepytywany przez pedagogów w szkole czy przypadkiem nie mam czegoś wspólnego z jakimiś faszystowskimi ugrupowaniami.
 
S

Sumik777

Guest
To prawda że wiele symbolów przez tych przygłupów zostało zhańbionych i dlatego nie można być obojętnym na to co oni robią teraz bo to się znowu zaczyna na początku niby nie groźnie ale jak już będzie groźnie to będzie za późno, tak samo przecież było z NSDAP. Ludzie nie wyciągają wniosków z historii.


Pozdrawiam.
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
Poza tym - CHOLERNIE dziwi mnie fakt, że są neonaziści Polacy.. Jak można? No jak?!
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
w sumie są mi obojętni i mocno przereklamowani. śmieszy mnie tylko jak ludzie biorą polskich narodowców za nazioli, albo jak mamy takie komiczne sytuacje jak ta:
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/pilka-nozna/artykuly/338312,pzpn-uznal-pilkarza-za-naziste-powod-blahy.html
zgodnie z tą logiką Sumik777 też powinien dostać dożywotniego bana za neonazistowską liczbę 777 :]

Poza tym - CHOLERNIE dziwi mnie fakt, że są neonaziści Polacy.. Jak można? No jak?!
bo to są NEOnaziści a nie naziści. neonazism jest paneuropejski i stawia się na hasło "no more brothers wars"
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
w sumie są mi obojętni i mocno przereklamowani. śmieszy mnie tylko jak ludzie biorą polskich narodowców za nazioli, albo jak mamy takie komiczne sytuacje jak ta:
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/pilka-nozna/artykuly/338312,pzpn-uznal-pilkarza-za-naziste-powod-blahy.html
zgodnie z tą logiką Sumik777 też powinien dostać dożywotniego bana za neonazistowską liczbę 777 :]


bo to są NEOnaziści a nie naziści. neonazism jest paneuropejski i stawia się na hasło "no more brothers wars"

Powiedz jeszcze, że neonaziści nie czczą Hitlera. :)

To nie trzy siódemki są liczbą neonazistowką, tylko triskelion złożony z tych siódemek. Trzy siódemki symbolizują doskonałość, pojawiają się w biblii, etc.
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
szanują go. Pamiętajmy że Hitler na początku próbował dogadać się z Polakami i zaatakowac wspólnie zsrr, polscy neonaziści nie winią niemców za atak na Polskę, tylko Becka i Śmigłego za chybioną politykę względem sąsiada. to jak ułożyłaby się historia po takim wspólnym ataku jest gdybaniem.

pewnie bardziej bym ich nie lubił, gdyby nie to że mają świetną muzykę :p
To nie trzy siódemki są liczbą neonazistowką, tylko triskelion złożony z tych siódemek. Trzy siódemki symbolizują doskonałość, pojawiają się w biblii, etc.
ale w piśmie stosuje się trzy siódemki jako triskelion/trystykę, dlatego napisałem że byłaby to "komiczna sytuacja" tak jak "88" u tego piłkarza.
 
S

Sumik777

Guest
Od kiedy liczba 777 ma coś wspólnego z nazizmem czy neonazizmem?

Neonaziści to to samo co naziści z czasów II W.Ś. Głoszą te same hasła. I co gorsza czczą hitlera i pozostałych przywódców III Rzeszy przykładowo liczba 18 to litery w alfabecie czyli A i H wiadomo czyje inicjały. Kiedyś oglądałem dokument o neonazistach na świecie i obchodzą swoje pseudo święta typu urodziny Himlera czy coś w tym stylu.


Pozdrawiam.
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
Uważał nas, również, za naród wysoce inteligentny, który posiada cechy wręcz wymagane do utworzenia jak najlepszego, aryjskiego człowieka, przez co chciał nas zasymilować do narodu niemieckiego po wojnie. Jednakże to nie zmienia faktu, że był gnojem i Polacy się nacierpieli przez niego.

Od kiedy liczba 777 ma coś wspólnego z nazizmem czy neonazizmem?

Neonaziści to to samo co naziści z czasów II W.Ś. Głoszą te same hasła. I co gorsza czczą hitlera i pozostałych przywódców III Rzeszy przykładowo liczba 18 to litery w alfabecie czyli A i H wiadomo czyje inicjały. Kiedyś oglądałem dokument o neonazistach na świecie i obchodzą swoje pseudo święta typu urodziny Himlera czy coś w tym stylu.


Pozdrawiam.

http://images41.fotosik.pl/44/c32c1250bb61aad8.png - triskelion, ułożony z trzech siódemek. Naśladuje swastykę.
 
S

Sumik777

Guest
teraz mnie zagiąłeś bo nawet o tym nie wiedziałem ale przyznam że nie przypomina to swastyki.
No cóz to kolejny przykład jak ci ludzie niszczą codzienność bo ktoś sobie z "7" zrobił symbol nazistowski - C H O R E!!!
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
Jakbyś tym pokręcił, dodał jeszcze jedną siódemkę i wyprostował to by przypominało.
 
S

Sumik777

Guest
Jakby, jakby ale nie dodali więc trudno to nazwać swastyką, tym bardziej że naziści ukradli ten symbol bodajże egipcjanom(?) ale nie jestem pewien.


Pozdrawiam.
 

Deuce

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
46
Punkty reakcji
6
Triskelion (jak i triskel) występują w wielu kulturach - między innymi w słowiańskiej i indyjskiej.
 
Do góry