Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki Krem Do Twarzy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 11:23

pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim to jaką ma się skórę i jakie są jej potrzeby, jak już to określimy to wiemy jakiego kremu szukać.

• 0

#82 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 20:55

a dla mamy, która jest grubo po 50 myślisz, że będzie ok? Czy jakiś inny z linii Vichy? Ona bardzo lubi tą firmę.

Być może tak, ale popatrz też na Neovadiol Magistrale, do dojrzałej cery moim zdaniem będzie idealny.

• 0

#83 MalwaPiasek

MalwaPiasek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 22 październik 2017 - 07:59

Obecnie  uzywam kremu liftingujaco-nawilzajacego z serii LIFT bielendy i bardzo jestem z niego zadowolona, bo rewelacyjnie w kilka chwil wygladza cere i ladnie napina skore dzieki czemu wszelkie bruzdy i zmarszczki staja sie mniej widoczne. Krem jest bardzo lekki i ma fajna konsystencje. 

• 0

#84 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 27 październik 2017 - 16:08

Ja sobie ponad tydzień temu kupiłam Garnier żel krem na dzień ten nowy... tyle sebum na twarzy jeszcze nigdy nie miałam.

• 0

#85 martaa21

martaa21

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:22

Obecnie  uzywam kremu liftingujaco-nawilzajacego z serii LIFT bielendy i bardzo jestem z niego zadowolona, bo rewelacyjnie w kilka chwil wygladza cere i ladnie napina skore dzieki czemu wszelkie bruzdy i zmarszczki staja sie mniej widoczne. Krem jest bardzo lekki i ma fajna konsystencje. 

miałam z tej serii maske w płacie :) bardzo fajnie ściaga cere w sam raz przed jakimś wyjściem 

• 0

#86 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 15 luty 2018 - 21:31

U mnie dobrze sprawdza się krem-maska z Eveline, to jest seria Rose revita ;) bardzo intensywnie regeneruje i nawilża. Wbrew pozorom konsystencja nie jest ciężka, u mnie szybko się wchłania i skóra pozostaje delikatnie napięta bez efektu tłustości. Kupiłam go ze względu na wartościowy skład i fakt, że dodaje mojej poszarzałej jesienią/zimą cerze blasku, wyglądam promienniej, zdrowiej ;) no i chyba mam jakąś słabość do marki Eveline, bo to kolejny kosmetyk jaki kupiłam od tego producenta.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#87 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 08 maj 2018 - 23:01

Ja od dłuższego czasu stosuję tylko naturalne kosmetyki, mam dość wszechobecnej chemii, niezdrowych dodatków jak silikony, pegi, oleje mineralne, formaldehyd czy parabeny. To wszystko nam szkodzi, nie ma co się oszukiwać.  Dlatego stosuję ekologiczne kosmetyki oparte o dobre oleje i wyciągi roślinne. Co do kremów służy mi ostatnio Make Me Bio Beautiful Face na dzień a  na noc Bema - Liftingujący krem z szafranem. Najczęściej kupuję w sklepie internetowym Piekno Natury bo  są bardzo dobrze zaopatrzeni i mają moje ulubione marki.

• 0

#88 anniekowalczyk

anniekowalczyk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 10:05

Ja polecam wizytę u tak zwanego skin eksperta. Ja dzięki temu w końcu mam dobrze dobrane kosmetyki.

• 0

#89 ipr

ipr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 152 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 13:12

Polecam tę serię kosmetyków z wodą termalną z Uniejowa, a w szczególności krem do twarzy:

https://over-cosmeti.../termy-uniejow/

Świetny krem! U mnie bardzo dobrze się sprawdził pod makijaż. Podkład na nim wygląda naturalnie i dobrze się trzyma, jedyne minus jaki zauważyłam, że może trochę szybciej zaczynam się świecić, ale nie przeszkadza mi to i prawdopodobnie, gdy skończę opakowanie, kupię go ponownie. Zdecydowanie jeden z lepszych nawilżaczy, a jeśli chodzi o skład to jest on naprawdę zacny i naturalny. A od jakiegoś czasu zwracam uwagę na skład w kosmetykach. 

• 0

#90 Akiko

Akiko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 07 luty 2019 - 15:41

Ja używam jedynie Nivea niebieski, ten natłuszczający. I moim zdaniem jest on najlepszy do mojej cery, ale dużo mi też pomogła zmiana podkładu matującego na naturalny, prosty w swej prostocie Annabelle Minerals, który odżywił moją skórę i doprowadził ją do stanu wyjściowego :] 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#91 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 28 luty 2019 - 19:00

Ja staram się nawilżać swoją twarz przez różne peelingi, ale również smaruje kremem remescar na cienie i worki pod oczami, ponieważ używałam wcześniej troche kosmetyków i nic nie pomagało, a ten krem póki co się sprawdza, widzę różnicę więc jestem zadowolona.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0