Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

* * * * * 1 głosy

Neonaziści

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
322 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 12:32

Co sądzicie o neonazistach dla mnie powinno być to karane karą grzywna/więzienia za samo przynależenia do tej subkultury a raczej organizacji paramilitrną bo tak można ich z powodzeniem nazwać. Widziałem nie jeden dokument o nich, przykładowa gdzie rosyjscy neonaziści porwali dwóch studentów zagranicznych mieszkających w Moskwie po opublikowaniu propagandowej reklamy wyborczej jednej partii rosyjskiej. Porwali ich i przeprowadzili na nich egzekucję w lesie. Dlam nie są to chorzy ludzie nie zdolni do życi z normalnymi ludźmi.

Pozdrawiam.
  • -5

#2 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 30 maj 2011 - 13:58

Dlaczego uważasz, że powinno to być karalne? Powinno być tępione, to fakt ale nie karalne. W sumie na chwilę obecną jest to zabronione, co moim zdaniem jest błędem. Jeśli rząd widzi, że zakazywanie określonych idei spotyka się z poklaskiem społeczeństwa, to usankcjonuje też inne, szkodliwe mniej, bardziej lub wcale.
  • 1

#3 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 14:28

Skoro uważasz że błędem jest zakazywanie tego to poczytaj sobie o ich celach i toku myślenia. Dla mnie jest to ideologia trochę podobna do islamu - wszyscy źli tylko my jesteśmy dobrzy.

Pozdrawiam.
  • 0

#4 lupa

lupa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 30 maj 2011 - 14:36

Kiedyś widziałam dokument jak neonaziści zabili małe dziecko. Dla mnie są to ludzie niebezpieczni dla otoczenia tak samo jak sekty czy inne gówna.
  • -1

#5 El Pablo

El Pablo

Tyran Okrucieństwa

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2980 postów

Napisano 30 maj 2011 - 14:56

Od kiedy to istnieje taka subkultura? Temat była już wałkowany w odpowiednim topicu.

Kiedyś widziałam dokument jak neonaziści zabili małe dziecko. Dla mnie są to ludzie niebezpieczni dla otoczenia tak samo jak sekty czy inne gówna.

Tak a później spuścili z niego krew i zrobili kaszankę.
  • 2

#6 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 15:09

Bodajże jest to ten : film ale nie jestem pewien, jak obejrzysz i pod koniec nie będzie egzekucji daj znać poszukam go i na 100% znajdę.

Pozdrawiam.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 15:18

Nie możesz karać kogoś, jeżeli nie udowodnisz mu uczestnictwa w takiej grupie, a nie udowodnisz, bo to nie są oficjalne grupy tylko mniejsze bądź większe nieformalne grupki działające na zasadzie "paczki przyjaciół".
Moje odczucie na ten temat jest tylko jedno - stryczek, komora gazowa albo kulka w łeb.
  • 0

#8 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 15:26

Moje też :D . Weż na przykład ich tatuaże kiedy chodzą z wytatuowanymi swastykami albo w ubraniach z symbolami nazistowskimi. Chyba w ameryce można zatrzymać kogoś jeżeli jest podejrzenie że przynależy do gangu na podstawie ubioru i tatuaży ale nie jestem pewien.

Pozdrawiam.

Użytkownik Sumik777 edytował ten post 30 maj 2011 - 15:26

• 0

#9 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 16:32

Moje też :D . Weż na przykład ich tatuaże kiedy chodzą z wytatuowanymi swastykami albo w ubraniach z symbolami nazistowskimi. Chyba w ameryce można zatrzymać kogoś jeżeli jest podejrzenie że przynależy do gangu na podstawie ubioru i tatuaży ale nie jestem pewien.

Pozdrawiam.

Można.

Niestety przez tego po:cenzura:anego Austryjaka - A. Hitler - wiele pięknych symboli (swastyka, salut rzymski) zostało przekształconych w :cenzura:, które kojarzy się z czaszką wypełnioną gównem oraz bandą debili, którzy ubzdurali sobie, że są najlepsi i wymordowali wielu, niewinnych ludzi. Najgorsze jest jak skinów kojarzą tylko i wyłącznie z neo-po:cenzura:anymi-naziolami. Sam na początku liceum byłem przepytywany przez pedagogów w szkole czy przypadkiem nie mam czegoś wspólnego z jakimiś faszystowskimi ugrupowaniami.
  • 0

#10 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 18:01

To prawda że wiele symbolów przez tych przygłupów zostało zhańbionych i dlatego nie można być obojętnym na to co oni robią teraz bo to się znowu zaczyna na początku niby nie groźnie ale jak już będzie groźnie to będzie za późno, tak samo przecież było z NSDAP. Ludzie nie wyciągają wniosków z historii.

Pozdrawiam.
  • 0

#11 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 18:24

Poza tym - CHOLERNIE dziwi mnie fakt, że są neonaziści Polacy.. Jak można? No jak?!
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Narodowiec

Narodowiec

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 30 maj 2011 - 18:26

w sumie są mi obojętni i mocno przereklamowani. śmieszy mnie tylko jak ludzie biorą polskich narodowców za nazioli, albo jak mamy takie komiczne sytuacje jak ta:
http://wiadomosci.dz...owod-blahy.html
zgodnie z tą logiką Sumik777 też powinien dostać dożywotniego bana za neonazistowską liczbę 777 :]

Poza tym - CHOLERNIE dziwi mnie fakt, że są neonaziści Polacy.. Jak można? No jak?!

bo to są NEOnaziści a nie naziści. neonazism jest paneuropejski i stawia się na hasło "no more brothers wars"

Użytkownik Narodowiec edytował ten post 30 maj 2011 - 18:28

• 0

#13 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 18:30

w sumie są mi obojętni i mocno przereklamowani. śmieszy mnie tylko jak ludzie biorą polskich narodowców za nazioli, albo jak mamy takie komiczne sytuacje jak ta:
http://wiadomosci.dz...owod-blahy.html
zgodnie z tą logiką Sumik777 też powinien dostać dożywotniego bana za neonazistowską liczbę 777 :]

bo to są NEOnaziści a nie naziści. neonazism jest paneuropejski i stawia się na hasło "no more brothers wars"

Powiedz jeszcze, że neonaziści nie czczą Hitlera. :)

To nie trzy siódemki są liczbą neonazistowką, tylko triskelion złożony z tych siódemek. Trzy siódemki symbolizują doskonałość, pojawiają się w biblii, etc.

Użytkownik Deuce edytował ten post 30 maj 2011 - 18:37

• 0

#14 Narodowiec

Narodowiec

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 30 maj 2011 - 18:40

szanują go. Pamiętajmy że Hitler na początku próbował dogadać się z Polakami i zaatakowac wspólnie zsrr, polscy neonaziści nie winią niemców za atak na Polskę, tylko Becka i Śmigłego za chybioną politykę względem sąsiada. to jak ułożyłaby się historia po takim wspólnym ataku jest gdybaniem.

pewnie bardziej bym ich nie lubił, gdyby nie to że mają świetną muzykę :P

To nie trzy siódemki są liczbą neonazistowką, tylko triskelion złożony z tych siódemek. Trzy siódemki symbolizują doskonałość, pojawiają się w biblii, etc.

ale w piśmie stosuje się trzy siódemki jako triskelion/trystykę, dlatego napisałem że byłaby to "komiczna sytuacja" tak jak "88" u tego piłkarza.

Użytkownik Narodowiec edytował ten post 30 maj 2011 - 18:41

• 0

#15 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 18:42

Od kiedy liczba 777 ma coś wspólnego z nazizmem czy neonazizmem?

Neonaziści to to samo co naziści z czasów II W.Ś. Głoszą te same hasła. I co gorsza czczą hitlera i pozostałych przywódców III Rzeszy przykładowo liczba 18 to litery w alfabecie czyli A i H wiadomo czyje inicjały. Kiedyś oglądałem dokument o neonazistach na świecie i obchodzą swoje pseudo święta typu urodziny Himlera czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam.
  • -1

#16 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 18:44

Uważał nas, również, za naród wysoce inteligentny, który posiada cechy wręcz wymagane do utworzenia jak najlepszego, aryjskiego człowieka, przez co chciał nas zasymilować do narodu niemieckiego po wojnie. Jednakże to nie zmienia faktu, że był gnojem i Polacy się nacierpieli przez niego.

Od kiedy liczba 777 ma coś wspólnego z nazizmem czy neonazizmem?

Neonaziści to to samo co naziści z czasów II W.Ś. Głoszą te same hasła. I co gorsza czczą hitlera i pozostałych przywódców III Rzeszy przykładowo liczba 18 to litery w alfabecie czyli A i H wiadomo czyje inicjały. Kiedyś oglądałem dokument o neonazistach na świecie i obchodzą swoje pseudo święta typu urodziny Himlera czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam.

http://images41.foto...250bb61aad8.png - triskelion, ułożony z trzech siódemek. Naśladuje swastykę.
  • 0

#17 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 18:54

teraz mnie zagiąłeś bo nawet o tym nie wiedziałem ale przyznam że nie przypomina to swastyki.
No cóz to kolejny przykład jak ci ludzie niszczą codzienność bo ktoś sobie z "7" zrobił symbol nazistowski - C H O R E!!!
  • 0

#18 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 18:55

Jakbyś tym pokręcił, dodał jeszcze jedną siódemkę i wyprostował to by przypominało.
  • 0

#19 Guest_Sumik777_*

Guest_Sumik777_*
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 18:59

Jakby, jakby ale nie dodali więc trudno to nazwać swastyką, tym bardziej że naziści ukradli ten symbol bodajże egipcjanom(?) ale nie jestem pewien.

Pozdrawiam.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Deuce

Deuce

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 30 maj 2011 - 19:03

Triskelion (jak i triskel) występują w wielu kulturach - między innymi w słowiańskiej i indyjskiej.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0